90x60x90• 21 апреля в 21:55
Як мама дочки підлітка я не справляюсь, а думала що
В мене є син 15р і дочка 13р, і я зрозуміла що як мати дочки я не справилася(( мабуть щось не так робила. Бо як мати сина, все ок.
Я не маю ні впливу, ні авторитету на неї. Мене не слухає, ігнор, геть. Ніякі покарання і розмови не допомагають. Нічого не можу з нею зробити (( це не сталося раптово це було і раніше зараз просто гірше і гірше...

Мати драконів• 22 апреля в 00:17
Ответ дляЛунтик-паунтик
Можливо, в неї депресивний стан? Така надмірна апатія - симптом якогось розладу, як на мене.
До речі, так, тут є раціо. І її ’ОК’ з тої ж серії. Її ’ОК’ - це я не буду принижуватись перед тобою, ти не діждешся, щоб я просила.

Мати драконів• 22 апреля в 00:18
Ответ дляШкварочка
’Тому я її свинство часто не помічаю і прибираю за нею. або тихенько прошу її прибрати, поки ніхто не побачив’
Ваша реплика. Почему вы просите для тихонько убрать, кто не должен этого видеть?)))
ну в нас у родині двоє хлопців (син і чоловік) і двоє дівчат (я і донька). І іноді вона може забути щось таке у ванній чи в туалеті не помітити, то я тихо прибираю. і що з того?

Меня не звали• 22 апреля в 00:42
Ответ дляЗалізна пані
Пиз..й выписать пробовали?
Уже возраст не тот. Это раньше надо было делать, а не в 13
ЭтаваНиМожетБыть• 22 апреля в 00:46
Ответ дляМати драконів
ну-ну, на це є пречудова відповіть: я не просила мене народжувати! І такі діти якомога швидче стараються покинути батьківський дім, бо не хочуть постійно чути, що це все їм не належить, і жити треба за чиїмись правилами. Не дім, а тюрма.
ні вона хотіла народитись - перша добігла до яйцеклітини і закопалать туди, всіх обігнала)

Теща дочки• 22 апреля в 01:02
Ответ дляМати драконів
Ви усвідомлюєте, що Ви рекомендуєте? Ця дівчина потім буде постійним пацієнтом психотерапевта з важкими дитячими травмами.
Я не автор того повідомлення, та моду сказати, що їх методика дієва.
Поки я робила за свою доньку, все що вона не хотіла, або вмовляла, пояснювала і т.д. - вона ігнорувала мої прохання. Тобі треба - ти й роби.
Так тривало поки я не почала дзеркалити. Спочатку був шок, потім обурення, а потім дитина стала шовкова. Тепер сама виявляє ініціативу, як щось хоче отримати. Ніяких травм і близько нема, зате вона отримала урок, що не зможе завжди всіма маніпулювати і що треба домовлятися.

Теща дочки• 22 апреля в 01:03
Ответ дляМати драконів
якщо є взаємоповага, то люди враховують бажання інших ніколи не мити посуд.
Пропонуєте викидати брудний? Так само як одяг і взуття? А з квартирою що робити? Невже теж міняти, як забрудниться?

Меня не звали• 22 апреля в 01:04
Автор, у меня такой же, только 16 лет
Решила как ко мне - так и я к нему
Не ходит в школу, не учит уроки, ничего не помогает по дому, приходит домой, когда посчитает нужным, а может вообще не прийти, на просьбы о помощи отвечает «у меня другие планы»
Я смирилась. В свою очередь отменила карманные, готовлю и покупаю только то, что считаю я нужным. Никаких новых телефонов, гаджетов, никаких денег на развлекаловки, никаких поездок, отдыха, количество вещей и их стоимость строго ограничено. И знаете, так даже лучше. Я стала спокойнее, не переживаю, не нервничаю, не скандалю
На все его просьбы что-то купить отвечаю «у меня другие планы». Просит гостей домой позвать, говорю, что мне только его друзей еще не хватает обслуживать, мыть после них полы, туалет. Раз ничего не хочет делать по дому, то и нечего сюда кого-то звать
И заметила, что он стал более самостоятелен. Ходит раздает листовки, подрабатывает на стройке, чтоб заработать себе денег на кино, макдональдс, шаурму, модные кроссовки и т.п. Видно, что уже начал понимать цену деньгам
Сам начал за собой ухаживать - стирает вещи, развешивает, снимает, гладит. На заработанные деньги купил себе 2 дорогие футболки. Раньше, когда я покупала за свои деньги, где эти футболки только не валялись. А теперь снимает, складывает сразу и стирает в тазике, чтоб ничего с ними не случилось. И хоть так и дальше себя ведет, но быковать перестал. Вижу, что хотел бы все изменить, да гордость не позволяет
А осенью учиться пойдет, в общагу переезжает
Тоже постоянно по этому поводу ноет. Не хочет, но выбора нет 🤷🏻♀️
Решила как ко мне - так и я к нему

Теща дочки• 22 апреля в 01:05
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А ви її і унітаз заставляєте мити?) Бідна дитина
Знаєте, принц Вільям і Гаррі, маючи прислугу, прибирали свої речі самі. І корона не падала. Подумайте чому.

Меня не звали• 22 апреля в 01:21
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А вы думаете она в тот унитаз не ходит?

мадам Везувий• 22 апреля в 01:34
Ответ для90x60x90
Це я розумію, я з раннього віку не можу знайти метод впливу ні компроміс, ні розмови, ні погрози,ні покарання. Було водила до психолога от думаю знову почати водити?
Толк буде, якщо вона сама захоче
Я_не_аноним_100%• 22 апреля в 01:57
Ответ для90x60x90
З сином якось є контакт і розмови були і пояснення, і компроміс. З віком тільки легше.
А з нею чим старше тим складніше і гірше. Оцінки 3-6 в табелі, взагалі нічого не робить по урокам. Бужу в школу я.
На всі прохання, відповідь ’тобі треба ти й роби’ не залежить помити тарілку свою після гречки чи зібрати рюкзак чи уроки на будь-яке прохання.
Зате до мене прохань найди, принеси, купи, оплати, допоможи. Коли відмовляю , каже ну ок.
Ось проситься в табір, відмовили бо не вчилася рік не поїде, а брат так. Ну я бачу що вона засмучена, але відповідь ’ну ок’
Намагалася домовитися робиш отримуєш що хочеш, результат 0
Це капєц. Синачка-карзіночка, от тобі літній відпочиночок, сонечко мамине. А який це у вас контакт з синочком, що він бачить як вам впжко, але відмовляється допомогти? Навіть не зважаючи що дочка до нього тягнеться?

Хачапууури• 22 апреля в 02:45
Ответ дляМати драконів
ну як в чому? вона не хоче
Тогда в детский дом, там научиться всему.
Чижик Пижик• 22 апреля в 02:59
Ответ для90x60x90
Моїй вже 20,ніякого впливу на неї маю,ніяких компромісів знайти не вдалося. Просто перестали спілкуватися.На жаль так буває.

Смячиком• 22 апреля в 07:17
Ответ для90x60x90
Після себе, якщо сходила в туалет, а він після неї загажений... Ванна з волоссям після бриття на бортику?!
Вы психованная,честное слово. Моя тоже часто втыкает и что-то оставляет. Это мелочи. Просто сыночка корзиночка, а дочь не оправдывает ожидания.

Смячиком• 22 апреля в 07:18
Ответ дляДиви яка я пава!
Она не делает вы не делаете, дзеркальте. Ну что можно сказать нет так нет. До 18 она на вашем иждивении, а вот нигштяки и хотелки я бы отменила. Скандалы и тем более физ внушение нет конечно. Спокойно поясняйте свои действия. Ну и попейте успокоительные.
Это путь в никуда. Просто разрушение отношений. Когда с позиции взрослого опускаешься до уровня подростка.

Смячиком• 22 апреля в 07:22
Ответ дляМеня не звали
Автор, у меня такой же, только 16 лет
Решила как ко мне - так и я к нему
В старости вам ответит, что у него другие планы. Рано радуетесь.

Гарні диньки• 22 апреля в 07:25
У вас запущенное воспитание. И конечно виноваты вы)
Должны быть четкие границы и четкие указания что надо сделать и что за это будет. Какие последствия.
Кнут и пряник, график!
У меня сын такой, а это похлеще, чем девочка. Когда он уже выше тебя и благим басом может наорать. Но уже получше ттт.
Надо учиться быть родителями. У всех проходит тот возоаст, когда взяли под мышку их и пошли/сделали что хотели…
Кнут и пряник, график!
ЗабежАЛОЧКА• 22 апреля в 07:52
У меня похожая дочь, у нее есть только ее мнение и ее виденье жизни. До такого,как у Вас, Автор, мы не дошли, просто потому что я ничего не прошу. Я вообще не очень понимаю, что значит просить убрать тарелку, поубирать за собой и в квартире, сходить в магазин. Это просто базовые задачи, которые должны быть выполнены по умолчанию. Не сделали, ну так и я тогда не делаю свои базовые задачи по отношению к ним. Быстро отрезвляет, потому что оказывается у меня задач больше и потребности во мне больше. Школа - сначала мы с ней занимались, потом репетиторы. Хочешь, не хочешь - мне все равно, я просто говорю: либо учишься на среднем уровне самостоятельно, либо получаешь помощь в этом вопросе. Но у нее все равно могут быть плохие оценки, просто потому что она не захотела отвечать на уроке или не сдала работу. А вообще, я считаю, что такие дети просто живут с внутренним конфликтом и им нужно очень много проявления любви и заботы. Сыну у меня столько не нужно, он уверен, что он красавчик и мир вокруг него прекрасен. Дочка к миру относится с определенным страхом и сомнениями в себе, и вот этим своим поведением как бы защищает себя. Поэтому ей много внимания и заботы, но и базовые задачи никто не отменял - это по умолчанию.

Электричка• 22 апреля в 08:41
Ответ для90x60x90
Тобто хай далі нічого не робить, а я як прислуга все за неї робити. Щей табір їй оплатити... Я чомусь маю обов´язки, чоловік має обов´язки, син має обов´язки і тільки вона ні. Єдина прохання вчитися, ігнор. Прибирати за собою якщо насмітила в місцях спільного використання , ні. Це не нормально нічого зовсім.
Автор, дочка не чувствует от вас любви и поддержки. Если не хотите потерять дочку, сходите к психологу. Возьмите отпуск и посвятите его дочке, построению доверительных с ней отношений. Вместе поедете куда нибудь, вместе на маникюр, в кафешку. Вспомните, что вы девочки. Если у нее пробелы в обучении ей нужна помощь, а не просто Ваша просьба учиться. Возможно нужны репетиторы, кому нравится получать плохие оценки и ничего не понимать на уроке. Но это потом, сначала доверительные отношения .
Ванна Тазиковна• 22 апреля в 08:41
Ответ для90x60x90
У нее аллергия на пыль, поэтому к уборке не привлекали особо. Я всегда говорила, что главная обязанность учиться. Без условий только на 12, не меньше 6-7. Если нужно помочь с уроками, пожалуйста. Я всегда
помогу.
В результате в этом году оценки в табеле даже 3, и это по литературе....
помогу.
Їй взагалі все одно на навчання? Чи не пропонували ви їй репетиторів для систематичної допомоги?
Спілкувались з класним керівником?
Яке оточення у школі, яка взагалі школа і клас, сильна чи звичайна? Як відносини з однокласниками?
Чи є друзі? Хто вони, з ким вона спілкується найбільше? Ігри в телефоні чи чати якісь?
Характер у дитини важкий, але додатково є ще якийсь чинник, який поглиблює ці проблеми. Шукайте і потім вирішуйте.
Спілкувались з класним керівником?
Королева краси• 22 апреля в 08:53
Ответ дляМати драконів
Молодець, що сказати! Таким сином варто пишатись! У моєї були репетитори з усіх предметів, точніше два з них я взяла на себе і готувала її, а ще два - репетитори, плюс репетитор до творчого конкурсу.
скільки це коштувало в грн ?
Королева краси• 22 апреля в 09:08
Ответ дляМеня не звали
Автор, у меня такой же, только 16 лет
Решила как ко мне - так и я к нему
можно узнать, куда именно он идет учиться?
Котомафия• 22 апреля в 09:45
Ответ дляТеща дочки
нє
вона отримала урок, шо теплого сильного дорослого в її житті ніколи не було і не буде
і всі відносини навіть з собою тільки договірні
90x60x90
• 22 апреля в 09:52
Ответ дляЭлектричка
Репетитор есть. Вместе время проводим. Но она ничего не рассказывает с раннего детства. Я не вижу чтобы она была обделена любовью. На кружки никуда не хочет, а когда хотела быстро надоедало или не
нравится. Не заставляла. Мне муж бабушки знакомые твердят что я ее разбаловала, слишком люблю, вот и результат.
Ещё мне не нравится у нее проблемы с зубами надо брекеты ставить, а она зубы неделями не чистит. Никакие объяснения не помогают. Говорит не хочу. Налет такой что его просто видно. Врач говорит с такой гигиеной брекеты ставить нельзя. Надо ждать когда повзрослеет второй год ждём(((
Нормально не ест,ну то такое готовлю только то что ест.
90x60x90
• 22 апреля в 09:54
Ответ дляВанна Тазиковна
Спілкувались з класним керівником?
Їй все одно. Репетитор є. Школа звичайна. Ні про що не розповідає, дуже мало. Така ще з садочку. Друзі є. Я їх знаю. Гарно навчаються, вдома в них нормальна поведінка. В телефоні якщо без обмежень може просидіти 10-12годин..і вночі.
Котомафия• 22 апреля в 09:56
Ответ для90x60x90
У нее с раннего детства повышена чувствительность?
Запахи, текстуры(еда), брезгливость, одежда-ткани(как было со сменой одежды по сезону)?
Как перенесла начало месячных?
Избирательность в еде с рождения?
Как с коммуникацией со сверстниками? Есть друзья/компания?
Учебные сложности были с первого класса?
Как перенесла начало месячных?
Избирательность в еде с рождения?
Снежнакомка• 22 апреля в 10:03
Ответ дляМати драконів
ТАк а хто це заперечує? до іспитів на високий бал реально підготуватися за 8 місяців - рік. Тільки атестат тут ні до чого, бо звичайна школа до ЗНО-НМТ не готує взагалі. Тому те, що написано в атестаті, дійсності не відповідає.
Та ж звідки у вас така інформація, якщо ваші діти (дитина) не вчилися в школі? Ходили на перетримку, чи шо. Готує, ще й як. Як мама третьокурсниці примату кажу. Без репетиторів.
90x60x90
• 22 апреля в 10:03
Ответ дляКотомафия
Как перенесла начало месячных?
Избирательность в еде с рождения?
Как перенесла начало месячных?
Избирательность в еде с рождения?
Нормально со сменой одежды. Месячные начались в этом месяце, нормально. Избирательность с 3х лет где-то. Друзья есть. Компания есть. У психолога были , почти год водила, с проблемой еды, и не пьет лекарства. Психолог никаких отклонений не увидел. Ну вот такая.
Не учит и не рассказывает стихи з сада, никто не смог ее уговорить. Я на это уже не обращаю внимание, читает многое своего легко быстро. При этом в школе по литературе в табеле 3.
Снежнакомка• 22 апреля в 10:10
Ответ дляМати драконів
Розумієте, у чому тут справа...діти всі різні, а програми створені для всіх однакові, я працюю з підлітками, якраз готую до іспитів (підробляю так, точніше), тому можу сказати наступне: якщо дитина вчиться погано з 1 до 9 клас, це зовсім не факт, що вона потім не вступить, куди хоче. Десь у 15 років діти міняються сильно, і те, що дитина не хоче вчити в 10, 11, 13 років - у 15 вона зрозуміє набагато краще і вивчить набагато легше. Головне - допомогти знайти свою мрію. Тоді дитина буде йти до своєї мрії. Потрібно просто підтримувати, іноді словом, іноді грошима, але показувати дитині, що ти на її боці, що ти саме допомагаєш, а не нав´язуєш свої думки. Іноді - пояснити, іноді - зробити за неї, іноді - створити презентацію якусь замість неї, іноді домовитись з учителем про перескладання, ну ось так якось
О, минулого семестру до доньки прибився такий 11-класник, який вважав, що не вчившись 10 років, за рік з репетитором можна вивчити все до 180 балів НМТ (математика) При тому дитина невзмозі розв´язати банальне квадратне рівняння чи побудувати графік) Донька відмовилася, бо бажання вчитися в дитини так і не виникло. А татусь його розкидався грошима вельми щедро. Краще б навчив сина вчитися в садочку.
Печенюшка• 22 апреля в 10:10
Ответ дляМати драконів
Єдина проблема, яку я тут бачу, це те, що вона нічого не хоче. Все інше - то скоригується з часом. Стосовно тарілок з-під гречки - ну посудомийка все чудово вимиває. Серйозно, купить, ви побачите, як ваші з донькою стосунки потепліють.
Вимог до вас я взагалі не побачила. Я бачила прохання, які не задовольняються, і вона каже - ОК.
Ви не розумієте глибину проблеми. Пишу це, тому що маю таку ж проблему, як і автор. Нічого не хоче - це мова не тільки про тарілку. Це прийти зі школи і кинути рюкзак разом з верхнім одягом посеред коридору, серветки використані по всій хаті, труси брудні матнею доверху у ванні, там же й прокладка, тарілка, не те що непомита, а взагалі, не прибрана зі столу. Це небажання і скиглення щодня не йти у школу. Це забивання на виконання домашніх завдань. Як допоможе посудомийка? Дитина повинна мати розуміння і бажання це робити, тому посудомийка тут взагалі нідочого