90x60x90• 21 апреля в 21:55

Як мама дочки підлітка я не справляюсь, а думала що

В мене є син 15р і дочка 13р, і я зрозуміла що як мати дочки я не справилася(( мабуть щось не так робила. Бо як мати сина, все ок.
Я не маю ні впливу, ні авторитету на неї. Мене не слухає, ігнор, геть. Ніякі покарання і розмови не допомагають. Нічого не можу з нею зробити (( це не сталося раптово це було і раніше зараз просто гірше і гірше...
Коханозадовільна• 21 апреля в 21:57
Просто різний характер в дітей,от і все
Продавчиня кіз• 21 апреля в 21:58
Вам треба сходити до психолога,він пояснить вам що саме пішло не так. І як себе вести, щоб це виправити. У більшості випадків ми не можемо аналізувати свою поведінку об´єктивно, а сторонні люди бачать всі труднощі.
Тушьмушьнюшь• 21 апреля в 21:58
Что, манипулировать собой не дает? Совсем берега попутала.
автор 90x60x90 • 21 апреля в 21:58
Ответ дляКоханозадовільна
Просто різний характер в дітей,от і все
Це я розумію, я з раннього віку не можу знайти метод впливу ні компроміс, ні розмови, ні погрози,ні покарання. Було водила до психолога от думаю знову почати водити?
Пацан к успеху шел• 21 апреля в 21:59
Не все від вас залежить, хоча й багато чого від вас.
Залізна пані• 21 апреля в 21:59
Ответ для90x60x90
Пиз..й выписать пробовали?
автор 90x60x90 • 21 апреля в 22:01
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я не маніпулюю. В мене така мати . Знаю як воно. Є син яким я не маніпулюю. Але в нього якось є і відповідальність, і розуміння моїх простих прохань.
А шо сталося?• 21 апреля в 22:01
17 и 13 я с вами .. помогает точно одно - нормальные разговоры …
Но не слушаются часто . Да
Возраст такой .
автор 90x60x90 • 21 апреля в 22:02
Ответ дляЗалізна пані
Пиз..й выписать пробовали?
Було, від відчаю коли вже не витримувала... Не допомагає. Я розумію що це не метод. Потім вибачалася ..
Сито для думок• 21 апреля в 22:03
Ответ для90x60x90
погрози і покарання ніколи не працюють
точніше, вони працюють навпаки
Упругая попка• 21 апреля в 22:04
Сыну 12 - работают только жесткие рамки и четкая последовательность. Да - это да, нет - это нет, а не может быть, особенно, если поистеришь.
Упругая попка• 21 апреля в 22:05
Ответ для90x60x90
В каком виде они были?
Мати драконів• 21 апреля в 22:07
Маю сина 14 років і доньку 17 років. Серйозних проблем не відчувала, хіба що минулого року, як малу до НМТ готувала і на 1 курс вступали, думала, кончусь....а так...ну в неї у кімнаті срач, який вона сама час від часу прибирає, я можу побурчати, але це більше для проформи. А так, нам пощастило, ми любимо одну і ту ж музику, в принципі, нема проблем серйозних...з сином складніше. Він не хоче вчитись, не робить уроки. Покоління ковіду з онлайнами і навчанням у Польщі....але нічого не поробиш, репетитор з математики, і на наст рік візьму ще репетиторів. Школа і так нічого не дає...на жаль. Діти зараз вже слава Богу не сваряться, нормально спілкуються, ходять разом у макдо і кіношку. Але я їх особливо нічим не навантажую
18 мнеУЖЕ• 21 апреля в 22:07
Ответ для90x60x90
А что с папой? Есть? Живете вместе?
автор 90x60x90 • 21 апреля в 22:09
Ответ дляА шо сталося?
Но не слушаются часто . Да
Возраст такой .
З сином якось є контакт і розмови були і пояснення, і компроміс. З віком тільки легше.
А з нею чим старше тим складніше і гірше. Оцінки 3-6 в табелі, взагалі нічого не робить по урокам. Бужу в школу я.
На всі прохання, відповідь ’тобі треба ти й роби’ не залежить помити тарілку свою після гречки чи зібрати рюкзак чи уроки на будь-яке прохання.
Зате до мене прохань найди, принеси, купи, оплати, допоможи. Коли відмовляю , каже ну ок.
Ось проситься в табір, відмовили бо не вчилася рік не поїде, а брат так. Ну я бачу що вона засмучена, але відповідь ’ну ок’
Намагалася домовитися робиш отримуєш що хочеш, результат 0
Бринзолетта• 21 апреля в 22:09
Просто обнимаю.
Завтра моя снова в школу идет и опять начнутся прогулы, звонки со школы((
автор 90x60x90 • 21 апреля в 22:12
Ответ для18 мнеУЖЕ
А что с папой? Есть? Живете вместе?
Есть вместе. Папа все что может только проявлять агрессию, разговоры это не про него. Он на работе. я его методы не одобряю.
Упругая попка• 21 апреля в 22:12
Ответ для90x60x90
А дети между собой не общаются? Иногда через другого ребенка можно понять реальную картину.
Я такая - жду трамвая• 21 апреля в 22:12
Ответ для90x60x90
А батько у неї є? Приймає участь у вихованні?

Таке відчуття що дівчинка без кордонів зовсім :(
автор 90x60x90 • 21 апреля в 22:14
Ответ дляУпругая попка
Нет не общаются. Я пыталась попросить сына поговорить с ней. Она хочет чтобы он общался. Но с пубертатом он не хочет.. у них разные вкусы и интересы. Он мне постоянно говорит что не понимает чего она так себя ведёт
Корсет_на_шурупах• 21 апреля в 22:18
Ответ для90x60x90
Поясніть їй наслідки її поведінки у майбутньому, скажіть що скоро їй прийдеться самостійно себе забезпечувати.
Відстаньте від неї з проханнями, але і самі робіть по мінімуму, нехай все сама. Як брудна тарілка її, наступного разу їсть з брудної. Поки не буде наслідків, поведінка не зміниться
Смячиком• 21 апреля в 22:19
Я тоже, день не справляюсь, день справляюсь. Так и живу.
Мати драконів• 21 апреля в 22:19
Ответ для90x60x90
Боже, яка молодчина) не прогинається під вас. Не хоче свою свободу міняти на ваші ніштяки. Моя теж може сказати: тобі треба - ти й роби, ну і що? це хіба не правда? посудомийка, робот пилосос і пральна машина значно спрощують побут. Школа - так, тут засада, треба ходити.....але от у нас це питання вирішилось таким чином: вона попросила коледж після 9 класу. І в неї була мрія - малювати. Тому вона навчалась 2 роки в коледжі, і там я вже взагалі її не контролювала, як хотіла, так і ходила, і ніхто там в принципі сильно не давив на дітей.
So_so• 21 апреля в 22:19
Может поискать её зону интереса? Что-то, что ей могло бы быть интересно, показать, что Вы открыты к любому её выбору.
Заметила, детям у которых нет своей зоны признания (пусть это блог, умение делать макияж, танцы, что угодно) сложнее находить мотивацию в жизни.
Белочкой зови• 21 апреля в 22:19
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну ось в мене пацан..посуда три дні простояла..
І шо? Бісит вона мене, йому пофіг.
Помила.
Мати драконів• 21 апреля в 22:20
Ответ дляКорсет_на_шурупах
ну і нащо це? Це викличе лише агресію з її боку.
Смячиком• 21 апреля в 22:20
Ответ для90x60x90
С табором жостко, переборщили
Irina S Irina• 21 апреля в 22:21
Ответ для90x60x90
точно про моїх дітей у Вас написано.... тільки спокійні розмови з донькою і не можно давити, бо інакше потужна протидія. також моїми ж словами і тоном зі мною розмовляє і тоді я гарно бачу свої ’косяки’ у спілкуванні
Смячиком• 21 апреля в 22:21
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Подростки живут здесь и сейчас. Они не умеют строить перспективы. Как и многие взрослые
Корсет_на_шурупах• 21 апреля в 22:22
Ответ дляМати драконів
Так а на що агресувати? Якщо до неї будуть чіплятися з проханнями, тоді буде агресія