90x60x90• 21 апреля 2025
Як мама дочки підлітка я не справляюсь, а думала що
В мене є син 15р і дочка 13р, і я зрозуміла що як мати дочки я не справилася(( мабуть щось не так робила. Бо як мати сина, все ок.
Я не маю ні впливу, ні авторитету на неї. Мене не слухає, ігнор, геть. Ніякі покарання і розмови не допомагають. Нічого не можу з нею зробити (( це не сталося раптово це було і раніше зараз просто гірше і гірше...
Продавчиня кіз• 21 апреля 2025
Вам треба сходити до психолога,він пояснить вам що саме пішло не так. І як себе вести, щоб це виправити. У більшості випадків ми не можемо аналізувати свою поведінку об´єктивно, а сторонні люди бачать всі труднощі.
Тушьмушьнюшь• 21 апреля 2025
Что, манипулировать собой не дает? Совсем берега попутала.
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Просто різний характер в дітей,от і все
Це я розумію, я з раннього віку не можу знайти метод впливу ні компроміс, ні розмови, ні погрози,ні покарання. Було водила до психолога от думаю знову почати водити?
Залізна пані• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Пиз..й выписать пробовали?
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я не маніпулюю. В мене така мати . Знаю як воно. Є син яким я не маніпулюю. Але в нього якось є і відповідальність, і розуміння моїх простих прохань.
А шо сталося?• 21 апреля 2025
17 и 13 я с вами .. помогает точно одно - нормальные разговоры …
Но не слушаются часто . Да
Возраст такой .
Но не слушаются часто . Да
Возраст такой .
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Пиз..й выписать пробовали?
Було, від відчаю коли вже не витримувала... Не допомагає. Я розумію що це не метод. Потім вибачалася ..
Сито для думок• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
погрози і покарання ніколи не працюють
точніше, вони працюють навпаки
Упругая попка• 21 апреля 2025
Сыну 12 - работают только жесткие рамки и четкая последовательность. Да - это да, нет - это нет, а не может быть, особенно, если поистеришь.
Упругая попка• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
В каком виде они были?
Мати драконів• 21 апреля 2025
Маю сина 14 років і доньку 17 років. Серйозних проблем не відчувала, хіба що минулого року, як малу до НМТ готувала і на 1 курс вступали, думала, кончусь....а так...ну в неї у кімнаті срач, який вона сама час від часу прибирає, я можу побурчати, але це більше для проформи. А так, нам пощастило, ми любимо одну і ту ж музику, в принципі, нема проблем серйозних...з сином складніше. Він не хоче вчитись, не робить уроки. Покоління ковіду з онлайнами і навчанням у Польщі....але нічого не поробиш, репетитор з математики, і на наст рік візьму ще репетиторів. Школа і так нічого не дає...на жаль. Діти зараз вже слава Богу не сваряться, нормально спілкуються, ходять разом у макдо і кіношку. Але я їх особливо нічим не навантажую
18 мнеУЖЕ• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
А что с папой? Есть? Живете вместе?
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Но не слушаются часто . Да
Возраст такой .
Но не слушаются часто . Да
Возраст такой .
З сином якось є контакт і розмови були і пояснення, і компроміс. З віком тільки легше.
А з нею чим старше тим складніше і гірше. Оцінки 3-6 в табелі, взагалі нічого не робить по урокам. Бужу в школу я.
На всі прохання, відповідь ’тобі треба ти й роби’ не залежить помити тарілку свою після гречки чи зібрати рюкзак чи уроки на будь-яке прохання.
Зате до мене прохань найди, принеси, купи, оплати, допоможи. Коли відмовляю , каже ну ок.
Ось проситься в табір, відмовили бо не вчилася рік не поїде, а брат так. Ну я бачу що вона засмучена, але відповідь ’ну ок’
Намагалася домовитися робиш отримуєш що хочеш, результат 0
Бринзолетта• 21 апреля 2025
Просто обнимаю.
Завтра моя снова в школу идет и опять начнутся прогулы, звонки со школы((
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ для18 мнеУЖЕ
А что с папой? Есть? Живете вместе?
Есть вместе. Папа все что может только проявлять агрессию, разговоры это не про него. Он на работе. я его методы не одобряю.
Упругая попка• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
А дети между собой не общаются? Иногда через другого ребенка можно понять реальную картину.
Я такая - жду трамвая• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
А батько у неї є? Приймає участь у вихованні?
Таке відчуття що дівчинка без кордонів зовсім :(
90x60x90
• 21 апреля 2025
Ответ дляУпругая попка
Нет не общаются. Я пыталась попросить сына поговорить с ней. Она хочет чтобы он общался. Но с пубертатом он не хочет.. у них разные вкусы и интересы. Он мне постоянно говорит что не понимает чего она так себя ведёт
Корсет_на_шурупах• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Поясніть їй наслідки її поведінки у майбутньому, скажіть що скоро їй прийдеться самостійно себе забезпечувати.
Відстаньте від неї з проханнями, але і самі робіть по мінімуму, нехай все сама. Як брудна тарілка її, наступного разу їсть з брудної. Поки не буде наслідків, поведінка не зміниться
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Боже, яка молодчина) не прогинається під вас. Не хоче свою свободу міняти на ваші ніштяки. Моя теж може сказати: тобі треба - ти й роби, ну і що? це хіба не правда? посудомийка, робот пилосос і пральна машина значно спрощують побут. Школа - так, тут засада, треба ходити.....але от у нас це питання вирішилось таким чином: вона попросила коледж після 9 класу. І в неї була мрія - малювати. Тому вона навчалась 2 роки в коледжі, і там я вже взагалі її не контролювала, як хотіла, так і ходила, і ніхто там в принципі сильно не давив на дітей.
Белочкой зови• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну ось в мене пацан..посуда три дні простояла..
І шо? Бісит вона мене, йому пофіг.
Помила.
І шо? Бісит вона мене, йому пофіг.
Помила.
Мати драконів• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
ну і нащо це? Це викличе лише агресію з її боку.
Смячиком• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
С табором жостко, переборщили
Irina S Irina• 21 апреля 2025
Ответ для90x60x90
точно про моїх дітей у Вас написано.... тільки спокійні розмови з донькою і не можно давити, бо інакше потужна протидія. також моїми ж словами і тоном зі мною розмовляє і тоді я гарно бачу свої ’косяки’ у спілкуванні
Смячиком• 21 апреля 2025
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Подростки живут здесь и сейчас. Они не умеют строить перспективы. Как и многие взрослые
Корсет_на_шурупах• 21 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Так а на що агресувати? Якщо до неї будуть чіплятися з проханнями, тоді буде агресія