МатьЧасть• 21 апреля 2025

В Стамбул на 3 дні

Що обов’язково подивитися? Де купувати квитки краще? Як там з місцевим транспортом?
маминаБубочка• 21 апреля 2025
Автор, повишу в Вашей теме. Летим в мае первый раз, понятия не имею что к чему
Заюшка_хозяюшка• 21 апреля 2025
Истанбул карт или должна быть уже общая карта, которая действует по всей стране, что касаемо проезда в городском транспорте
Заюшка_хозяюшка• 21 апреля 2025
https://t.me/ukraniansinistanbul
Спрашивайте
Заюшка_хозяюшка• 21 апреля 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3706406?utm...
Guzelli• 21 апреля 2025
Местный транспорт отличный :метро, автобусы,метробусы, такси да в принципе транспортная развязка отличная .
Обязательно удобную обувь берите , ходить вверх вниз.
По приезду приобретите İstanbul kart пополните ее и ездите по ней так дешевле но можно и просто визой или мастер карт платить в транспорте.
Посмотреть в зависимости что вам интересно: Топкапы , Голубая мечеть , цистерны базилика , поплавайте по Босфору , не доходя до голубой мечети есть очень красивый парк, платить лучше в лирах за все
Заюшка_хозяюшка• 21 апреля 2025
Обувь кроссовки
Обижулька• 21 апреля 2025
Мені сподобалося на екскурсійному автобусі, ми купили квитки тільки на червоний здається машрут, можна виходити на любій зупинці, погуляти, а потім сісти в наступний автобус. Дуже сподобався музей Мініатюрк, Топкапи, шкодую, що на кораблику по Босфору не покаталися.

https://istanbultickets.tours/uk/сісти-на-автобус-...
Фляшунька• 22 апреля 2025
На рахунок корабликів по Босфору, ми плавали на вапурах, місцевому транспорті. Нам дуже подобалось, і ціни хоч цілий день плавай
Фляшунька• 22 апреля 2025
З транспорту користувались метро, мармарай, трамвай. Автобусами не користувались.
На 3 дні, то мало, бо ми були більше. В Айю Софію сходила би обовʼязково, але ж вона вже не мечеть, як раніше, а наче знову музей. Тому як туди зайти - не знаю.
Долмабахче ( я не попала жалію )
Суліманіє
Галатська башта
Галатський міст
Істікляль , покатайтесь на трамвайчику
Цистерна базилика ( була зачинена коли ми були)
Обовʼязково проїхатись фунікулером і мармарай під Босфором
Зʼїздила би в Ускюдар на вапурі, погуляла би по справжньому ринку, і подивилась би на Дівочу вежу. Погуляла би по набережній в Ускюдар.

І обовʼязково зʼїжте балик екмек під галатським мостом, в кафе сходіть під галатським мостом.
Не підіймайте щітку, якщо у щіточника впале щітка! Не підіймайте, це обман)))

Я собі робила такі позначки, а потім складала маршрут куди ми йдемо
Екскурсію брали 1 обзору саму першу. Вона нас ввела в курс діла. А далі ми вже гуляли де хотіли.
Були ще в Океанаріумі Флора, але у вас мало часу
автор МатьЧасть • 22 апреля 2025
Ответ дляФляшунька
Долмабахче ( я не попала жалію )
Суліманіє
Галатська башта
Галатський міст
Істікляль , покатайтесь на трамвайчику

Дякую. Скільки приблизно вийшло на квитки по всім тим місяцям на одну людину?
Форточка• 22 апреля 2025
Жили біля Галатського мосту, тож транспортом не користувалися) Кругом пішки ходили, навіть до Долмабахче через Істікляль. Стамбул чудовий!
Блакитна мечеть
Айя Софія
Сулейманіє
Галатська вежа
Долмабахче
Топкапи
Ортакьой
Гранд-базар
Район Балат (дуже колоритно)