Два-три тижні і фсьо• 22 апреля 2025

Школа Оптіма. Хтось може показати які приблизно там дз?

Там все розмивчато• 22 апреля 2025
та хоч би клас написали:)))
В демодоступі видно ті завдання, які в уроках, бувають усні і письмові на перевірку зошитів (це безкоштовно на два тижні - вибрати клас і семестр, дати емейл).
Письмові самостійні ви не побачите, але вони суто за програмою - вірш, переказ, лабораторні, самостійні з математики. Зручно те, що немає обмеження в часі.
автор Два-три тижні і фсьо • 22 апреля 2025
Ответ дляТам все розмивчато
та хоч би клас написали:)))
а там завдання одразу на весь навчальний рік ?
Колгоспниця• 22 апреля 2025
Списать там можно или никак?
Anna_UA_• 22 апреля 2025
Чула, що з вчителями небагато зв´язку. Є окремі тарифи, треба доплачувати. Але ж є самостійні діти, які вміють самі вчитись... мабуть є)
Гигиенишвили• 23 апреля 2025
Ответ дляAnna_UA_
Куди ще більше? раз на тиждень консультації з кожного предмету - це 2-3 на день, + практикуми, + конс-ї письмові - скільки завгодно, зустрічі з класруком, і це все входить в пакети, ніяких доплат немає за спілкування - за що заплатив, те і є в пакеті.
Гигиенишвили• 23 апреля 2025
Ответ дляКолгоспниця
Списать там можно или никак?
Все дистанційно, до часу не прив´язано
Гигиенишвили• 23 апреля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Коли є платний кабінет - весь матеріал за рік дають одразу. Домашка - в уроках, окремо лише тести і самостійні - те, що на оцінку.
Гигиенишвили• 23 апреля 2025
Ответ дляAnna_UA_
Як згадати школу, то хіба це можна порівнювати? - коли треба щось спитати, стоїть-стоїть дитина біля дверей - а хімічка 5 разів сказала зачекай, а потім вже вдіта вийшла з учительської і пішла додому. Дитина більше години просто так прочекала. І це було постійно і з усіма - ніхто нічого не хотів сказати додатково.
Там все розмивчато• 25 апреля 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так - тому що весь рік видно, можна вперед проходити, або старі переглядати. Зручно
Anna_UA_• 25 апреля 2025
Ответ дляГигиенишвили
ну так, я і кажу, що не у всіх пакетах живе спілкування з вчителем з предметів. Письмова консультація - це ж просто чат.
Anna_UA_• 25 апреля 2025
Ответ дляГигиенишвили
дивне порівняння платної та державної школи...