Радикальная• 22 апреля 2025

Мобілізували чоловіка. Як вижити одній з дитиною?

Дитині 5 років, дуже хвороблива. Бабусь, які могли б посидіти з дитиною чи забрати/відвести в садок немає. Як самостійно вижити з дитиною за умови відсутності підтримки? Дівчата, хто зумів так налагодити свій побут, працювати - поділіться досвідом
Блиск думки• 22 апреля 2025
Ответ дляПримарочка
Вы серьёзно думаете, что кого то волнует жена военного и её чувства?
Я вас умоляю, зайдите в соседнюю тему, почитайте как там лихо им насыпают.
Удалено администрацией...
Невидимка• 22 апреля 2025
Ответ дляПримарочка
Это что за тема?
Не стесняюсь• 22 апреля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Круглосуточных? Нет!
Ребенку 5! лет. Уже давно не грудничок.
Помидорина• 22 апреля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Круглосуточных? Нет!
А что , все работы круглосуточные ?
Примарочка• 22 апреля 2025
Ответ дляБлиск думки
Удалено администрацией...
Никто её не унижает это раз, не навешивайте свои ярлыки. И, что делать на форуме, если не обсуждать ситуацию
Вподобайден• 22 апреля 2025
Ответ дляNo problems
Ви реально на приколі. Відмовляйся скільки хочеш, але в учебку завезуть
Ви розумієте, що якщо ти відмовляєшся будь шо робити, вони можуть тільки вбить, але заставить не можуть. Плюс нагадить можна там добре
Попихтю та й годі• 22 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Ребенку 5! лет. Уже давно не грудничок.
Поэтому может в садик и из садика сам ходить? Браво!
ХаДиДиШь• 22 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Моя минулого літа з двосторонньою бронхопневмонією в стаціонар потрапила
у знакомых с ребенком такая ситуация, оформили группу
Попихтю та й годі• 22 апреля 2025
Ответ дляПомидорина
А что , все работы круглосуточные ?
Речь про ’добираться 2 часа’. Одна знакомая так работает - 8 часов + 4 часа на дорогу. Но без детей. А садики не работают 12+ часов
Примарочка• 22 апреля 2025
Ответ дляБлиск думки
Удалено администрацией...
Barkas• 22 апреля 2025
Дивіться, у процесі, коли виникатимуть конкретні проблеми, пишіть, будемо радити. Поки що не зрозуміло, що вирішувати. Якщо не працювати, сидіти з дитиною, справитися легко. Ви у селі, у місті, в будинку чи квартирі, побут облаштований чи потрібен терміновий ремонт, чи є фінансова подушка і на скільки її вистачить? Яка у вас освіта і досвід роботи? Дитина ходить в садочок, то спробуйте запитати, чи є там вакансія няні, кухаря. Зарплата невелика, але лікарняні і графік ідеальний.
Не стесняюсь• 22 апреля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Есть работа в саду. Всегда есть. Может приходить и уходить с мамой. Вы тоже не работаете и как выживаете?
Не стесняюсь• 22 апреля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Какую группу?
ХаДиДиШь• 22 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Какую группу?
инвалидности
JannyMoney• 22 апреля 2025
Ответ дляКатрінн
ахахахх,все ясно.так и пишите Ваши советы начиная с того,что вы озлобленная женщина желающая причинять боль другим ради снятия стресса.а не вот эти вот все вещи бредовые ,которые вы тут пишите
’при этом я не обижаю людей’
Телячі ніжноСті• 22 апреля 2025
В Днепре всех мужиков повыгребали, половины уже нет в живых. Только броневики по городу ходят и мажоры на крутых тачках. Геноцид мужиков. Ещё пять лет и всех в могилу уложат
Попихтю та й годі• 22 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Мы про автора. А я трудно выживала, когда дети маленькие были, очень трудно, хоть и при муже, но он в 7 уходил и в 20 приходил, в 21 вырубался. И так 6/1. И я с 3-х лет обоих детей работала. Страшно вспоминать то время
Блиск думки• 22 апреля 2025
Ответ дляПримарочка
Удалено администрацией...
Яка жалість? Де ви її побачили?
Не стесняюсь• 22 апреля 2025
Ответ дляХаДиДиШь
инвалидности
На основании чего? Интересно просто? Я два года подряд была с пневмонией в детстве (тоже аллергик и атопик была) и дочь моя болела пневмонией.. кто даёт группу и какое основание
Will_Be...• 22 апреля 2025
Ответ дляКатрінн
вот сейчас вы написали нормально
А посмотрите свой 1 комент.
А Я А Я
это не помощь якать.
И Вы не зная,что творится у человека заранее судите,вижу даже в отношении меня ,не зная моей жизни уже выписуете про сытого и голодного.
Если Вы так пишите от боли внутренней,то лучше напишите в тему для поддержки или поговорите с кем-то.не занимайтесь тем,что обижаете людей не зная их,они не виноваты в такой жизни
Что бы получить ответы, нужно нормально формулировать вопросы. Она спросила:’кто выжил?поделитесь опытом’ Я ответила, что выжила, а что бы делиться опытом,нужна конкретика,и, обратите внимание, я уточнила у неё, что значит ’выживать’? Ответила?
автор Радикальная • 22 апреля 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Судячи з того, що для вас цей варіант розвитку подій для вашої родини стався зненацька, ви із чоловіком не обговорювали ваші подальші дії.

Перший висновок на майбутнє: чоловіки не завжди можуть бути вам опорою, Берегиня - це ризикована роль. Краще подорослішати і нести відповідальність за себе і дитину.

Крім того, що у вас з життя зникли другі руки - чисто з побутової точки зору зміниться небагато. Полочку вам приколотить друг/кум/майстер. Навпаки ви із подивом з*ясуєте, що чоловік в домі споживає дуже багато ресурсів - і не тільки в плані нагодувати/випрати. Ваша увага тепер може бути розподілена між дитиною і, наприклад, навічанням або віддаленою роботою.
Висновок другий: вкладайте в свій розвиток, вкладайте в дитину. Це сталі елементи вашого життя. І ваша опора.

Так, багато ваших нервів і сил піде на хвилювання. Настільки, що ви можете почати всерйоз плисти менталкою, і як наслідок - порушення сну, апетиту, фізіологічно може відбитися. В такому випадку постраждає дитина.
Висновок третій: ваша задача втримати зозуленьку собі і дитині. Ви тепер і мама, і тато, і взагалі єдина опора для дитини. Тому - нормальне харчування, фізична активність, здоровий сон.

Вам це не сильно допоможе, але ви не єдина в такій ситуації. Це не означає, що ваша розгубленість - то витребеньки. Це означає, що багато жінок пройшли через те саме, і вже є цілком сформовані осередки, де дружини військових допомагають одна одній.
Висновок: це не те місце. Це злобнячий гадюшник, де за вашу слабкість вам накинуть, і на 20 коментів буде один адекватний. Шукайте безпечне середовище серед таких самих дівчат, а сюди не несіть.

Тримайтеся.
Щиро дякую
Помидорина• 22 апреля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Существуют вечерние группы . Существуют работодатели , у которых можно договориться , чтобы отпускали раньше забрать ребенка . Существуют работы , до которых не нужно добираться 2 часа . Но это ж надо искать ...
Примарочка• 22 апреля 2025
Ответ дляБлиск думки
Яка жалість? Де ви її побачили?
Вы ж пишите, хвилюетесь за них
МояХатаЗкраю• 22 апреля 2025
Ответ дляМолчунья
А зараз що зміниться?
дивують питання ,розмір запрати чоловіка як мінімум .Не всі до війни працювали за 25 тисяч
Блиск думки• 22 апреля 2025
Ответ дляПримарочка
Вы ж пишите, хвилюетесь за них
Де я це написала?
ХаДиДиШь• 22 апреля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
ребенок часто лежал в больнице с бронхитом...оказался алергиком....потом дело привело к асматическму бронхиту...
Не стесняюсь• 22 апреля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
В чем конкретно ваши проблемы были? У меня трое детей, у старших разница 2.5 года
Телячі ніжноСті• 22 апреля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Многие работали за меньшую сумму, на заработки ездили
Попихтю та й годі• 22 апреля 2025
Ответ дляПомидорина
Это надо, чтобы все совпало
Примарочка• 22 апреля 2025
Ответ дляБлиск думки
Де я це написала?
Якщо не хвилює - то краще помовчати. Чи не так? Що за прагнення когось принизити і зневажати?

Это ж ваш комент