КонФФетОшка• 22 апреля в 07:48
Чи всіх, кого мобілізують, відправляють на 0 або в штурмовики?
Чи всіх,кого мобілізують, відправляють в піхоту? Я так розумію ,що спокійні і більш безпечні посади вже зайняті?
Чучело-Мяучело• 22 апреля в 07:49
Щоб отримати саме посаду треба мати відповідну освіту,на скільки я розумію,та навички.
Чемна панночка• 22 апреля в 07:49
С тыла сейчас тоже в боевые бригады отправляют. На их место берут ограниченно годных.
Прокачую сідниці• 22 апреля в 07:49
Ответ дляЧучело-Мяучело
Вміння домовлятися, волохату лапу
Жинси на дитину• 22 апреля в 07:51
Маю двох знайомих, які придатні до служби в тилу.
То один діловодом в тилу служить але в нього хвороб стільки, що ледве ходить, а інший оператор дронів не в тилу, але і не посадці.
Прокачую сідниці• 22 апреля в 07:53
Ответ дляЧемна панночка
Там теж свої схеми, ’ своїх’ відправляють у відпустки, затягують з ВОЗами, багато кадрових , роками служачих, не мають навіть необхідних для кожного військового.
З царем в голові• 22 апреля в 07:53
На днях мобілізували/бусифікували родича. Авіація, ЗУ, офіцер. Була свого часу при виші військова кафедра, офіцер запасу , авіаційний досвід на іноз.техніці на цивілці, з знанням мови відправили за військовою спеціальністю
Непонятно• 22 апреля в 07:53
Майже всіх.
Щоб не відправили - потрібно самим поки в усебуі шукати місце в тилу.
Зараз колега в учебці. Медкомісію пройшли за нього(
Там історія як мобілізували - я в шоці була, бо особисто приймала участь в його пошуках і іншому.
Зараз 50 днів в учебці і на фронт. Шукаємо йому посаду. Він працював водієм, великий стаж і водій супер. Але поки ніяк. При знайомствах знайти не можемо - все зайнято ’своїми’ або обмежено придатними.
75В• 22 апреля в 07:54
Ні. В штурмовики частіше тих коли силоміць виловили. Хто сам прийшов на норм посадах. Але якщо не буде штурмовиків - то хто зна, підуть усі.
Несу добро людям• 22 апреля в 07:58
Сейчас всех под Курск или Покровск, договариваться нужно с руководством- зарплату отдавать ну и взятку. Украина понад Усе))Может пронесет , удачи
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 апреля в 08:00
Очень показательная тема.В полит темах половина риторически закатывает глаза:ви що,хочете здати Україну русні?!А как петух жареный клюнет своего родного нездавателя,то треба домовлятися,щоб залишили на тиловій посаді.
Виправлялочка• 22 апреля в 08:03
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Як вірно сказано 👍
Прокачую сідниці• 22 апреля в 08:09
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А чому ні? У нас в тилу купа кадрових військових, які десятиліттями служать, підписали СВІДОМО контракт, а як війна - вони в тилу, життєво необхідні, бо в них досвід. А вчорашній мобілізований водій або менеджер за 45 днів - десантник-штурмовик і шуруй -воюй. Для чого весь цей час утримували цю всю армію, щоб вони тепер в тилу відсидітися?
Ответ дляПрокачую сідниці
Без тыла в 700 тыс нет фронта в 250 тыс!
Сапай вазони• 22 апреля в 08:16
У меня знакомый, с собаками вместе гуляем много лет, работал в такси. Но у нас облавы постоянные, брони нет, стало невозможно работать. И он год назад сам пошел, была везде реклама на дроноводов и пво от дронов. Его взяли, ему 50. Учился пару месяцев и вот год уже служит реально где обещали, живет дома или часто приезжает, вижу его. Но как вчера у нас сбивали эти дроны над нашими же домами, вспоминала его недобрым словом. Хорошо, что ни одного не сбили.
МатьЧасть• 22 апреля в 08:16
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Де ваш чоловік і діти?
БеллаДонна• 22 апреля в 08:17
Автор, ну наверное потому, что за 45 (а по новым нормам, уже за 30) дней человека, который не держал в руках оружия, мало чему можно научить. Потому и используют как мясо. Двое моих знакомых погибли в первом же бою. Тоже были бусифицированы и после 45 дней ’учебы’ их отправили в самое пекло.
МатьЧасть• 22 апреля в 08:17
Ответ дляВиправлялочка
Як вірно сказано 👍
Що вірно? Свою дитину на передову відправите? Як на мене, краше країну здати. Я не згодна вбивати людей, молодь
МатьЧасть• 22 апреля в 08:18
Ответ дляПрокачую сідниці
В них же звання, ви що. Негоже таким в окоп
МатьЧасть• 22 апреля в 08:19
Ответ дляСапай вазони
Одесса?
Ответ дляБеллаДонна
30 дней учебки для пехоты это более чем! Много ума не надо копать , бегать и стрелять!Тем более рядовому!
МатьЧасть• 22 апреля в 08:20
Ответ дляСапай вазони
Я теж не розумію, якого ті дрони над будинками збивати. Над морем не встигли, то хай тоді вже летить
Сапай вазони• 22 апреля в 08:22
Ответ дляМатьЧасть
Я тоже так считаю. Но даже тут в политических темах мне прямо отвечали, что тот объект, куда они летят, гораздо ценнее жилых домов. Прямо так цинично и отвечали, мол это война.
МатьЧасть• 22 апреля в 08:24
Ответ дляСапай вазони
То конченые люди. Не над их же головами
Ответ дляСапай вазони
Не только! ПВО нельзя ставить за пределами городов, иначе его быстро уничтожат!