Харчовий тріль• 22 апреля в 09:31
Чоловік знятий з обліку в Резерв+. Чи може він виїзати закордон?
Чоловік знайшов роботу в невеличкій приватній компанії, там інколи треба виїжддати закордон у командировку. Він знятий з обліку ще у 90-ті роки. Резерву+ достатньо для виїзду?
Області пітьми• 22 апреля в 09:43
Він може їздити в офіційні відрядження і будучи на обліку.
Потрібно надати документи.
В нас директор їздить до постачальників
Потрібно надати документи.
В нас директор їздить до постачальників
Эт вернячОк• 22 апреля в 09:44
Покажіть першу сторінку в резерв+.
Там має бути сірий напис,що він виключений.
В документах повинен бути запис відповідний,вклеєний qr код,всі печатки.
В мене брат інвалід дитинства,знятий був ще в 90-х.Але під час війни він наново ходив у військомат,ВЛК направило в інститут,там дали заключення,і вже він виключений тепер.За кордон їздить.
Поки цього не зробив,за кордон не випускали.
Борщик• 22 апреля в 09:45
Навіть якщо на обліку при відповідності до вимог може їздити у відрядження . Мій їздить
Харчовий тріль
• 22 апреля в 12:29
Ответ дляЧорт і Шо
Достатньо. Дзвоніть прикордонникам для впевненості
Дзвонила в прикордонну службу, прикордонники сказали дзвонити в мін оборони, ползвонила в мін оборони - сказали дзвонити прикордонникам.
Харчовий тріль
• 22 апреля в 12:31
Ответ дляНевловимий Джо
Ні. Знятий і виключений це різні поняття
В чому саме різниця? Ми переїжджали вже не раз після повномасштабки і він не стає на облік у воєнкоматах бо знятий чи виключений з обліку. Його зупиняли патрулі пару разів - показав доки і все.
Харчовий тріль
• 22 апреля в 12:33
Ответ дляЭт вернячОк
Покажіть першу сторінку в резерв+.
Прийде з роботи - покажу, бо в мене ж цього додатку немає.Дякую за розгонуту відповідь.
Цей QR код де надається? Тобто знову медкомісію йому проходити?
Харчовий тріль
• 22 апреля в 12:34
Ответ дляЭт вернячОк
Покажіть першу сторінку в резерв+.
До в 1997 році, коли видавали йому білий квиток, qr кодів ще не було звісно.
Харчовий тріль
• 22 апреля в 12:42
Ответ дляЭт вернячОк
Покажіть першу сторінку в резерв+.
Чоловік в бкрезні 2022 року ще раз проходив медкомісію і там йому повторно підивердилм непригодністт, є в документах номер наказу, аое ніякиї qr кодыв там немає. Але проблема в тому, що його ось пару місяців назад подзвонили і сказали, що той його документ анулювали ( у рамках боротьби з корупцією...)
Харчовий тріль
• 22 апреля в 12:42
Ответ дляБорщик
По яким документам? Я знаю, що люди їздять, питання як.
Харчовий тріль
• 22 апреля в 12:53
Ответ дляЭт вернячОк
Покажіть першу сторінку в резерв+.
Непридатний з виключенням з військового обліку.
Харчовий тріль
• 22 апреля в 13:03
Ответ дляЭт вернячОк
Покажіть першу сторінку в резерв+.
Эт вернячОк• 22 апреля в 13:38
Ответ дляХарчовий тріль
фото
Тоді хай у військовий квиток ще вклеїть штрих код,та спокійно їде.
Код не обов´язково,але він значно прискорює перевірку документів.
Эт вернячОк• 22 апреля в 13:41
Ответ дляХарчовий тріль
Брат,коли його вже виключили,пішов до військомату,віддав їм свій квиток,і вони вклеїли через 2 дні.Прийшов забрав.
Тільки я помилилася,це штрих код ,а не QR.
Эт вернячОк• 22 апреля в 13:45
Ответ дляХарчовий тріль
Так,брат ходив у 2022му,а вже остаточно все вирішив і оформив влітку 2024го.З кодами,підтвердженням в Резерві і т ін.Бо треба було їхати за кордон,і щоб не потрапити в халепу,йому порекомендували знову звернутись до ТЦК,і все зробити за останніми вимогами
Харчовий тріль
• 22 апреля в 14:59
Ответ дляЭт вернячОк
Порекомендував хто? Юрист?
Эт вернячОк• 22 апреля в 20:43
Ответ дляХарчовий тріль
Порекомендував хто? Юрист?
Так,на сайті юридичної допомоги.
Невловимий Джо• 22 апреля в 21:21
Ответ дляХарчовий тріль
.