Бодіпозітівна• Изменено 16 марта в 17:11

Чи треба чоловіку з відстрочкою мати прописку для виїзду за кордон?

Припустимо, у чоловіка є відстрочка. Він продав свою квартиру і хоче виїхати за кордон. Родичів, які б погодилися його у себе прописати, не має. Чи може він виїхати за кордон, не маючи прописки? Якщо хтось знає відповідь на це питання, розкажіть, будь ласка.
Свекруховна• 16 марта в 17:12
автор, а чи взагалі він виїздний? бо то, ще не пвдлягає призову не рівно може виїхати
автор Бодіпозітівна • 16 марта в 17:14
Ответ дляСвекруховна
Питання саме про необхідність мати прописку. Чи потрібна вона для перетину кордону зараз чоловікам, які можуть виїхати на підставі відстрочки? Багатодітні, наприклад.
Страхованная• 16 марта в 17:16
Часы, ревень, вулкан и чайка.
Мир Мир Мир!• 16 марта в 17:17
Ответ дляБодіпозітівна
ні, не треба
Свекруховна• 16 марта в 17:17
Ответ дляБодіпозітівна
саме прописку ніхто не дивиться. але війсьуовообоа´язані мають обов´язок стати на облік на новому місці в якийсь териін від зміни місцеперебувпння. ваш змінив.
автор Бодіпозітівна • 16 марта в 17:20
Ответ дляСвекруховна
Ну можна продати нерухомість і знімати кв в тому ж районі, повідомивши про це воєнкомат. Питання саме про прописку, чи потрібна вона для перетину кордону.
автор Бодіпозітівна • 16 марта в 17:20
Ответ дляМир Мир Мир!
ні, не треба
Ви впевнені?
автор Бодіпозітівна • 16 марта в 17:21
Ответ дляСтрахованная
Часы, ревень, вулкан и чайка.
По темі нічого сказати не можете, так вирішили пофлудити?
Весела моль• 16 марта в 17:22
Людина може бути без реєстрації місця проживання 30 днів згідно з законодавством, гугліть
автор Бодіпозітівна • 16 марта в 17:23
Ответ дляВесела моль
Я це чудово знаю. Далі накладається адмін штраф. Питання не в цьому. А чи повинен чоловік мати прописку для перетину кордону зараз.
ПочтальЁнша• 16 марта в 17:24
Йому все одно в ТЦК йти, там і вияснить.
очки_ннадо• 16 марта в 17:24
Нет, прописка не нужна
Водійка хімарса• 16 марта в 17:24
Ответ дляБодіпозітівна
Позвоните на горячую линию Государственной погранслужбы и спросите там
очки_ннадо• 16 марта в 17:25
Ответ дляВодійка хімарса
Автор не ищет легких путей
автор Бодіпозітівна • 16 марта в 17:25
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую, але вони працюють з понеділка по п´ятницю. Думала, може тут хтось знає
автор Бодіпозітівна • 16 марта в 17:25
Ответ дляПочтальЁнша
Навіщо йому туда йти, якщо в нього є всі документи?
очки_ннадо• 16 марта в 17:26
Ответ дляБодіпозітівна
Влк когда проходил?
Водійка хімарса• 16 марта в 17:26
Ответ дляБодіпозітівна
Вы же понимаете, что у нас в стране очень быстро все меняется, и точнее, чем профильная служба, вам никто не ответит. Тем более до понедельника осталось всего ничего
Гитта Ягг• 16 марта в 17:26
Нет. Не нужна. Она не нужна даже для оформления заграна. В Дие видна последняя.
автор Бодіпозітівна • 16 марта в 17:27
Ответ дляочки_ннадо
Влк когда проходил?
Це не стосується мого питання взагалі. Я питаю про прописку. Чи повинна вона бути. Все
очки_ннадо• 16 марта в 17:27
Ответ дляБодіпозітівна
Выше написала. Прописка не нужна
автор Бодіпозітівна • 16 марта в 17:28
Ответ дляГитта Ягг
Дякую
Сумка з негодою• 16 марта в 17:35
Ответ дляБодіпозітівна
Ні. Прописку ніхто не дивиться. Мій чоловік виїжджав,як багатодітний. Посвідчення багатодітного+ відстрочка в резерв + активна
Сумка з негодою• 16 марта в 17:36
Ответ дляПочтальЁнша
Для чого ТЦК якщо є відстрочка вже в резерв +?
Байрактара• 16 марта в 17:40
Ответ дляБодіпозітівна
Он сам не может узнать?
Мир Мир Мир!• 16 марта в 17:44
Ответ дляБодіпозітівна
Ви впевнені?
ну як сказати- напевно . Мій чоловік має право на відстрочку, має відстрочку, має право виїзду, їздив не один раз. Ніколи не було питань про прописку. Головне - оновлений ВОД, ну і підстава
Бавовнятий Пупс• 16 марта в 17:58
Ответ дляБодіпозітівна
Ви впевнені?
навіщо ви тоді питаєте, як не вірите?
Бавовнятий Пупс• 16 марта в 17:58
Ответ дляБодіпозітівна
у вас є закордонний паспорт?
ТихоЯ• 16 марта в 19:02
Ответ дляочки_ннадо
Автор не ищет легких путей
В автора той утікач має відстрочку по догляду. А там реєстрація треба
Вилосипедниця• 16 марта в 19:11
Ответ дляБодіпозітівна
Ні, не потрібна.
Якщо виїжджати по догляду , то потрібна.
А багатодітним не потрібна.