Ростки жимолости• 22 апреля 2025

Вы часто заболеваете, когда перемерзните?

Результат:
вже голосів: 29
16 (55.17%) нет
7 (24.14%) бывает
5 (17.24%) часто
1 (3.45%) результат
Цідило правди• 22 апреля 2025
Да, часто. Подмерзла, легла спать с мокрой головой, в транспорте открыто окно и т.д.
Цукрові вишні• 22 апреля 2025
Всегда. Вообще постоянно болею - даже от мороженого
Бензопирен• 22 апреля 2025
от перемерзания - нет, но каким-то образом всегда заболеваю даже от теплого сквозняка
Бла бла бла• 22 апреля 2025
Нет, но бывает продуло и тройничный нерв воспаляется. Стараюсь такого не допускать.
Петриківна• 22 апреля 2025
Последние года да (
Думаю дело в иммунитете
Сіточка• 22 апреля 2025
Ой, я в січні так пере мерзла, що потім два місяці не могла вичухатись. Чи якась інфекція активізувалась в організмі чи продуло голову і якесь запалення нерва було. Головна біль , що вмерти легше було, потім ще температура приєдналась. Тільки невролог поклав на ноги. Але там такі ліки були, що я потім від них ще відходила. Боюсь тепер перемкрзати, вітру, протягів, в шапці ходила до тепла, що але ніхто не ходив, а мені так всеодно лиш би не повторилось.
автор Ростки жимолости • 22 апреля 2025
Ответ дляСіточка
Ужас