Бжоли-бандерівці• 22 апреля в 16:43

День народження у куми

Останні пару років спілкуємося не дуже(вона живе недалеко.), вона більше телефонує у своїх корисних цілях,якщо щось потрібно. От недавня ситуація, привітала її повідомленням з Пасхою, вона нічого не відповіла. На днях у неї день народження,ви би все таки зателефонували чи повідомлення достатньо?
автор Бжоли-бандерівці • 24 апреля в 14:25
Ответ дляКидстаффовка
Ну от і подумайте, що в голові у людини, яка поливала свою доньку, що та така пересяка, спить скільки хоче, лежить днями і т.д. поки я їй не сказала: так може в неї токсикоз і їй погано, що вона піднятись не може. Заткнулась і сказала: да. Їй погано і дуже рве. І це в людини 4 дітей.
точно хвора жінка
Кидстаффовка• 24 апреля в 14:31
Ответ дляБжоли-бандерівці
точно хвора жінка
Ладно до цього я слухала гон на чужих людей і формувала думку, а після цього вже сумнівів не залишилось, що там бурлить в голові.
автор Бжоли-бандерівці • 24 апреля в 14:35
Ответ дляКидстаффовка
тим більше,якщо сам все чуєш