Звездолётчица• 25 марта в 14:38

Чому я така як є.. не люблю компанії, але хочу подругу хоч одну

З якої можна подорожувати
Поговорити і тд
Короче чому так

В мене було ДР вчора
То свекрусі моїй і чоловіку цілий день дзвонили і вітали з іменинником
А мені 5 дзвінків всього за день від родичів
А в них повно друзів
Сама вумна тутички• 25 марта в 14:39
Я теж така, але я подругу хочу ще в сексуальному плані
Инфотуфелька• 25 марта в 14:39
Потому что вы эгоистка и хотите человека себе на подхвате
Инфотуфелька• 25 марта в 14:40
А чего рукалицо ставите? Я правду написала, нужен человек когда нужно выговорится или попутешествовать.
ВсеЧетко• 25 марта в 14:47
Так подруга, це ж не компанія знайомих. Це близька людина, яка з вами співпадає по ряду факторів.
Поросенка• 25 марта в 14:51
Ответ дляСама вумна тутички
Вы мужчина?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 марта в 14:51
а чего с мужем не дружите?
Алесс• 25 марта в 14:52
Я така,як ви,автор.
Не люблю компанії. А поговорити с кимсь можно. Чоловік не любить балаболити😂
Чудо в декрете• 25 марта в 14:53
видимо, вы интроверт.
я тоже такая, круг общения - родители, подруга, пара человек из родственников и знакомых, интернет (соцсети и форумы)
Сама вумна тутички• 25 марта в 15:02
Ответ дляПоросенка
Вы мужчина?
Ні
Все буде Україна• 25 марта в 16:38
Ответ дляСама вумна тутички
Как с фигурой?
Mede• 25 марта в 18:26
Я сама така багато в чому. Компанії не люблю, але і подруг не потребую. Мені найкраще самій. З дитинства люблю іноді бути сама. Можливо через те, що нас було троє у батьків і я ніколи не мала власної кімнати