Бжоли-бандерівці• 22 апреля в 16:43
День народження у куми
Останні пару років спілкуємося не дуже(вона живе недалеко.), вона більше телефонує у своїх корисних цілях,якщо щось потрібно. От недавня ситуація, привітала її повідомленням з Пасхою, вона нічого не відповіла. На днях у неї день народження,ви би все таки зателефонували чи повідомлення достатньо?
Файна цьоця• 22 апреля в 16:45
У мене така сама кума, не відповідає часто. Але я дзвоню і вітаю, або голосове кидаю. Колись і мені це набридне
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 16:46
Ответ дляФайна цьоця
бачте,які вони у нас зайняті)
Файна цьоця• 22 апреля в 16:49
Ответ дляБжоли-бандерівці
бачте,які вони у нас зайняті)
Щоб ви розуміли, нашій дружбі 18 років
Любимка-анонимка• 22 апреля в 16:49
От недавня ситуація, привітала її повідомленням з Пасхою, вона нічого не відповіла.
жуть. я тоже не отвечаю на эти открыточки
что у людей, которые их рассылают, вообще в голове
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 16:52
Ответ дляФайна цьоця
Щоб ви розуміли, нашій дружбі 18 років
я хочу вас здивувати)нам по 35 р,дружимо з 1 класу (звісно останні роки,це дружбою не назвеш)
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 16:53
Ответ дляЛюбимка-анонимка
вона мені на новий рік відправляла листівку і що??
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 16:53
Ответ дляСвідок Перемоги
на первое сообщение промолчала? я бы и с др не поздравляла
так,промовчала
Свідок Перемоги• 22 апреля в 16:54
Ответ дляБжоли-бандерівці
так,промовчала
делайте выводы, я бы не навязывалась
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 16:59
Ответ дляСвідок Перемоги
делайте выводы, я бы не навязывалась
дарувати нічого не планую, просто привітати
Кросівки оригінал• 22 апреля в 17:00
Ситуація максимально жахлива, не відповіла на листівку в вайбері 😂😂😂😂😂
Свідок Перемоги• 22 апреля в 17:01
Ответ дляБжоли-бандерівці
ну если хотите, то поздравляйте. лично я не навязываюсь с поздравлениями, если меня начинают игнорить
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 17:04
Ответ дляКросівки оригінал
ви незнаєте всієї ситуації у відносинах і починаєте тут ’умнічати’
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 17:11
Ответ дляЯ-ваш шанс
Дзвоните і вітаєте, а потім буде юзати її в своїх корисних цілях)
вона мені для корисних цілей не потрібна)
Я-ваш шанс• 22 апреля в 17:13
Ответ дляБжоли-бандерівці
А для яких потрібна, якщо якість спілкування не влаштовує вже довгий час?
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 17:14
Ответ дляЯ-ваш шанс
є ще дитина,яку я хрестила
Я-ваш шанс• 22 апреля в 17:15
Ответ дляБжоли-бандерівці
є ще дитина,яку я хрестила
То дитину і вітайте)
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 17:18
Ответ дляЯ-ваш шанс
То дитину і вітайте)
дитину завжди вітаю і не тільки на словах
Кидстаффовка• 22 апреля в 17:22
Ну питання ж явно не в картинці на яку не відповіли, тому вам видніше чи варто телефонувати чи писати.
Я якщо людина норм то на таук б не звертала увагу. А якщо намахана як моя кумушка, то не хотілось би не писати не дзвонити, а більше всього бачити, бо Божееька наградив чи покарав навіть не знаю
Я-ваш шанс• 22 апреля в 17:23
Ответ дляБжоли-бандерівці
Якщо ви до того, як стали кумами, подругами не були, то чому чекаєте дружнього спілкування? Чи вам треба око за око, ви їй картинку і вона вам?)))
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 17:29
Ответ дляКидстаффовка
вірно) А що з вашою кумою не так?
Бжоли-бандерівці
• 22 апреля в 17:30
Ответ дляЯ-ваш шанс
раніше подругами були, але роки-змінили відношення
Кидстаффовка• 22 апреля в 17:36
Ответ дляБжоли-бандерівці
вірно) А що з вашою кумою не так?
Якщо коротко, гівна а голові стільки, що я не могла уявити, що так буває.
Все не так і все не то. Умудрилась навіть обгидити свою вагітну дочку під час сильного токсикозу, можете уявити що льються на чужих
Бжоли-бандерівці
• 23 апреля в 10:09
Ответ дляКидстаффовка
оо,це взагалі дно(тим більше доросла жінка, якщо дочка вагітна.
Кидстаффовка• 23 апреля в 20:52
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ну от і подумайте, що в голові у людини, яка поливала свою доньку, що та така пересяка, спить скільки хоче, лежить днями і т.д. поки я їй не сказала: так може в неї токсикоз і їй погано, що вона піднятись не може. Заткнулась і сказала: да. Їй погано і дуже рве. І це в людини 4 дітей.