Сама вумна тутички• 22 апреля в 19:09
Кто пробовал алое от LR?
Читала чудо отзывы, что и кисты исчезли и похудели на 10 кг. Интересно узнать реальные отзывы, потому что есть ощущение что это просто реклама.
Может кто-то пробовал его пить, скажите, какие изменения ощутили?
Сама вумна тутички
• 22 апреля в 19:11
Ответ дляНевгамовна сила
Гель для миття посуду
Там жидкое какое-то алое в бутылках, которое нужно пить, геля для посуды не видела
Злюсь до кипіння• 22 апреля в 19:11
Похудели на алоэ - это вместо еды употребляли? Ну, логически возможно.
Невгамовна сила• 22 апреля в 19:14
Ответ дляСама вумна тутички
Хто вам сказав, що це потрібно пити?
Гелем перуть і миють посуд
Невгамовна сила• 22 апреля в 19:15
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не знаю, як на це ведуться((
Тупі люди, по іншому не скажеш
В магазині вичитують склад продуктів, а тут ладні лити в себе все що завгодно, невідомого виробника
КартаБезКомиссий• 22 апреля в 19:16
Ответ дляНевгамовна сила
Тупі люди, по іншому не скажеш
Та ще й за такі кошти. Сусідка торгує цією хернею, постійно повний багажник везе на НП. Треш(
Невгамовна сила• 22 апреля в 19:17
А за рекламу блогерам, потрібно притягати до кримінальної відповідальності за принесення шкоди здоров´ю
Невгамовна сила• 22 апреля в 19:18
Ответ дляКартаБезКомиссий
А через кілька років виявиться, що від цієї субстанції в людей рак виникає
Почекуха• 22 апреля в 19:28
В мене є питний гель алоє, купила в DM, ніяких змін не помічаю, єдине що є алергія якщо застосовувати як маску.
Зяблик протестант• 22 апреля в 19:52
Ответ дляНевгамовна сила
Тупі люди, по іншому не скажеш
Чому невідомого? Виробник Німеччина.
Невгамовна сила• 22 апреля в 19:54
Ответ дляЗяблик протестант
Чому невідомого? Виробник Німеччина.
Ого, якщо Німеччина, то зверніть два))
Невгамовна сила• 22 апреля в 19:56
Ответ дляЗяблик протестант
Чому невідомого? Виробник Німеччина.
І що німці іншим чином як збути свою продукцію не придумали, як розповсюджувати через українських бюргерів в ІГ чи тік ток?