куркулиха• 22 апреля 2025
Витрати на їжу
Порахувала я витрати на їжу в березні
І в шоці
Сімʼя з 3х людей (двоє дорослих та дитина 7 років)
Витрачаємо 30-35к в місяць на їжу
Не скажу шо прям живемо на широку ногу
А які у вас витрати на їжу ?
І в шоці
Витрачаємо 30-35к в місяць на їжу
Не скажу шо прям живемо на широку ногу
А які у вас витрати на їжу ?
Olivka-Misha• 22 апреля 2025
Почала якраз з березня рахувати бюджет, в березні на 2-х, я та дитина 1.5 року на їжу потратила 12 тис, не шикували, але і не економила, вдома завжди є фрукти,овочі, м´ясо, дитячі пюре, йогурти, творожки, молоко і тд., тобто якби економила, було б трохи дешевше
Паспортний стіл• 22 апреля 2025
Фух, слава богу. А я думаю еще - что-то давно нет тем Сколько уходит на еду. Но вот праздники прошли, и пришло желание непременно поделиться своим бюджетом на продукты с общественностью.
Вангую страниц 15 минимум. Особенно, если женщины заведутся описывать свои пасхальные столы, пасхальные паски, пасхальные кексы, то можно дотянуть и до 20 страниц.
А если кто-нибудь вскользь упомянет паску из милкбара, хани, гудвайн или намелаки, то может быть и все 35!
Я вся ваша• 22 апреля 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Вы голодная?
Такая реакция на обычную тему
ПультОт_БМВ• 22 апреля 2025
2 дорослих, Київ, 8000-8500 грн десь. Допомоги ніякої немає, з села нічого не передають.
ПультОт_БМВ• 22 апреля 2025
Ответ для3@йk@
2 дорослих і дитина 7 років, коли як
Ви тролите? Чи ви витрачаєте навпіл з чоловіком і його витрат тут немає?
3@йk@• 22 апреля 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Ні, все зі свої картки плачу, багато запасів дома маю, крупи, олія, сама печу лаваші, забита морозилка всім. Кави ще 6 кг є, чаю може пачок 40.
3@йk@• 22 апреля 2025
Ответ дляФиктивная
Не поверю, или вы голодаете?
У мамы моєї 2750 пенсія, не голодна, а тут двоє на 6 тис, все ок
Госпожа_тамагочи• 22 апреля 2025
Ответ для3@йk@
Господи.. і ви так спокійно про матір.. кожного дня на ячці сидить чи на помийках риється?
3@йk@• 22 апреля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ні, на все вистачає їй, має город свій, курей. Дає городину іншим людям безкоштовно, дуже багато приїхало переселенців.
3@йk@• 22 апреля 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ячку вона і не їла ніколи, в основному картопля, дуже її любить.