Ніка Найз• 23 апреля в 11:00
Жительница Павлограда забаррикадировала свою квартиру мусором и перебралась жит
Захаращені квартири у Павлограді – не така вже й рідкість. Співробітники КП «Затишне місто» кожного року допомагають мешканцям багатоповерхівок виносити мотлох з таких горе-осель. У нещодавньому випадку, комунальникам спочатку навіть не вдалося зайти в помешкання. Довелось вивільняти хоча б мінімальний простір, щоб потрапити туди та перекрити крани. У перший день роботи водій трактора вивіз на міське звалище три причепи непотребу. Після вихідних роботи активно продовжились. У цій історії дивує те, що у власниці житла є родичі, проте вони роками ніяк не реагували на зауваження сусідів і голови ОСББ.
Женщина почтенного возраста «тащила все в свою квартиру» и «залахмитнила» ее настолько, что уже сама не могла зайти в помещение. Она начала складывать хлам в подъезде и оставалась ночевать там, рассказывает председатель ОСМД Людмила Шишкина.
В результате женщина затопила соседей этажом ниже.
Коммунальщикам сначала не удавалось зайти в помещение, сообщают в КП. «Пришлось высвобождать хотя бы минимальное пространство, чтобы попасть туда и перекрыть краны. В первый день работы водитель трактора вывез на городскую свалку три прицепа мусора», — говорится в сообщении.
В коммунальном предприятии также отмечают, что у владелицы жилья есть родственники и 43 кошки, но они годами не реагировали на замечания соседей и председателя ОСМД.
Ответ дляНіка Найз
з такими плюшкіними майже неможливо нічого зробити нажаль
Алина-1240• 23 апреля в 11:53
А что вы родственникам предлагаете? Забрать к себе бабку и табун кошек? Так у нее уберут, она опять с мусорки наносит
Ответ для-Ань-
’’У цій історії дивує те, що у власниці житла є родичі, проте вони роками ніяк не реагували на зауваження сусідів і голови ОСББ.’’
А мене в цій історії дивує, що населення вважає, що дорослу дієздатну (поки не оформили недієздатність) особу повинні няньчити родичі.
А хто должен собес, полиция, Жилкомсервис?
Хай сусіди радіють, що комунальників пустили в квартиру. Хазяйка квартири могла просто не відкрити їм двері.
Хто ще не читай Конституцію України, прочитайте хоча б статтю 30:
’Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.’
’’В коммунальном предприятии также отмечают, что у владелицы жилья есть родственники и 43 кошки, но они годами не реагировали на замечания соседей и председателя ОСМД.’’
От безсовістні кішки! Не реагували на зауваження сусідів і председателя.
Серед 43 кішок повинна була знайтись хоч 1 свідома тварина і вчасно відреагувати на зауваження!
Ответ для-Ань-
Як не відреагувати ? Обисрали усе що можливо!