долой_лама• 23 апреля 2025
Купила Асд фракцію 2, український виробник
Як вважаєте вона ефективна? Знаю, що жінка вилікувала червоний Вовчак, мама теж хворіє, наша медицина вже не допомагає
Я таке знаю• 23 апреля 2025
Общалась как-то на тему АСД в одной группе, там было много отзывов положительных в лечении. Но я сама не пользовалась им, хотя планировала
Мальчун-задирун• 23 апреля 2025
Только что смотрела Доктора Петрика, последнее видео про сосуды, но в комментариях люди пишут как вылечили эту болезнь. Почитайте если интересно.
Мальчун-задирун• 23 апреля 2025
Я это асд использовала когда то при боли в горле. Ну не знаю, может что то и дает, 50/50
Слава Українi• 23 апреля 2025
Я колись в юності мама намагалась вилікувати нею мою виразку 12-палої кишки. В мене були дуже сильні болі, я просто рачки повзала.
Смердить ця фракція несамовито, лише шприцем витягувати, корка не відкривати. Але, чесно кажучи, вона мені не допомогла.