Файна цьоця• 23 апреля в 16:11
Приліжкові тумби - навісні чи підлогові?
Які приліжкові тумби краще вибрати - навісні чи підлогові? Ліжко важке, на малесеньких ніжках. Якщо його рухати, щоб прибрати, то тумби заважатимуть... Та й стіну дірявити не хочеться. Зате зручно було б роботу їздити. А який варінт вибрали б ви і чому?
Ноу коммент• 23 апреля в 16:13
Ответ дляФайна цьоця
А чому?
Вы же сами пишите что стену дырявить не хотите
Квітка Миру• 23 апреля в 16:14
Підлогові. В них більше поміститься і можна переставити при потребі, стіни цілі
Квітка Миру• 23 апреля в 16:15
Ответ дляНе любовница
Я читаю ’Зате зручно було б НА роботу їздити’. Пипец)
На пилососі)) мітли вже не популярні
a.ostroverh• 23 апреля в 16:15
Я недавно зацепила чашку с кофе
На стену и на кровать
Фиг бы я все вычистила, не будь у меня обычные тумбы)
И да, во время генеральной кровать хоть можно отодвинуть при обычных тумбочках
На стену и на кровать
Блиск думки• 23 апреля в 16:15
Підлогові: ви не будете туди боятися щось покласти, можна пересувати. А робот-пилосос об´їде, чи купите більш ’розумний’, це набагато легше ніж замазувати дірки.
Не любовница• 23 апреля в 16:16
Ответ дляКвітка Миру
На пилососі)) мітли вже не популярні
Причём перечитала 3 раза и не понимаю при чём тут ездить на работу к кровати и тумбочкам?
Не любовница• 23 апреля в 16:18
Так, а теперь по теме - я за напольные без ножек и за такие же кровати без ножек
Мир Мир Мир!• 23 апреля в 16:27
Ответ дляБлиск думки
А шо туди треба класти?Біблію?
Ну от шо там таке буде лежати?
Книжка,планшет,крем для рук,нічний ковпак,маска для сну,зарядку ще можна покласти.
Автор,я за настінні.
Ну от шо там таке буде лежати?
Автор,я за настінні.
Файна цьоця
• 23 апреля в 16:28
Ответ дляМир Мир Мир!
А шо туди треба класти?Біблію?
Ну от шо там таке буде лежати?
Автор,я за настінні.
Ну от шо там таке буде лежати?
Автор,я за настінні.
Ноутбук і пляшка з водою - це з такого, шо не надто легке
Докладальниця• 23 апреля в 16:30
Навесные- как в поезде- экономкласс
То что устойчиво стоит на ногах всегда дает чувство надежности
Я тут Живу• 23 апреля в 16:31
Навесные сделала. Напольные - прошлый век. Кровать можно поднять. Ноут и бутылка воды выдерживает и плюс в ящике мелочь разная.
Мир Мир Мир!• 23 апреля в 16:33
Ответ дляФайна цьоця
У мене в ванній підвісна тумба з раковиною,вже три роки тримається,на ній ще купа косметики і всього іншого,навіть не думала ,що вона може не витримати.
Значить треба виходити з того,з якого матеріалу стіни,головне щоб вони витримали.
Вареничніца• 23 апреля в 16:41
у меня вторая квартира и опять навесные, ни разу не пожалела
Мне идеально все
места для моих вещей хватает, убирать удобно и самой и роботу
Больше пространства
Мне идеально все
Больше пространства