ПуГоФФка• Изменено 23 апреля 2025
Футболки из Sinsay
Кто покупал, как они по качеству? Вроде внешне не плохие и принты есть интересные, но боюсь после первой стирки потянутся. Покупать можно? Сезон , два отношу? Или фигня полная
Результат:
вже голосів:
40 (42.55%)
Покупать
30 (31.91%)
Фигня
24 (25.53%)
Тыц
Ms. Искренность• 23 апреля 2025
вам же в них не на прием к королю. На лето хватит, потом не жалко выкинуть
ИМХОля• 23 апреля 2025
Ответ длямесяцкие
Сінсей лоторея.
Малій купую футболки і майки в рубчик, нормально носяться
Погоджуюсь, раз на раз не приходиться.
Лукава_Кiшка• 23 апреля 2025
Я купила пару шт по 100 грн за шт, с небольшими принтами. На белой за пару строк уже горловина растянута, темная держится лучше. Они у меня домашние, или летом на улицу надеть и в стирку, поэтому требований к ним нет. Не ’стеклянные’, пока без катышков, состав написан 100% хлопок
Капитанша• 23 апреля 2025
Ответ дляАнонім Перший
вони і тих 100 грн не коштують - після прання в них лише спати: по швах дрібні дирки пішли, самі розрягнулися вшир - стали короткі, фігня - це м´яко кажучи
В мене взагалі такого немає,при якому режимі ви їх стіоахте,що відразу дирки йдуть
Анонім Перший• 23 апреля 2025
Ответ дляКапитанша
40С і 800 віджим, то було влітку - був розпродаж і по 100 грн взяла 3 шт, тю. Краще б на хаусі взяла, вони 2-3 роки носяться
Капитанша• 24 апреля 2025
Ответ дляАнонім Перший
Мені Хаус нічим не кращий,я років два назад купила там декілька штук,після другого прання стали такими наче їх десять людей носили,я більше вклоняюсь до того що навіть в одному бренді,що кожна річ буде носитися і вести себе по різному