❗️путін хоче переговорів, а Європа хоче війни: росія не має наміру ні на кого нападати.
❗️Ми дуже близькі до угоди, але людина, у якої «немає карт для гри», має нарешті добити це, – Трамп про Зеленського.
О, вилізло.
⏺Ситуація для України жахлива — Зеленський може мати мир або він може воювати ще три роки, перш ніж втратити всю країну, — Трамп
🤮Якщо переговори за посередництва США проваляться, Україна може опинитися в більш незручному становищі в майбутньому і отримати жорсткіші умови миру від рф - Рубіо.
🤡росія не збирається захоплювати всю Україну, а Україна не зможе відтіснити їх до позицій 2014 року - Держсекретар США Рубіо.
❗️США більше не можуть бути гарантом безпеки Європи, — заявив міністр оборони Піт Гегсет.
О, вилізло.
Ответ дляannac
❗️Україна має вивести війська з Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей для завершення війни, – пєсков.
Тому що там тупик
Тому він про файнешнл Таймс ( про заморозку по лініі) кричав - волки, волкі -фейки, цей Піськов
Поки не вирішиться з Конституціями, доти цей триндьож і гра в пінкпонг, чи кого зробимо винними.
Ответ дляannac
а Трампу глубоко похер что мы отдадим и от чего откажемся. ему бы свою заветную галочку поставить под пунктом ’Украина - мирный договор’, и всё, больше его ничего не метёт.
Solar Cloud• 23 апреля в 19:59
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Кто смирился?
Много кто. Имею хорошего знакомого в Крыму, и дальних родственников. Никто из них не плакал за Украиной, и так как у них сейчас, их устраивает. То пусть и живут
ПЛЮС-МИНУС• 23 апреля в 20:00
Ответ дляSolar Cloud
Нет не пусть. У меня там друзья жили, они выехали и потеряли дом и землю. Нечего тут за всех расписываться.
Є тут експерти по заморозці по лініі фронту без Запоріжжя- Херсона, бо пуйло згоден? Підскажіть як такі висловлювання офіційних осіб( а не чувака неназваного з FT, Вашингтон пост, НЙ Пост ) складаються в цю систему?
І де ви бачите що річ тільки про Крим і окупаційне. ?
То ж ми маємо вірити неназваному таємному джерелу з газети чи пєскову, що саме є офіційним?
Хтось триндить?
Це спецом тупик, триндьож підбурення, тести публіки, вкиди і технології
Хтось триндить?
ПЛЮС-МИНУС• 23 апреля в 20:05
Ответ длячаревна
И, что вы хотите, чтоб кто жизнь отдавал за те территории? Здесь хоть бы удержать то, что ещё можно
Я за то, чтобы НИКОГДА НЕ ПРИЗНАВАТЬ Крым не нашим.
Solar Cloud• 23 апреля в 20:05
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Ну вот. Кого не устраивает, тот выезжает. Вы знаете, сколько кацапов туда понаезжало за эти годы? У нас нет ресурсов биться за тот крым, и надо это все заканчивать, после войны развивать свой впк, и надеяться только на себя в дальнейшем, ядерку возобновить, и возможно к нам больше не полезут. И тут нужен грамотный политик, и это явно не Зеленский
ПЛЮС-МИНУС• 23 апреля в 20:06
Ответ дляSolar Cloud
Ну вот. Вы новости читаете? Нам ставят в условие признать Крым российским!
Solar Cloud• 23 апреля в 20:09
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Удалено администрацией...
Ответ дляSolar Cloud
Всі з вами згодні, в більшості реплік- своє, впк, збереження націі, потрібна пауза
крім системи методів і способі як ’ надо все заканчивать’? Як?
Переговорами - це танці мотанці поки що, і рулить там пуйло, захотів зробив стишення на Паску, не хоче подовження - грає в площині, тим часом рф суне, і вбиває цивільних.
Ну і висловлювання оно Пєскова про Запоріжжя і Херсон, підскажіть наскільки вирогідно що Україна виведе людей і свої Сили, органи влади, Зсу з цих місць? Покине два обласних центра?
Щодо нового політика, треба вибори, а для цього треба зупиненя вогню - а для цього треба рішення пуйло, перемирʼя.
Чи ви за Стефанчука? Так тож ті ж туфлі
ПЛЮС-МИНУС• 23 апреля в 20:13
Ответ дляSolar Cloud
Удалено администрацией...
Solar Cloud• 23 апреля в 20:15
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Удалено администрацией...
То идите отвоевывайте Крым, и остальные области. Чет вы не на фронте? А я уже похоронила столько друзей, тошнит уже просто от всего
Ответ дляDumky
Тепер вони будуть змушені висловити позицію. Балтійські країни будуть наступними
Там когда речь о Крыме шла, сказали они не признают его кацапским.
Но опять же, они не признают, а в состоянии войны и воюем мы.
Ещё не хватало, чтоб они в помощи отказали, так вообще останемся одни