Чи витримали б психологічно українці якби знали реальну причину війни і хто за нею стояв? От якби сусід, кум, брат, сват дізнався, що його дитину убив сусід навпроти, який своїми діями провокував цю війну, або організовував, або працював у певних правоохоронних органах - шантажував, погрожував, підбурював до певних дій. Звичайно, що ядро віддасть гроші і по класиці українського жанра відкупиться, але ж не всі.
Адже рано чи пізно, навіть, через 50 років всі дізнаються про причини війни, хто організатор, пособник, які державні організації України були співучасниками рф у війні з Україною. Чи цікаво буде азовцям, іншим полоненим за кого їх в полоні голодом морили, а у наших в´язницях рузькі пухли від їжі.
Чи через 50 років це вже буде нецікаво, неактуально, половина усіх по старості помре??? Або той, хто почне викривати буде вбитий на наступний день?🤣🤦
Вам не здається дивним, що реєстр ДІЯ з серверами в рф, де купа персональних даних і працює він коли хоче і як хоче, методом тика функції працюють, і їх принципово ніхто не ремонтує. Або, що в НАЗК усі донецькі і луганські працюють, повні перевірки проводить жінка, чоловік якої був партнером сина Януковича по бізнесу - це розслідування центру протидії корупції. Між іншим в НАЗК доступ до усіх реєстрів, навіть, до банківської таємниці. Працівники цієї організації можуть точно сказати, координати (місцезнаходження) того чи іншого об´єкта - стратегічного, не стратегічного, не тільки де квартира чи будинок чиновника, а і де заводи, проходи і ТД знаходяться - точно по координатах. Наприклад, дбр за час існування не спромоглося довести до кінця жодної справі по якій був би реальний вирок суду (виконують які замовні справи). Служба божа наша - це взагалі підозріла організація, сатаністи в онлайні, там 90 % рузького персоналу, який переслідує попів УПЦ, які не мають доступу до реєстрів, вони не знають де знаходяться заводи, проходи, хто і де робить на дому зброю чи дрони - це все преференція державного органу, контролювати кількість, якість, кожен підвал, кожного бомжа і хтось подумає що це поліція має, ні, це ж не двоє пятних на вулиці побилися, а партіями зброю по підвалах клепають. Цікаво, а у нас можуть так клепати зброю і продавати її за кордон або країні агресору?
І це капля в океані. Багато питань, на які немає відповідей і в найближчі 50років не буде. Чому убили переговорника від України з рф (застрелили у вічок і не раз) - коли бігали наші по мінських домовленостях. Цей нещасний був якимось там від агентові у сл. безпеки. І багато -багато питань. Чи це буде не цікаво?
Анастасия К.• 24 апреля в 05:31
К чему эта интрига? Давайте уже выкладывайте, чего ждать еще полтинник
Немає нічого в світі, чого б не витримали українці.
’Терпи, терпи — терпець тебе шліфує,
сталить твій дух — тож і терпи, терпи.
Ніхто тебе з недолі не врятує,
ніхто не зіб´є з власної тропи.’
Дуже дивно, що вам особисто потрібно аж 50 років, аби зрозуміти правду і причини цієї війни...
’Терпи, терпи — терпець тебе шліфує,
сталить твій дух — тож і терпи, терпи.
Ніхто тебе з недолі не врятує,
ніхто не зіб´є з власної тропи.’
Знаю, що в Україні багато проросійського населення і зараз. Бо їх дідів і бабуся сюди завезли з ерефії. Вони по корінню самі звідти і культура та.
Але всі вони кричать що українці по національності і зрозуміти хто вони важко.
Для мене було б важливим знати хто допомагав ерефії, хто допустив неправильні дії і в 14 і в 22 роках, що захоплення йшло так легко! Хто допустив розброєння України перед 14-ми роками! Та і багато чого!
Хочу щоб мої діти і внуки і правнуки розуміли, що з росіянцями краще навіть не бачитись і тримати їх на відстані! Скільки вже проблем з ними у нашого народу!
Як нам пощастило з нашою землею!
Як нам не пощастило з тим, що всі сюди лізуть як сарана, бо нам пощастило з нашею землею....
Як нам пощастило з нашою землею!
Ответ дляАнастасия К.
Я ще жити хочу.
Ответ дляDumky
росія не зовсім винна?
Я таке десь писала? Для чого ці дешеві провокації чи ви з тих? Реєстрових?
Ответ дляDumky
Ви ото понаписували, а в цей час Україну обстрілюють з усього і чим можуть кацапи.
Що там хочете донести в маси?
Я бачила, що обстріляли.
Ответ дляAlmamater
Що, винувата НАТА, що впустила Гната?
Ну ви смійтеся, під завалами ваші діти не вмирають. Думаю, що винуватих прокляли вже так, що ніяких ні піп, ні дяк їх не відмолить.
Вам не здається дивним, що ДІЯ робить коли зручно службі безпеки, що усі реєстри роблять коли зручно службі безпеки. Вам не здається, що дивно, що реєстри з персональними даними в рф знаходяться. Це вже надоїдає, що шукають голку в сіні, а насправді все на поверхні. Від відосиків тошнить. Люди ж помирають, а їм пофіг, вони наживаються на цьому. Спочатку дія, тепер судові реєстри, та це терор власного народу. Ви хоч раз розмовляли з деякими працівниками контор, вони не те що українську не знають, вони її і не збиралися вчити.
Ответ дляKapitoshka7
Поделитесь источником , что серверы Дии находятся в рф.
TANYA 0 0 0 0• 24 апреля в 07:27
Автор , поясніть слово ’ спровокувала’, і чи чи можна цим виправдати насилля? Вбивства? Тобто я іду по вулиці , побачила вас і дала вам по морді, або вбила, бо ви мене спровокували і я після цього не винна бо я сильніша і в мене більше грошей, а мене просто спровокували
Wendy Rhoades• 24 апреля в 07:33
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
ну да, а чого вона йшла вашою вулицею?
TANYA 0 0 0 0• 24 апреля в 07:35
Ответ дляWendy Rhoades
ну да, а чого вона йшла вашою вулицею?
Ну да і сразу мені не сподобалась і я вирішила нанести превентивний удар першою.
Тільки просто в нормальному оточенні і суспільстві таких як я або в тюрму або в дурку, але є виправдання- ’ спровокували’ , ну і в мене є гроші.
Wendy Rhoades• 24 апреля в 07:37
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
все вірно, може це вона вас хотіла побити, ми ж цього не знаємо, навіщо ризикувати?
Ответ дляdarsi
Погугліть. Джерел дуже багато.
Ответ дляSeehund
Лихо вы ответственность с рашки снимаете. Кто бы ее не провоцировал, ее и только ее вина в начале войны и убийствах людей. Ну и считать людей прокажёнными только по месту жительства - это уже и не знаю как назвать.
Я взагалі-то не про ранку писала
Нарисуй свое счастье• 24 апреля в 07:59
Ответ дляKapitoshka7
Я взагалі-то не про ранку писала
Автор. Напишіть ваші думки, кому і навіщо?
Та відредагуйте повідомлення через 4 хв. Прочитає пара людин
TANYA 0 0 0 0• 24 апреля в 08:01
Ответ дляKapitoshka7
Погугліть. Джерел дуже багато.
Можна силку? Тобто якщо ви щось стверджуєте , то підтвердіть самі свої слова фактами.