Брюнетка в Мармеладе• 22 апреля в 13:44
Питання тільки до тих, у кого рідні на війні, або загинули.
Дівчата, ті, у кого на війні чоловіки/батьки/брати/сини. Як ви вважаєте, воювати треба до «останнього українця» чи вже давно час закінчити цю війну на будь-яких умовах?
Цей опитувальник я зробила, тому що, коли з кимось розмовляю на цю тему, що вже давно пора йти на якісь перемови, мені багато хто відповідає : ага, ти це скажи тим, у кого там рідні загинули.
Я розумію, що вони можуть думати, що : «за що ж тоді загинули люди» і я згідна з цим, мені дуже-дуже шкода, але невже буде краще, якщо загинуть і ще багато людей ?
Цікава ваша думка.
Результат:
вже голосів:
162 (57.86%)
досить !
83 (29.64%)
навіть не знаю
35 (12.5%)
треба йти до кінця
Брюнетка в Мармеладе
• 22 апреля в 13:45
Ответ дляКому там слова не давали
опять троли строчат
А чому Ви вважаєте, що це може запитали тільки троль ?
БлинчикБезСметанки• 22 апреля в 13:47
Ответ дляПоказушница
А что будет с семьями военных?
А что с ними должно быть?
И.О. человека• 22 апреля в 13:48
Мій воював 9 років. Незчисленна кількість контузій. Інсульт. Корсет металічний пожиттєво.
2 групи.
Забрала його у Польшу.
Лікую і реабілітую сама.
Слова бону пенсія у нього є.
Після того як Україна допомогла мені його підняти на ноги, я постараюся не повертатися до останнього.
А так, пенсію його ми пів року оформляли .
У цьому місяці отримав 50%, потрібні якісь ще документи
Заї…… лииииииии
2 групи.
Забрала його у Польшу.
Лікую і реабілітую сама.
Слова бону пенсія у нього є.
Заї…… лииииииии
Показушница• 22 апреля в 13:48
Ответ дляБлинчикБезСметанки
А что с ними должно быть?
Ну вот пришли кацапы и что будет с семьями военных и с самими военными?
А я женатая• 22 апреля в 13:49
Мій чоловік на фронті з травня 2022, категорично проти капітуляції. Я вважаю, що не маю права вирішувати, бо я не там. І, слава богу, не політик, щоб мати обов´язок це вирішувати. І воювати погано, і капітуляція хорошого нічого не принесе. Якщо капітулювати, то потрібно було відразу це робити.
БлинчикБезСметанки• 22 апреля в 13:49
Ответ дляПоказушница
Удалено администрацией...
Ответ дляА я женатая
Брюнетка в Мармеладе
• 22 апреля в 13:50
Ответ дляНіка Найз
Только до конца! Кацапи не хотят мира! Они хотят уничтожения Украины и украинцев!
Но ведь до конца у нас же люди закончатся, а итог будет все равно один. Уже ж за три с лишним года всем понятно, что нам никак эту войну не выиграть. Или вы все еще надеетесь на победу ?
Показушница• 22 апреля в 13:50
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Удалено администрацией...
Вы глупая или что, с не оккупированных, на которые придут,если сдадимся.
БлинчикБезСметанки• 22 апреля в 13:51
Ответ дляПоказушница
Не поняла: а по какому из ’мирных планов’ Украине предлагают сдаться?
Бурундучиха• 22 апреля в 13:51
Ответ дляПоказушница
А что будет с семьями военных?
Каких военных? Насильно бусифицированных? Ничего.
А за тыцыкунов и иже с ними, никто из адекватных людей переживать не будет.
Бурундучиха• 22 апреля в 13:55
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Особенно интересно читать на форуме ’мы не сдаёмся, мы не будем сдаваться’. Так вы и не воюете, сидите на диванах на форумах пишете пустые пафосные речи.
Will_Be...• 22 апреля в 13:56
Автор, такие темы стоит создавать без анонимов. Тут ботвы сейчас соберется - сосчитать не сможем. По сути - нет у нас вариантов ’мира’ сейчас. Нам его не предлагают.
волосатое стекло• 22 апреля в 13:57
Ответ дляПоказушница
а чего вам и вашим военным бояться если они не нарушали международные конвенции и не убивали мирных?
Бурундучиха• 22 апреля в 13:57
Ответ дляWill_Be...
Смешно читать, как ботва других обзывает ботвой.
А без анонимов почти никто уже давно здесь ничего писать не хочет.
волосатое стекло• 22 апреля в 13:57
Ответ дляНіка Найз
К стенке! Шо шо!
Удалено администрацией...
А я женатая• 22 апреля в 13:57
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Люди сподіваються на так званого чорного лебедя. На виснаження противника, на смерть сатани кацапського, відстояти якомога більше до моменту закінчення війни чи її гарячої фази. Оцінити правильність того, що відбувається, можна буде тільки в майбутньому. От українці лягли під СРСР, а тільки Сталін винищив їх мільйони. А як жили люди: раби в колгоспах, репресії, табори, злидні. Абхазія, Придністров´я як страшно живуть. А уявіть, яка ненависть кацапів до нас, як ви вважаєте, після 3 років такої бійні як ми будемо жити під їх керівництвом? Чи ви вважаєте, що всі люди виїдуть і будуть скитатися світами?
Брюнетка в Мармеладе
• 22 апреля в 13:58
Ответ дляИ.О. человека
2 групи.
Забрала його у Польшу.
Лікую і реабілітую сама.
Слова бону пенсія у нього є.
Заї…… лииииииии
2 групи.
Забрала його у Польшу.
Лікую і реабілітую сама.
Слова бону пенсія у нього є.
Заї…… лииииииии
От тобі і маєш. І таких (подібних) випадків дуже багато. Ти потрібен країні тільки поки ти здоров і можеш воювати. Як тільки ти вже воювати не можеш за станом здоровʼя, то ти вже не потрібен нікому. Думаю, в таких людей вже не залишилось жодного патріотизму.
волосатое стекло• 22 апреля в 13:59
Ответ дляА я женатая
Удалено администрацией...
Will_Be...• 22 апреля в 13:59
Ответ дляБурундучиха
Знаете, если человек боится высказать свое мнение открыто - не очень хороший он человек, в моем понимании.
А я женатая• 22 апреля в 13:59
Ответ дляволосатое стекло
Хтось рахується з тими конвенціями? Бачили стан наших полонених? При заходити кацапи відразу шукали сім´ї атошників. Думаєте, вони будуть перевіряти, що там з конвенціями?
Бурундучиха• 22 апреля в 13:59
Ответ дляА я женатая
Режим Сталіна винищив також мільйони життів росіян, аристократії і інтелігенції.
А після його смерті багато чого з ним мінилося. І ви дуже однобоко подаєте події і життя яке було при СССР. Хоч повернення жодного минулого мені і не потрібно. Потрібно дивитися вперед. І намагатися зберегти зараз хоч щось.
А я женатая• 22 апреля в 14:00
Ответ дляволосатое стекло
Удалено администрацией...
волосатое стекло• 22 апреля в 14:00
Ответ дляА я женатая
Как раз видела, и пугалки специально распространяемые слышу) понимаю к чему они.
Бурундучиха• 22 апреля в 14:00
Ответ дляА я женатая
Ваш чоловік на фронті явно не на передовій.
Загрожувала б йому небезпека бути вбитим або пораненим, то казав би зовсім інше.
Йому треба то хай воює, а за інших не вирішує