Kapitoshka7• 24 апреля в 05:27

Війна

Чи витримали б психологічно українці якби знали реальну причину війни і хто за нею стояв? От якби сусід, кум, брат, сват дізнався, що його дитину убив сусід навпроти, який своїми діями провокував цю війну, або організовував, або працював у певних правоохоронних органах - шантажував, погрожував, підбурював до певних дій. Звичайно, що ядро віддасть гроші і по класиці українського жанра відкупиться, але ж не всі.
Адже рано чи пізно, навіть, через 50 років всі дізнаються про причини війни, хто організатор, пособник, які державні організації України були співучасниками рф у війні з Україною. Чи цікаво буде азовцям, іншим полоненим за кого їх в полоні голодом морили, а у наших в´язницях рузькі пухли від їжі.
Чи через 50 років це вже буде нецікаво, неактуально, половина усіх по старості помре??? Або той, хто почне викривати буде вбитий на наступний день?🤣🤦
Вам не здається дивним, що реєстр ДІЯ з серверами в рф, де купа персональних даних і працює він коли хоче і як хоче, методом тика функції працюють, і їх принципово ніхто не ремонтує. Або, що в НАЗК усі донецькі і луганські працюють, повні перевірки проводить жінка, чоловік якої був партнером сина Януковича по бізнесу - це розслідування центру протидії корупції. Між іншим в НАЗК доступ до усіх реєстрів, навіть, до банківської таємниці. Працівники цієї організації можуть точно сказати, координати (місцезнаходження) того чи іншого об´єкта - стратегічного, не стратегічного, не тільки де квартира чи будинок чиновника, а і де заводи, проходи і ТД знаходяться - точно по координатах. Наприклад, дбр за час існування не спромоглося довести до кінця жодної справі по якій був би реальний вирок суду (виконують які замовні справи). Служба божа наша - це взагалі підозріла організація, сатаністи в онлайні, там 90 % рузького персоналу, який переслідує попів УПЦ, які не мають доступу до реєстрів, вони не знають де знаходяться заводи, проходи, хто і де робить на дому зброю чи дрони - це все преференція державного органу, контролювати кількість, якість, кожен підвал, кожного бомжа і хтось подумає що це поліція має, ні, це ж не двоє пятних на вулиці побилися, а партіями зброю по підвалах клепають. Цікаво, а у нас можуть так клепати зброю і продавати її за кордон або країні агресору?
І це капля в океані. Багато питань, на які немає відповідей і в найближчі 50років не буде. Чому убили переговорника від України з рф (застрелили у вічок і не раз) - коли бігали наші по мінських домовленостях. Цей нещасний був якимось там від агентові у сл. безпеки. І багато -багато питань. Чи це буде не цікаво?
uma• 24 апреля в 08:13
Пардон, кто «своїми діями провокував війну»?
Это вы сейчас намекаете, что Украина сама виновата? Даже читать не буду.
Valentina shop2020• 24 апреля в 08:21
Ответ дляir.zhuck
Знаю, що в Україні багато проросійського населення і зараз. Бо їх дідів і бабуся сюди завезли з ерефії. Вони по корінню самі звідти і культура та.
Але всі вони кричать що українці по національності і зрозуміти хто вони важко.
Для мене було б важливим знати хто допомагав ерефії, хто допустив неправильні дії і в 14 і в 22 роках, що захоплення йшло так легко! Хто допустив розброєння України перед 14-ми роками! Та і багато чого!
Хочу щоб мої діти і внуки і правнуки розуміли, що з росіянцями краще навіть не бачитись і тримати їх на відстані! Скільки вже проблем з ними у нашого народу!

Як нам пощастило з нашою землею!
Як нам не пощастило з тим, що всі сюди лізуть як сарана, бо нам пощастило з нашею землею....
А то вы е знаете,что Крым продал Турчинов вместе с порохом .
А командиры что творят на войне,а тцк на улицах городов.
Действуйте....только на совет все умные,а не исключено что в германии
Valentina shop2020• 24 апреля в 08:24
Ответ дляMasterMai
Так в ВР куча кротів, рашка це систему ще з ссср будувала, де всі повʼязані круговою порукою. А ви думаєте що це все так легко тепер перебудувати. Зеленський не той, хто зможе це зробити
Он и не питается ничего делать
MasterMai• 24 апреля в 08:28
Ответ дляValentina shop2020
Он и не питается ничего делать
Так и вы не пытаетесь.
В инстаграме подписана на военного, который потерял ногу. Живет в Житомире и воюет через суды с депутатами городского совета по всяким вопросам незаконного отжима земли, пляжа, добычи песка. Например вскрыл схему, как Житомирский аеропорт отдали в частную собственность, а деньги на реконструкцию выделяют из городского бюджета. Начинал ходить один по судам, сейчас уже куча единомышленников. И суды выигрывает. Депутаты против него подают в суды и т.д. И он реально добивается правды.
Сможете так, автор? У нас же демократия, народ может требовать с власти отчета.
Просто мы не требуем - вот и результаты
Мы инфантильны в политике. Почти всегда размышляют - Порошенко прийдет порешает, Зеленский прийдет и заживем. А это так не работает, оно заработает когда народ будет заставлять власть работать так как нужно.

Все сравнивают с Германией. Так немцам демократию строили Великобритания и США после второй мировой. Поэтому их демократия самая молодая и продвинутая, с учетом всех прошлых ошибок. И то это заняло 50 лет. И восточная Германия очень отстает в менталитете от западной. И это всего за 30 лет под коммунистами так деградировала восточная Германия. Что до сих пор догнать не могут западную.
А нам никто ничего не построит, только мы сами должны
Colombina.• 24 апреля в 08:36
Не будет интересно, потому что вы правильно написали - через 50 лет, а то и намного раньше, большинство пострадавших так или иначе уже умрет от старости/здоровья. А тем кто не пострадал или просто новое подросшие поколение будет не до этого. Все войны быстро забываются
Colombina.• 24 апреля в 08:40
Ответ дляSeehund
Лихо вы ответственность с рашки снимаете. Кто бы ее не провоцировал, ее и только ее вина в начале войны и убийствах людей. Ну и считать людей прокажёнными только по месту жительства - это уже и не знаю как назвать.
Украина могла подготовиться и не допустить войну. Напишу в излюбленной тут метафоре про соседа-насильника - вы всегда ходите мимо дома насильника, зная, что по вечерам он уже упился до галлюнов и может напасть? И вы идете, не взяв с собой ничего из средств защиты?
Вот так и Украина сделала нападение рф максимально легким и доступным, разоружилась, отросла предателями в органах управления так, что там теперь круговая неискоренимая порука, победа Зе спланированная, в общем чуть ли не красную дорожку проложили. Но выводы так и не сделали
Valentina shop2020• 24 апреля в 08:40
Ответ дляMasterMai
Так и вы не пытаетесь.
Просто мы не требуем - вот и результаты

Нет,я смогу ,у меня нет денег и здоровья.
А военный с Житомира ничего не добьется ,перед ним гранитные стены с кучей бабла и это решает все.
Действовать надо по примеру Лукашенко, как он сказал ,
MasterMai• 24 апреля в 08:50
Ответ дляValentina shop2020
Посмотрите его аккаунт, он уже добивается. Думаю у него денег тоже не особо. А в пока все размышляют как вы - это дает зеленый свет кротам у власти
irina2005• 24 апреля в 09:01
Ответ дляKapitoshka7
Погугліть. Джерел дуже багато.
так там же власники з рф пов´язані були
r25-1• 24 апреля в 09:16
Ответ дляir.zhuck

Як нам пощастило з нашою землею!
фишка в том, что это сделали мы сами. Вам не кажется.
А вы, мы= разрешили это сделать со страной.
Вы сколько пикетов, акций протеста видели в стране по поводу каких либо событий? не проплаченых. Отож.
nabludatel• 24 апреля в 09:21
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Птицекрыл• 24 апреля в 09:42
да коррупции у нас завались и глупых много,и подкупили многих, и чонгар разминировали и посты поснимали ,и на шашлыми отправили пока посолльства выезжали и аэропорты за неделю до войны перестали работать, но это не про причины войны, а про хороший план, разведку и организованность врага
а причины войны ясны и понятны всем, стрелки вы не переведете
ir.zhuck• 24 апреля в 09:42
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Автор , поясніть слово ’ спровокувала’, і чи чи можна цим виправдати насилля? Вбивства? Тобто я іду по вулиці , побачила вас і дала вам по морді, або вбила, бо ви мене спровокували і я після цього не винна бо я сильніша і в мене більше грошей, а мене просто спровокували
ситуація не я іду по вулиці.
тут про інше.
ситуація, що є ті, хто здавали важливі данні, знаходячись на території України і маючи паспорт України,
або видавали накази, що тільки погіршували ситуацію, як то розмінування територій, через які потім в 22-23 роках заходила ерефія
ir.zhuck• 24 апреля в 09:43
Ответ дляSeehund
відповідальність є на рашці.
але є і велика відповідальність і на деяких ’українцях’, що тут хотіли дуже сильно бачити ерефію
Птицекрыл• 24 апреля в 09:43
Ответ дляir.zhuck
ситуація не я іду по вулиці.
тут про інше.
это не причины войны, это хорошая работа врага, а жадных алчных дураков в любой стране хватает
ir.zhuck• 24 апреля в 09:45
Ответ дляDaimyo
Оо, я давно хочу узнать о причине и вообще, с какого хрена всё это началось, да никак не успокоится.
тобто?
ви не розумієте, що ерефія без історії і вона хоче мати своєю історію великої держави Русь? але для цього потрібно володіти і землями, де була ця Русь
Птицекрыл• 24 апреля в 09:46
Ответ дляDaimyo
путин хочет эсср , а без Украины это невозможно
ir.zhuck• 24 апреля в 09:47
Ответ дляValentina shop2020
про продажу нічого не знаю, але знаю, що військовим нашив в Криму в 14-му році був виданий наказ не стріляти! Якщо буде вистріл, то військовий трибунал. ось від цього я тоді була в шоці!
Almamater• 24 апреля в 09:58
Ответ дляKapitoshka7
Ну ви смійтеся, під завалами ваші діти не вмирають. Думаю, що винуватих прокляли вже так, що ніяких ні піп, ні дяк їх не відмолить.
Вам не здається дивним, що ДІЯ робить коли зручно службі безпеки, що усі реєстри роблять коли зручно службі безпеки. Вам не здається, що дивно, що реєстри з персональними даними в рф знаходяться. Це вже надоїдає, що шукають голку в сіні, а насправді все на поверхні. Від відосиків тошнить. Люди ж помирають, а їм пофіг, вони наживаються на цьому. Спочатку дія, тепер судові реєстри, та це терор власного народу. Ви хоч раз розмовляли з деякими працівниками контор, вони не те що українську не знають, вони її і не збиралися вчити.
Так, мої діти не вмирають, бо в мене немає дітей. Дай Боже вам ніколи не опинитися на моєму місці і не пережити те, що пережила я, щоб і надалі плодити такі недолугі думки, аби здаватися такою «розумною» і такою «далекоглядною»
TANYA 0 0 0 0• 24 апреля в 10:07
Ответ дляir.zhuck
ситуація не я іду по вулиці.
тут про інше.
Це також є, але це інша тема, я про те ,що виправдовують війну, тим що ’спровокували’.
Marinamariana• 24 апреля в 10:23
Ответ дляDumky
росія не зовсім винна?
Ага ))
Marinamariana• 24 апреля в 10:24
Много текста . Поток сознания
Valentina shop2020• 24 апреля в 10:31
Ответ дляnabludatel
Удалено администрацией...
Valentina shop2020• 24 апреля в 10:32
Ответ дляMasterMai
А вы размышляете ,или толкает умные слова на советчица,что вы сделали???
чаревна• 24 апреля в 10:34
Ответ дляColombina.
Подготовится и не допустить войну...
21 век, у нас были гарантии безопасности, которые нарушили не мы.
У вас на руках право собственности на ваш дом, вы уверены в этих документах. Но приходит некто и занимает его. Так может должны быть те, кто не допустит такого самоуправства?
А то все мы себя виним
Kito• 24 апреля в 10:44
Автор, давайте пруфи. Поки виглядає на розмову пяноі селянки..
nabludatel• 24 апреля в 10:55
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Весь форум памятає, що ви з радістю бласловите свого сина, якщо він захоче воювати проти українців.
І після цього ви наважуєтеся суди приходити і щось писати.
MasterMai• 24 апреля в 11:24
Ответ дляValentina shop2020
РазмышлЯю конечно. Если вы заметили я употребила слово «мы», в определении инфантильности нации , если бы я что-то делала, я бы отделяла себя от остальных словом «вы» и «я»
Пока из действенного только доначу на ЗСУ, но это действия из другой области