Ноу коммент• 24 апреля в 06:40

Як себе змусити займатися спортом?(

Наполеон Бонапарт• 24 апреля в 06:44
Тут би змусити встати на роботу сьогодні
Наполеон Бонапарт• 24 апреля в 06:45
А по темі - тупо йти.
Хтось потім звикає, комусь потім подобається
Мені ні, я не звикла, просто знаю що потрібно
Мой_ужин• 24 апреля в 06:48
Обрати те, що подобається.
У мене це басейн.
Колись намагалася бігати з подругами, біг я не люблю, то швидко з´їхала з того.
А у басейні час від часу буваю.
Просто Фіфа• 24 апреля в 06:52
Для чого вам спорт? Якщо нема потреби, мотивації, а ще й не подобається, то ніяк. Я вам більше скажу, і не треба. Знайдіть собі заняття до душі та витрачайте час на нього, а не на мордування себе.
Жена_КотораяСтена• 24 апреля в 06:53
Оригінальною не буду. Знайти, що подобається саме Вам.
Ганцю в кєдах• 24 апреля в 06:54
Ходити 15-17 тис кроків, виходити на 3-4 зупинки раніше і йти до роботи. 600-700 ккал спалите і аеробна активність для мʼязів
Все до блиску• 24 апреля в 07:01
Ответ дляПросто Фіфа
Например, потому что без спорта не будет нормального кровообращения в теле, а это основная причина просто кучи болезней и усугубляюший фактор ещё большей кучи.
Просто нужно искать активность под себя. Не бывает такого , что вообще ничего не нравится, от бассейна, тенниса скандинавской ходьбы до йоги и велосипеда.
Пробовать разные и не насиловать, если не зашло, пробовать другое.
Просто Фіфа• 24 апреля в 07:02
Ответ дляВсе до блиску
Я хіба написала не те саме? :)
Якщо автор відповідає на моє питання так само, як і ви, то є потреба, є мотивація. Якщо їй все одно, яким буде тіло, то навіщо їй той спорт?
Дело было давно• 24 апреля в 07:05
Для начала пойти. В зал,на пилатес,растяжку, кроссфит,танцы... что-нибудь. Что-то да зайдёт
Все до блиску• 24 апреля в 07:05
Ответ дляПросто Фіфа
Я хіба написала не те саме? :)
Наверное, я неправильно поняла
Поняла, что занятие для души вместо спорта может быть не связано с физической активностью вообще, марки там собирать или картины по номерам писать. Но это не заменит потребность тела в движении.
Грабля• 24 апреля в 07:05
Про спорт це звичайно голосно сказано, треба підвищити систематичну фізичну активність , я так розумію
Грабля• 24 апреля в 07:06
Ответ дляМой_ужин
Обрати те, що подобається.
У мене це басейн.
А у басейні час від часу буваю.
Час від часу, це ні о чом.
100pudov• 24 апреля в 07:06
Вам самій потрібно вирішити що ви будете займатися спортом і все.
Якщо можете то займайтеся через відео на ютубі тільки якщо ви дисципліновані.
Якщо вам краще іти в спортзал то ідіть туди.
Можна іти на групові заняття спортом, чи йога чи шейпінг.
Це тільки якщо ви хочете.
МатьЧасть• 24 апреля в 07:10
Тоже хотелось бы, но без хотя бы приблизительно какой-то стабильности и уверенности в завтрашнем дне не тянет
Мой_ужин• 24 апреля в 07:12
Ответ дляГрабля
Час від часу, це ні о чом.
Краще так, ніж ніяк.
Я часто пропускаю взимку басейн, бо боюся тривоги, не встигну висушити волосся.
Коли тепло, плаваю раз чи два на тиждень по 2 км.
Спині це точно корисніше, ніж би я сиділа вдома.
ПадаюВреверансах• 24 апреля в 07:15
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Чи просто встати)
ПадаюВреверансах• 24 апреля в 07:19
Ответ дляГанцю в кєдах
17 тис кроків це дохіріще. Це десь 12 кілометрів. Не всі можуть скільки виходить
Мой_ужин• 24 апреля в 07:35
Ответ дляПадаюВреверансах
Я можу і більше пройти. Але де взяти стільки вільного часу?
Ганцю в кєдах• 24 апреля в 08:19
Ответ дляМой_ужин
Це десь до 1,5-2 годин вдень, але і на спорт - 1 година в залі + перевдягнутися і дойти/ доїхати + гроші за абонемент. Ходити - безкоштовно!
ПадаюВреверансах• 24 апреля в 08:32
Ответ дляМой_ужин
Згодна. 8-10 тис кроків привична моя хода і дрібних справах за день. А от все що вище треба спеціально виділяти час.
3 рази на тиждень вожу дітей у басейн і там поруч стадіон. Поки плавають - я ходжу. Приблизно 5 км за 40 хв, це 5 500 кроків всередньому.
Але ж люди знаходять час для регулярного спорту. Після роботи йдуть не до дітей, а в спортзал. Коли вони що роблять вдома, я не уявляю
В інші дні не знаю де брати час.
Сиреневая цапля• 24 апреля в 09:21
Ответ дляМой_ужин
Обрати те, що подобається.
У мене це басейн.
А у басейні час від часу буваю.
Підтримую, я лінтяйка, але дуже люблю на вело їздити, не заради фізичної активності, а щоб відволікатись думками, так бувало і 20 км проїжджаю в роздумах.
І спорт то взагалі не корисно, краще зарядка, йога, прості тренування
Повелитель бітка• 24 апреля в 09:29
Я пошла и мне неожиданно понравилось. За всю жизнь это 150 попытка, но обычно ходила несколькл месяцев и все, а сейчас уже 2,5 года постоянно хожу. В моем случае успех в том, чтобы пойти утром. Вечером мне уже ничего не хочется, а с утра встаю и не приходя в сознание одеваюсь и иду, нет вот этих размышлений «может не пойти»
Ошеламиссимо• 24 апреля в 10:11
Просто йду, вже 20 років займаюся, тому в мене немає такого хочу чи ні, знаю, що це моє здоров´я. Зараз знайшла для себе альтернативу, займаюся он-лайн з тренером і йти з дому нікуди не треба і фінансово не дорого.
Грабля• 24 апреля в 11:27
Ответ дляПадаюВреверансах
В мене племінник 26 тис кроків але за день в цеху на роботі
автор Ноу коммент • 24 апреля в 14:37
Ответ дляГанцю в кєдах
Мінус 600 калорій - 1 година бігу.