Оце так цабе• 24 апреля в 08:32

Массаж , если есть родинки

Девочки, очень бы хотела пройти курс массажа , но всегда стеснялась потому что кожа белая , много точек и родинок , на спине есть несколько больших +-4 мм . Вам отказывали в массаже из-за родинок ? Или может массажиста неприятно ?Я даже в спа стесняюсь ходить (
Детские_Будут?• 24 апреля в 08:35
Що тут такого. Взагалі нічого стидного. Робіть масаж спокійно
палка-копалка• 24 апреля в 08:37
Забавна разница восприятия: для меня родинки - это так красиво.
Сонячний день• 24 апреля в 08:38
Это ваши заморочки глупые
Тушьмушьнюшь• 24 апреля в 08:42
В мене родимок дуже багато, є і великі...ніколи і на думку не приходило 😲 їх соромитись
Бабця в мештах• 24 апреля в 08:44
У мене усі тіло усіяне родимками, кератомами (кератоз шкіри), веснянками. Теж стидаюся. А ще боюсь, що травмують.
🫂 Автор
Ноунэйм• 24 апреля в 09:20
У мене була родимка з народження. Років 6 тому на масажі мені її напевно підірвали, чи як це назвати, робили ручний, медовий і баночний масаж. Через рік після того почала активно рости в ширину, але була кругла, однакового кольору. Три роки тому вирішила перевірити, а там перша стадія меланоми(. Що спровокувало, не знаю, але лікар казав, що міг спровокувати неправильний масаж і вона почала перероджуватись(
Валькірія• 24 апреля в 09:54
Якщо прямо великі і незручні, можна ж видалити їх в мед установі.
я от папіломки видаляла, все супер.