вентиляторная• 24 апреля в 13:16
На що ви готові, щоб виїхав ваш чоловік?
Я собі на це питання вже відповіла на практиці - віддала всі гроші, що мала (ну ладно не всі, але майже всі). Це були гроші зароблені мною до війни. Офіційно ми не одружені і у нас спільна дитина маленька. Три роки я живу з дитиною за кордоном, чоловік в Україні. Я просила виїхати ще в 23 році, коли зрозуміла куди це все несеться. Він не захотів, бо ми не молоді, в Україні бізнес у нього, і батьки, яких він може ніколи не побачити. Потім він захотів, але вже не так легко знайти можливість. Один раз кинули на гроші при спробі виїхати. Тепер йому не вистачає 15 тисяч. Варіант надійний. Я не засумнівалася ні на хвилину, відвезла гроші. Але зіштовхнулася з нерозумінням рідної людини, типу "ви три роки жили окремо, це все що у тебе є, у тебе дитина мала". Але для мене вибір гроші чи кохана людина, батько дитини навіть не стояв.
Цікаво як би вчинили інші на моєму місці
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 13:21
Ответ дляКаяспер
Я б точно ни первый раз ни второй не отдавала свои деньги человеку, который и не муж мне, и сам не хочет ехать и сам свои не готов потратить свои деньги на свой выезд.
Так готовий же, йому не вистачає
Каяспер• 24 апреля в 13:21
Ответ длявентиляторная
Мені не треба щоб хтось щось оцінив
Он вам и сейчас скажет, что ’кинули на бабки’ и не выедет.
Королева Сарказма• 24 апреля в 13:21
Ответ длявентиляторная
Мені не треба щоб хтось щось оцінив
так а шо ви хочете від нього, мужик ваш нікуди не збирається, йому і вдома непогано.
Колупалочка• 24 апреля в 13:21
Ответ длявентиляторная
Він нічого не продавав і не збирається. Бізнес вже не коштує нічого нажаль
Это его проблемы. О себе и ребенка позабоььтесь
Не цілуюсь з бодуна• 24 апреля в 13:21
Ответ длявентиляторная
так ему хорошо и без вас, закрывайте эту страницу жизни
Пусин Кукин• 24 апреля в 13:21
Ответ длявентиляторная
Мій теж не бачив довго
Автор очніться він не ваш, він просто батько вашої дитини. Через пів року ваша тема наступна буде оплатила виїзд чоловіка а він нас кинув. Думайте про себе і дитину ви не разом вже три роки ви вже чужі один одному.
вентиляторная
• 24 апреля в 13:21
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
это он вам так говорит, ’штамп не имеет значения’? капец, на что наши женщины готовы
Ми розлучилися бо я купувала собі житло і комерційну нерухомість і не хотіла робити це в шлюбі. Плюс бля бізнесу не можна нам було бути в шлюбі, грантові кошти якщо ви розумієте про що я
Каяспер• 24 апреля в 13:21
Ответ длявентиляторная
Значит он и не хочет выезжать.
Тогда зачем вы свои деньги отвезли?
Пишу каліграфічно• 24 апреля в 13:22
Ответ дляКаяспер
10000 %
Не цілуюсь з бодуна• 24 апреля в 13:22
Ответ длявентиляторная
ну так время прошло, почему сейчас не в браке?
вентиляторная
• 24 апреля в 13:22
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Так а що по факту, гроші віддали, а виїхати вийшло?
Я сьогодні тільки в Київ приїду ввечері)
Колупалочка• 24 апреля в 13:23
Ответ длявентиляторная
Харэ тратить на левого чувака!!! Пані, думайте про себе та дитину!
Черпак_для_фантазий• 24 апреля в 13:23
Ответ длявентиляторная
Ну так на зараз це просто ваше жертвоприношення без результату
Каяспер• 24 апреля в 13:23
Ответ длявентиляторная
Так сколько стоит его выезд, если вы везёте ему 15 тыс?
Не цілуюсь з бодуна• 24 апреля в 13:23
Ответ длявентиляторная
деньги ему хоть не давайте, за время вашего отсутствия у него давно другая баба
Черпак_для_фантазий• 24 апреля в 13:23
Ответ дляКаяспер
Пишу каліграфічно• 24 апреля в 13:24
Ответ длявентиляторная
Треба було приїхати ’сюрпризом’ - було б цікавіше. Там вже явно є фея, якщо не сім´я
вентиляторная
• 24 апреля в 13:24
Ответ дляПусин Кукин
Знаєтете, я тепер розумію як живуть і мислять ті, хто мені тут нарисував що я чоловіка кинула свою жопу рятуючи, що у нього там вже коханка. Вас пра війна не навчила що в житті важливо а що ні?
Колупалочка• 24 апреля в 13:25
Яка кохана людина?
Цей член три роки вас не бачив, трахався з іншими, вас не забезпечував і не одружився на вас
Радикальная• 24 апреля в 13:25
Ответ дляЛипка-прилипка
Не хватает 15 тыс чего? Долларов?
Ну то ж не грн))
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 13:25
Ответ дляКолупалочка
може вона й заботиться. Вірніше не баче іншого виходу, ймовірно за три роки не вийшло ні влаштуватись нормально ні знайти когось, то робить ставку на цього чоловіка, що він приїде і все розрулить, все заробить їм там. Чи думаєте по доброті душевній вона те робить
Черпак_для_фантазий• 24 апреля в 13:25
Ответ длявентиляторная
Гроші! Гроші важливі завжди і в війну і без неї. А ви їх спускаєте. 100% гарантія буде коли він виїхав, а так може статись як і перший раз
Своего не предлагать• 24 апреля в 13:25
1. Від коханої людини б не поїхала.
2. За 3 роки нафіг мені якийсь незнайомий мужик.
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 13:25
Ответ дляПусин Кукин
та чого ви вважаєте що він має їх кинути?
вентиляторная
• 24 апреля в 13:26
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Скажіть, ви собі на квартиру заробили? 15 штук щоб купити життя і свободу близькій людині маєте? Якщо ні, то ви не зрозумієте)