вентиляторная• 24 апреля в 13:16

На що ви готові, щоб виїхав ваш чоловік?

Я собі на це питання вже відповіла на практиці - віддала всі гроші, що мала (ну ладно не всі, але майже всі). Це були гроші зароблені мною до війни. Офіційно ми не одружені і у нас спільна дитина маленька. Три роки я живу з дитиною за кордоном, чоловік в Україні. Я просила виїхати ще в 23 році, коли зрозуміла куди це все несеться. Він не захотів, бо ми не молоді, в Україні бізнес у нього, і батьки, яких він може ніколи не побачити. Потім він захотів, але вже не так легко знайти можливість. Один раз кинули на гроші при спробі виїхати. Тепер йому не вистачає 15 тисяч. Варіант надійний. Я не засумнівалася ні на хвилину, відвезла гроші. Але зіштовхнулася з нерозумінням рідної людини, типу "ви три роки жили окремо, це все що у тебе є, у тебе дитина мала". Але для мене вибір гроші чи кохана людина, батько дитини навіть не стояв.
Цікаво як би вчинили інші на моєму місці
Не цілуюсь з бодуна• 24 апреля в 13:17
почему вы не женаты до сих пор?
Липка-прилипка• 24 апреля в 13:17
Не хватает 15 тыс чего? Долларов?
ПростоБелка• 24 апреля в 13:17
Мій не хоче виїжджати, на що б я не була готова. Ми разом вдома. Тут бізнес, батьки, він себе не бачить деінде
Фоточки нема• 24 апреля в 13:17
Это не имеет значения, он не выедет.
Каяспер• 24 апреля в 13:18
Я б точно ни первый раз ни второй не отдавала свои деньги человеку, который и не муж мне, и сам не хочет ехать и сам свои не готов потратить свои деньги на свой выезд.
автор вентиляторная • 24 апреля в 13:17
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
почему вы не женаты до сих пор?
Ми розлучені. Так тоді було треба. Другий раз не дійшли до загсу просто
автор вентиляторная • 24 апреля в 13:18
Ответ дляЛипка-прилипка
Не хватает 15 тыс чего? Долларов?
А ви як думаєте?)
Налитое яблочко• 24 апреля в 13:18
Автор, прислушайтесь к мудрому совету...Он даже не женился на матери своего ребенка. Вы для него никто. Вас используют.
Не цілуюсь з бодуна• 24 апреля в 13:18
Ответ длявентиляторная
сначала брак потом остальное, это чужой мужик
Колупалочка• 24 апреля в 13:18
Ответ длявентиляторная
Вам делать нечего тратиться на мужика?
На себя и ребенка тратьте
автор вентиляторная • 24 апреля в 13:18
Ответ дляПростоБелка
Мій теж не бачив довго
Колупалочка• 24 апреля в 13:19
Ответ длявентиляторная
А ви як думаєте?)
Слишком жирно. Отдавать 15 кусков зелени мужику? 👀
автор вентиляторная • 24 апреля в 13:19
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Скажіть, нафіга мені зараз цей шлюб? Щоб що?
Королева Сарказма• 24 апреля в 13:19
ви шо дурна? Ваших старань ніхто не оцінить, а плюне, переступить і піде далі.
Колупалочка• 24 апреля в 13:19
Ответ дляНалитое яблочко
А сколько таких дурочек...
Липка-прилипка• 24 апреля в 13:19
Ответ длявентиляторная
А ви як думаєте?)
Ха-ха-ха)) Ваш мужик уже не знает, какие отмазки вам придумать.
автор вентиляторная • 24 апреля в 13:19
Ответ дляКолупалочка
Блін, от як напишеш тут правду, так кричать трІль!
Каяспер• 24 апреля в 13:19
Ответ длявентиляторная
Мій теж не бачив довго
Те. Он продал свой бизнес, свою всю недвижимость и при этом ему не хватило 15 тыс баксов на выезд так?
Всюди влазю• 24 апреля в 13:19
Баби- дури.
В нього вже давно коханка, з якою і збирається в нове життя.
Не цілуюсь з бодуна• 24 апреля в 13:20
Ответ длявентиляторная
это он вам так говорит, ’штамп не имеет значения’? капец, на что наши женщины готовы
Ворую вкусняшки• 24 апреля в 13:19
Вы за три года уже разные люди, но вы это поймёте позже.. столкнетесь..пожалеете, что отдали все деньги.. Сейчас вы это будете отрицать, потом вспомните мои слова
Колупалочка• 24 апреля в 13:19
Ответ длявентиляторная
А деньги зачем ему давать? чтобы что?
Каяспер• 24 апреля в 13:19
Ответ длявентиляторная
А нафига вам выезд чужого мужика?
Пищалка• 24 апреля в 13:19
Так би і вчинила
автор вентиляторная • 24 апреля в 13:20
Ответ дляКоролева Сарказма
Мені не треба щоб хтось щось оцінив
Кудрі кручу сама• 24 апреля в 13:20
Залежить від його бажання. У Вашому випадку - не давала б
Липка-прилипка• 24 апреля в 13:20
Ответ дляКолупалочка
А деньги зачем ему давать? чтобы что?
Чтобы ему нормально тут жить было, а то знаете ли, бизнес то идёт, то не идёт.
Колупалочка• 24 апреля в 13:20
Ответ длявентиляторная
Вы рехнулись! это мягко сказано. Не давайте ему денег и не платите за него
автор вентиляторная • 24 апреля в 13:20
Ответ дляКаяспер
Він нічого не продавав і не збирається. Бізнес вже не коштує нічого нажаль
Черпак_для_фантазий• 24 апреля в 13:21
Ответ длявентиляторная
Мені не треба щоб хтось щось оцінив
Так а що по факту, гроші віддали, а виїхати вийшло?