вентиляторная• 24 апреля в 13:16

На що ви готові, щоб виїхав ваш чоловік?

Я собі на це питання вже відповіла на практиці - віддала всі гроші, що мала (ну ладно не всі, але майже всі). Це були гроші зароблені мною до війни. Офіційно ми не одружені і у нас спільна дитина маленька. Три роки я живу з дитиною за кордоном, чоловік в Україні. Я просила виїхати ще в 23 році, коли зрозуміла куди це все несеться. Він не захотів, бо ми не молоді, в Україні бізнес у нього, і батьки, яких він може ніколи не побачити. Потім він захотів, але вже не так легко знайти можливість. Один раз кинули на гроші при спробі виїхати. Тепер йому не вистачає 15 тисяч. Варіант надійний. Я не засумнівалася ні на хвилину, відвезла гроші. Але зіштовхнулася з нерозумінням рідної людини, типу "ви три роки жили окремо, це все що у тебе є, у тебе дитина мала". Але для мене вибір гроші чи кохана людина, батько дитини навіть не стояв.
Цікаво як би вчинили інші на моєму місці
Радикальная• 24 апреля в 13:26
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
сначала брак потом остальное, это чужой мужик
А брак поверне їй гроші?)) Він зі штампом точно так само може виїзати і послати автора за кордоном
Однозначная• 24 апреля в 13:26
Слухайте, нічого з вашим чоловіком не станеться. Хай сидить і вас додому чекає, коли закінчиться війна. 15К вам з дитиною пригодяться. Досить вже підтирати чоловікам слюні
Колупалочка• 24 апреля в 13:26
Ответ длявентиляторная
Знаєтете, я тепер розумію як живуть і мислять ті, хто мені тут нарисував що я чоловіка кинула свою жопу рятуючи, що у нього там вже коханка. Вас пра війна не навчила що в житті важливо а що ні?
Вам пишут по делу. Думаете он 3 года дрочил в кулачок?
Пялил праст, бабу давно завел.
Ах да, везите ему деньги, а то не хватает на пиво и букеты для новой мадам.
Небалувана Галя• 24 апреля в 13:26
Совет будет такой. Вы готовы отдать на него крупную сумму, все до копейки. Но вспомните мое слово, что когда Вы с ребенком останетесь без копейки в сложной ситуации - он сделает вид что вас не знает. И сделает Вас врагом народа.
Автор, у Вас на первом месте должен быть ребенок и Вы, а не мужик, который ищет отмазки чтобы не быть рядом с Вами.
Каяспер• 24 апреля в 13:26
Ответ длявентиляторная
Скажіть, ви собі на квартиру заробили? 15 штук щоб купити життя і свободу близькій людині маєте? Якщо ні, то ви не зрозумієте)
Те своих денег он вообще не выкладывает в свой выезд?
Вы понимаете что он не уедет из Украины к вам? Или вы тролите?
Смурфетта• 24 апреля в 13:26
Вывезла мужа и сына почти сразу. У нас все не дураки, благо марафоны не смотрят и ТГ с пропагандами не читают, обошлось дёшево и сердито
Племянникам двум заняла деньги в долг, около 9 тыс евро
( они отдали уже )
автор вентиляторная • 24 апреля в 13:26
Ответ дляКаяспер
Так сколько стоит его выезд, если вы везёте ему 15 тыс?
25. Везу з невеликим запасом, якщо ще вилізуть трати
Радикальная• 24 апреля в 13:27
Ответ длявентиляторная
Скажіть, нафіга мені зараз цей шлюб? Щоб що?
Шлю б не потрібен, але і повна дурня віддавати останні гроші чи майже останні((
Однозначная• 24 апреля в 13:27
Ответ длявентиляторная
Бляха, купити свободу. Чокнутись можна
Коренная киевлянка• 24 апреля в 13:27
Мой и за бесплатно никуда не поедет.У нас среди знакомых,соседей,родных все дома
Колупалочка• 24 апреля в 13:27
Ответ дляЛюблю ВалЄру
та чого ви вважаєте що він має їх кинути?
Ві вже їх кинув давно, вони самі живуть окремо своїм коштом
Santander• 24 апреля в 13:27
Ответ длявентиляторная
А ця тема щоб шо?)
Каяспер• 24 апреля в 13:27
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Уже один раз кинул. Один раз автор уже деньги вложила в выезд и он не уехал и сейчас не уедет. Просто заберёт ее деньги.
Небалувана Галя• 24 апреля в 13:28
Ответ длявентиляторная
Деньги есть, а ума нет. Мужики таких любят.....использовать. Как можно забрать у ребенка и отдать чужому мужику?
Коренная киевлянка• 24 апреля в 13:28
Ответ дляПростоБелка
Мій не хоче виїжджати, на що б я не була готова. Ми разом вдома. Тут бізнес, батьки, він себе не бачить деінде
Почти так же с поправочкой,что и я никуда не хочу
Пусин Кукин• 24 апреля в 13:28
Ответ длявентиляторная
Автор ви реально сліпа. Але то ваші справи робіть як знаєте. Нормальний чоловік сам заробляє а не забирає гроші у матері його дитини.
Колупалочка• 24 апреля в 13:28
Ответ длявентиляторная
Пусть этот член поднимает жопу и сам зарабатывает на свои хотелки или выезд. Он даже вас не обеспечивает
На границе• 24 апреля в 13:28
Дожились, уже бабы за мужиков платят лишь бы штаны рядом были, мокрые
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 13:28
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
ну так время прошло, почему сейчас не в браке?
бо авторка нормально заробляла, штам дуже сильно потрібен тим кому цікаво розділити зароблене в шлюбі. А коли в самої дохід який ділити не хочеться, то воно якось різко й погляди міняються
begovelik• 24 апреля в 13:28
Ответ длявентиляторная
И обо всем здесь рассказываете? Мне кажется, это все ваши фантазии
Черпак_для_фантазий• 24 апреля в 13:28
Ответ длявентиляторная
Я маю, і квартиру, і 60 штук, але я їх не віддаю. По перше чоловік і не хоче виїжджати, по друге у мене в разі чого 2е дітей. І да, він мені чоловік!!!! І да, коли він купляв квартиру за свої, то записав її на мене. А не сидів на бізнесі поки він щось приносив, а як не приносить, то в мене нічого немає, давай дорогенька всі свої заощадження мені а далі якось буде
Радикальная• 24 апреля в 13:28
Ответ длявентиляторная
Мені не треба щоб хтось щось оцінив
Під хтось мається на увазі він))
Инстагра_мерша• 24 апреля в 13:28
Автор, я на все пошла чтоб вывезти мужа. Он не особо хотел выехать, это был 2022 и не была еще такая жесткая мобилизация. Сказал если организуешь, то ок, ему и в Украине было неплохо) организовала…не с первой попытки, но выехали все вместе, по деньгам около 10 тыс. у.е, довольно стрессово. Я за руль села машины, хоть и не вожу почти, в состоянии аффекта справилась) я спасала жизнь любимому человеку и нашу семью (не верю в любовь на расстоянии). Каждый день убеждаюсь что сделала правильно
мимАпроходила• 24 апреля в 13:29
Тут зависит от отношения, так бы тоже помогла с выездом, без сомнений.
Радикальная• 24 апреля в 13:29
Ответ длявентиляторная
Він нічого не продавав і не збирається. Бізнес вже не коштує нічого нажаль
Ото він знайшов джекпот. Ви !
Я только за!• 24 апреля в 13:29
капець шо я читаю
Инстагра_мерша• 24 апреля в 13:29
Ответ длявентиляторная
Я сьогодні тільки в Київ приїду ввечері)
Удачи)
Колупалочка• 24 апреля в 13:29
Ответ длявентиляторная
тріль
Люблю ВалЄру• 24 апреля в 13:30
Ответ дляОднозначная
господи ви так пишете наче там 100к а не 15.
Не цілуюсь з бодуна• 24 апреля в 13:30
Ответ длявентиляторная
я вас спросила почему сейчас вы не в браке, вы увиливаете от ответа