вентиляторная• 24 апреля в 13:16

На що ви готові, щоб виїхав ваш чоловік?

Я собі на це питання вже відповіла на практиці - віддала всі гроші, що мала (ну ладно не всі, але майже всі). Це були гроші зароблені мною до війни. Офіційно ми не одружені і у нас спільна дитина маленька. Три роки я живу з дитиною за кордоном, чоловік в Україні. Я просила виїхати ще в 23 році, коли зрозуміла куди це все несеться. Він не захотів, бо ми не молоді, в Україні бізнес у нього, і батьки, яких він може ніколи не побачити. Потім він захотів, але вже не так легко знайти можливість. Один раз кинули на гроші при спробі виїхати. Тепер йому не вистачає 15 тисяч. Варіант надійний. Я не засумнівалася ні на хвилину, відвезла гроші. Але зіштовхнулася з нерозумінням рідної людини, типу "ви три роки жили окремо, це все що у тебе є, у тебе дитина мала". Але для мене вибір гроші чи кохана людина, батько дитини навіть не стояв.
Цікаво як би вчинили інші на моєму місці
Зоркая Зорро• 24 апреля в 14:34
Ответ дляЯ на хвилинку
Как будто выехать за границу предел мечтаний каждого. Мой выездной. Поехал, поработал, потом с работой стало хуже, сейчас совсем никак, дома..
Тем , кто выездной - конечно не предел мечтаний. А тем, кто подлежит принудительной мобилизации и может выйдя утром из дома к вечеру насильно оказаться в учебке - мечта.
Откосить от мобилизации за деньги и остаться в Украине гораздо сложнее и очень ненадежно. Все меняется. Потому, если уж и платить огромные деньги, то только за выезд
автор вентиляторная • 24 апреля в 14:34
Ответ дляк.Буланова
Вибачте, читаю тему, то таке враження, що вас всі тролять, а не ви. Я ні на чієму боці, але з вас тут сміються. Що ваша історія правдива, сумніву в мене немає, навіщо вам брехати. А також не розумію, навіщо ви це все написали? Це так все тихо люди робять, на одному подиху, і нікому ні слова, а ви просто їдете і це патякаєте. Це нерозумно дуже.
Я думаю з вас сміються не із за грошей, а із за того, що ви це все написали, і наче себе якоюсь героїнею виставили. Геройського тут немає, а дурість не у тому, що людину рятуєте, а що багато пиз@ите про це.
Та і слиною тут ніхто не захлинається, доречі, а от ви дуже реагуєте нервово, ось вас дівчата і піддьоргують.
Я думаю ви забагато про мене думаєте) я сиджу прямо зараз і п´ю каву а одній спокійній тихій європейській країні. Через тиждень створю тему ’мій чоловік не дає 15 тисяч баксів щоб я вивезла свого сина від першого шлюбу/батьків з окупації´. І почитаю коментарі
Аль де Барановна• 24 апреля в 14:34
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
почему вы не женаты до сих пор?
Потому что дура. И это не оскорбление, а констатация факта. Он даже жениться не удосужился, а она все деньги отдала.
Коли мовчу- приємна жінка• 24 апреля в 14:36
Ответ дляАль де Барановна
Еще не отдала.Она сейчас сидит и пьет кофе в Европе.
Ананомчикус• 24 апреля в 14:37
Ответ дляКолупалочка
Напрямую.
Это просто классика развода дурочек.
Жениться неа. А деньги давай
Він ніби не просить грошей у автора)
к.Буланова• 24 апреля в 14:37
Ответ дляРоздратована шкіра
Автор,для чого ваша тема? тимпче ваш ще не виїхав
Ну от я вище написала теж саме, розвернуто. Нафіга це все?
Але автора і ще когось стошнило)))) з чого? Що зроби, тоді і кажи, а не бахвалься перед ділом.
Не обижаюсь• 24 апреля в 14:38
Ответ дляРоздратована шкіра
Я надіюсь,ви тролите
Нет, почему? Это единственный шанс спасти ему жизнь.
к.Буланова• 24 апреля в 14:42
Ответ длявентиляторная
Я просто в тему зашла почитати, поки мені програму встановлюють. Теж п´ю каву. Я попишу тут і вийду, ви мені не здалися. Є тема, є коментарі. Чому б мені не писати в темі?) Так я виглядаю для колег, що продовжую працювати, і ніхто мені не заважає. Вважайте себе інструментом, щоб я відволіклася, от і все.
Вимагаю спілкування• 24 апреля в 14:44
Ответ дляБешене сарі
Ох, автор, вам и насовали тут полную панамку... Прочитала первые три страницы, но хватило.) По теме - раз задали вопрос, значит, немного не уверены в принятом решении и хотите поддержки? Увы, тут вы ее не дождетесь. Тем более, с такой темой. Людская зависть - она такая. А второе - напишите, когда все получится. Желаю вам, чтобы получилось.
А чому заздрять? Що автор свої гроші віддає чоловіку, який її три роки мав на увазі? Потужний привід для заздрощіа
Всех анонимов аноним• 24 апреля в 14:47
Ответ длявентиляторная
Бо не хоче. Ваш з іловайська другого вийде і теж не захоче скоріше за все. Якщо кукухою не поїде
То чому пішов в АТО? Що його мотивувало?
автор вентиляторная • 24 апреля в 14:48
Ответ дляк.Буланова
Та мені все одно) я ж вам написала що ви помиляєтесь і я створила тему щоб почитати коментарі. Історія частково правда (але не моя) частково я вигадала деталі. Коментарі агонь! Перевершили всі очікування
автор вентиляторная • 24 апреля в 14:48
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тема не про це
Бешене сарі• 24 апреля в 14:49
Ответ дляВимагаю спілкування
Что у самих таких денег нет. Что искренне уверены в том, что все мужики - козлы, а других не существует. Что есть семьи, где друг другу не изменяют. Почитайте комментарии и сами увидите. У кого что болит, как говорится.
Каяспер• 24 апреля в 14:50
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Странно, а ещё час назад была в дороге в Киев
Каяспер• 24 апреля в 14:50
Ответ дляАнаномчикус
Він ніби не просить грошей у автора)
Как же не просит, если позвонил и сказал что надо и есть ли у нее, то у него нет.
Всех анонимов аноним• 24 апреля в 14:52
Ответ длявентиляторная
Тема не про це
І про це в тому числі. Чому він пішов в АТО?
автор вентиляторная • 24 апреля в 14:52
Ответ дляБешене сарі
От цікаво буде почитати коментарі в темі, де чоловік відмовляється віддати гроші щоб врятувати дружину або її близьких. Мотивуючи це тим, що гроші останні а у них діти і треба в першу чергу думати про них) або як варіант ’я вивезла дитину за кордон, дім в окупації, треба гроші мені на операцію. А він такий ’мій член тебе три роки не бачив’. Створю щось таке обов´язково. Почитаємо глас народу
автор вентиляторная • 24 апреля в 14:52
Ответ дляВсех анонимов аноним
Це вигадана історія (вірніше на реальних подіях)
Всех анонимов аноним• 24 апреля в 14:53
Ответ длявентиляторная
Це велика різниця
Бешене сарі• 24 апреля в 14:53
Ответ длявентиляторная
О, так если история частично правда, удалось вывезти мужчину? И чем там все закончилось? Как тут вангуют, забрал деньги и ’кинул’ наивную женщину? Выехал с феей? Выехал, а потом бросил ’не жену’?
Всех анонимов аноним• 24 апреля в 14:53
Ответ длявентиляторная
Шо?
Коренная киевлянка• 24 апреля в 14:53
Ответ длявентиляторная
Там всім все одно
автор вентиляторная • 24 апреля в 14:53
Ответ дляВсех анонимов аноним
Це велика різниця
В чому різниця? Мова про життя і здоров´я батька/матері твоєї дитини і партнера по життю
Коренная киевлянка• 24 апреля в 14:55
Ответ дляКаяспер
Черпак_для_фантазий• 24 апреля в 14:55
Ответ длявентиляторная
Удалено администрацией...
Да хай у ваш улучшить і ви залишитесь без ніг.
Я можу сказати лише одне, здоров´я це одне, а махінації це інше, при тому що чоловік маючи бізнес не відклав собі на виїзд бажаючи цього.
автор вентиляторная • 24 апреля в 14:55
Ответ дляБешене сарі
Так, вдалося. Сім´я воз´єдналася і всі щасливі, ну на скільки можу судити ззовні. І знаю іншу історію де жінка сказала що за такі гроші їй простіше нового мужика знайти)
автор вентиляторная • 24 апреля в 14:56
Ответ дляКоренная киевлянка
Там всім все одно
Та я бачу)
Самая СоветЧиваЯ• 24 апреля в 14:56
Никогда не отдала бы свои деньги ( муж выехал). Если б не мог выехать, так бы и было, пробовала бы устроить личную жизнь по- новому. Хотя у нас и дети. Можете ставить рука- лицо и дизлайки))))
Мне удобно только так, как мне выгодно.
Коренная киевлянка• 24 апреля в 14:56
Це дуже страшно,працювати там прибиральницею зп 1300євро і 800оренда,та ще дітей тягнуть...
Всех анонимов аноним• 24 апреля в 14:57
Ответ длявентиляторная
Партнер по ліжку і партнер в шлюбі - це різні партнери.
І завжди треба дивитися на контекст, чи вартує це партнерство великих вкладень, чи Вас просто використовують.