вентиляторная• 24 апреля в 13:16
На що ви готові, щоб виїхав ваш чоловік?
Я собі на це питання вже відповіла на практиці - віддала всі гроші, що мала (ну ладно не всі, але майже всі). Це були гроші зароблені мною до війни. Офіційно ми не одружені і у нас спільна дитина маленька. Три роки я живу з дитиною за кордоном, чоловік в Україні. Я просила виїхати ще в 23 році, коли зрозуміла куди це все несеться. Він не захотів, бо ми не молоді, в Україні бізнес у нього, і батьки, яких він може ніколи не побачити. Потім він захотів, але вже не так легко знайти можливість. Один раз кинули на гроші при спробі виїхати. Тепер йому не вистачає 15 тисяч. Варіант надійний. Я не засумнівалася ні на хвилину, відвезла гроші. Але зіштовхнулася з нерозумінням рідної людини, типу "ви три роки жили окремо, це все що у тебе є, у тебе дитина мала". Але для мене вибір гроші чи кохана людина, батько дитини навіть не стояв.
Цікаво як би вчинили інші на моєму місці
Коли мовчу- приємна жінка• 24 апреля в 14:19
Ответ длявентиляторная
Та узбагойтєсь) ми вже вирішили що я трІль і історія вигадана
О,ти дивись,відповіла.А чоловік хоть виїхав?
Колупалочка• 24 апреля в 14:20
Ответ длявентиляторная
Сколько денег он дал вам за три года войны? Вам и ребенку.
Вас устраивает его секс с другими три года?
вентиляторная
• 24 апреля в 14:20
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Не плутайте лікування і махінаційні схеми, це різні речі. Нехай якщо що, то у вас завтра знайдуть пухлину. Таке писати, це взагалі розуму не мати
Удалено администрацией...
МастерЮля• 24 апреля в 14:21
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Он не выехал еще.
Вся махинация в процессе.
вентиляторная
• 24 апреля в 14:22
Ответ дляКолупалочка
Автор, а можна мне 15 тысяч долларов?
Я тоже с вами не живу, тоже вам не помогаю и тоже сплю с другими, как тот мужчина.
Удалено администрацией...
Всех анонимов аноним• 24 апреля в 14:22
Ответ дляЗоркая Зорро
В теме автора написано, что она ни минуты не сомневалась. Так что, не пойму, с чего вы взяли, что у автора этот вопрос стоял
А с какой целью автор тему создала - на этот вопрос можно легко получить ответ, прочитав название ее темы
Автор зараз сумнівається в своїй затії, тому і створила тему.
вентиляторная
• 24 апреля в 14:22
Ответ дляКолупалочка
Хватит троллить.
Это звучит бредово.
Три года живет мужик отдельно, денег не дает вам, секс с другими.
А потом спрашивает: Маня, дашь 15 штук у.е?
А вы такая: да, любимый, бегу, спешу
Это звучит бредово.
А вы такая: да, любимый, бегу, спешу
Хочу і тролю, дивлюся як ви слиною захлинаються)
МастерЮля• 24 апреля в 14:23
Ответ длявентиляторная
Удалено администрацией...
У вас есть «відповідальність» за чужого мужика?
І «довіра» навіть є? Ну-ну…
Колупалочка• 24 апреля в 14:23
Ответ длявентиляторная
Удалено администрацией...
вентиляторная
• 24 апреля в 14:23
Ответ дляПомогалочка
Значить знав
А ви не знаєте приблизній рівень доходів свого чоловіка?)
Зоркая Зорро• 24 апреля в 14:24
Ответ дляМастерЮля
Он не муж
Он отец ребенка. Ахаха
Без разницы
Колупалочка• 24 апреля в 14:24
Ответ длявентиляторная
Удалено администрацией...
вентиляторная
• 24 апреля в 14:24
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дамочка,ви мені не відповіли,чоловіка врятували чи ні?
Я вас просто тролю заради розваги. Немає у мене ні чоловіка, ні дитини ні грошей)
Панна Кота• 24 апреля в 14:25
Ответ длявентиляторная
Я ні з ким крім чоловіка за ці три роки сексу не мала. Я не вважаю що мій чоловік більше тварина чим я
Я сейчас расплачусь, так мужа любите , так доверяете, что аж развелись перед покупкой недвижимости ))))
МастерЮля• 24 апреля в 14:25
Ответ длявентиляторная
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
МастерЮля• 24 апреля в 14:26
Ответ дляПанна Кота
Коммент #313
вентиляторная
• 24 апреля в 14:26
Ответ дляКолупалочка
Удалено администрацией...
Якій купі людей?
Всех анонимов аноним• 24 апреля в 14:27
Ответ длявентиляторная
Мій бізнесмен учасник авто, офіцер з бойовим досвідом. Йому вже ніхто ні за які гроші не рішає. Як тільки його тцк зламає, він звідти вже не вийде. Не факт що й з бумажками вийде
Учасники АТО і офіцери з бойовим досвідом перші отримували повістки і йшли служити. Чому Ваш не бере участь в БД як його побратими?
Колупалочка• 24 апреля в 14:27
Ответ длявентиляторная
Удалено администрацией...
Я даже думаю, что вы не просто тролль, а тот душевнобольной женоненавистник меркантильный, Фисташка, Ника Найз.
Я помню тему где он писал что хочет облить женщин кислотой или чтоб они продавали почки и отдавали ему деньги и имущество.
Вы узнаваемы по агрессивности и жутким подробностям и угрозам.
МастерЮля• 24 апреля в 14:28
Ответ дляКолупалочка
Коммент #313
Посмотрите
Роздратована шкіра• 24 апреля в 14:28
Ответ дляНе обижаюсь
Точно так же, готова на все, но денег нет столько и некому дать. Сейчас стараюсь довести себя до инвалидности.
Я надіюсь,ви тролите
вентиляторная
• 24 апреля в 14:28
Ответ дляВсех анонимов аноним
Бо не хоче. Ваш з іловайська другого вийде і теж не захоче скоріше за все. Якщо кукухою не поїде
Колупалочка• 24 апреля в 14:28
Ответ длявентиляторная
Якій купі людей?
Минимум двоим пожелали кошмаров и болезней. Перечитайте.
вентиляторная
• 24 апреля в 14:28
Ответ дляКолупалочка
О боги так мене тут ще ніхто не називав)
вентиляторная
• 24 апреля в 14:29
Ответ дляКолупалочка
То одна в та сама людина
Колупалочка• 24 апреля в 14:30
Ответ длявентиляторная
То одна в та сама людина
Зачем вы пишете такие ужасы? вы же по легенде добрая эмпатичная якобы мать ребенка
к.Буланова• 24 апреля в 14:31
Ответ длявентиляторная
Вибачте, читаю тему, то таке враження, що вас всі тролять, а не ви. Я ні на чієму боці, але з вас тут сміються. Що ваша історія правдива, сумніву в мене немає, навіщо вам брехати. А також не розумію, навіщо ви це все написали? Це так все тихо люди робять, на одному подиху, і нікому ні слова, а ви просто їдете і це патякаєте. Це нерозумно дуже.
Я думаю з вас сміються не із за грошей, а із за того, що ви це все написали, і наче себе якоюсь героїнею виставили. Геройського тут немає, а дурість не у тому, що людину рятуєте, а що багато пиз@ите про це.
Та і слиною тут ніхто не захлинається, доречі, а от ви дуже реагуєте нервово, ось вас дівчата і піддьоргують.
Роздратована шкіра• 24 апреля в 14:31
Ответ длявентиляторная
Удалено администрацией...
Автор,для чого ваша тема? тимпче ваш ще не виїхав
вентиляторная
• 24 апреля в 14:32
Ответ дляКолупалочка
А де тут ужаси? Це життя