Первая ласточка инфляции• 24 апреля 2025

Розсудіть - це реально запропонована допомога чи якесь знущання?

пише подруга
я імена закрила, але найбільш образлива для мене фраза, що типу я сиджу чоловіченька свого гляжу, а дитину не рятую (Київ)

чи це ок? нічого образливого? людина каже, що нічого такого обідного не сказала
Результат:
вже голосів: 467
317 (67.88%) все ок
150 (32.12%) токсично
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляПолтавська галушка
Давайте так: нафіга ви створили тему з питанням, якщо вас не цікавлять відмінні від вашої думки?
Називайте тему відповідно змісту ’підтримайте мене в обсиранні подруги’, і ніхто не буде вас дратувати альтернативами.
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
это ваш сознательный выбор сохранить семью и остаться в стране.
та ні, це обставини ’грошей нема’ змушують. І чоловік невиїздний, скоріш за все. Ті, хто зробив сознатєльний вибор, не кидаються та пропозиції допомоги і не створюють подібні теми
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
і що? так, це моя причина
не готові її чути - не питайте
чим особисто вас це дратує?
мене нічого не дратує, шкода лиш дитину, котра вашим заручником. А дратує тут лишень Вас правда, котру Вам пишуть. І котру Ви намагаєтесь загнати в себе подалі
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляСвекруховна
Результати опросу в темі - це все, що треба знати про контингент на Порадниці
І? Дякувати Богу, таки адекватних і тверезо мислячих більше
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
навіть і так
навіщо тиснути на мозоль?
щоб підкреслити, яка я херова мама?
ось ми і дійшли до суті Вашого роздратування. А так все пафосно починалось))))
Смурфик• 24 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Но почему-то подруга выехала со своим мужем при этом. А автора подкалывает, что она сидит за мужа держится
Не бачила інформації про те, що в подруги є чоловік, але не важливо. Автор хоче виїхати і питання чоловіка не піднімає. Подруга пропонує допомогу, але не так, як подобається автору. Вона просто хоче, щоб їй все принесли на блюдці, житло, і щоб не якесь, а з комфортом, роботу - та ні, просто дайте грошей, а так не буде звичайно. Хочеться комфорту - треба робити щось, а не шукати відмовки.
Так точно!• 24 апреля 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Вы бедьненькая не спали, и в бараках жить не будете
Все правильно она вам сказала
А если прилетит вам не дай Бог? Мужика сидите строжите, тьфу.
Вы ребенка должны обезопасить в первую очередь!!!
А там думаєте для дітей нема небезпеки? Чого вартує булінг в школах! Моя дитина відмовляється їхати за кордон після пʼяти років проживання там. Сидимо всі під ракетами. Так, все від дитини залежить, от у мене така. Так що не треба усіх під один гребінець чесати
Ромашкинная• 24 апреля 2025
Ой...ми з братом вже також слів добирати не можемо. Вже не вистачає нам ні терпіння, ні розуміння, ні поваги до рішення батьків залишатися в Україні. Коли ми з братом та дітьми живемо в Європі. Кого вони там стережуть?? Для чого то? Коли вони можуть жити просто разом з нами та онуками, нормальним життям та повною родиною.
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ні, ми не даємо непроханих порад і не вчимо жити інших
хто ’ми’*? Я вже бачила, як ’не даєте’ в тутешніх темах, на адресу виїхавших. І в своєму оточенні бачу, що ллється з таких примусових ’невиїзджачек’
Золота орда• 24 апреля 2025
Нормальная подруга, предлагает помощь, есть к кому приехать
Какие бараки ?
Молодец она. Помощь предлагает
Мои и как дела уже не спросят
Давно не переживают
Я не тону• 24 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
Автор не хочет никуда ехать, то подруга решила, что автор просто обязана срочно уехать
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
ні, це неправда
і мені образливо, що лізуть в моє життя, вказуть що робити, ще й в такому тоні

якщо чесно, то мені здавалося, що я складаю враження самостійної людини
але тут справді зі мною як з нашкодившим котом поговорили
та невже))) то п.201 не Ваш був? Ви вже якось визначтесь... З Вами поговорили напряму, як з дорослою людиною і подругою, дез підвипердів і розшаркувань, в надії отверезити. Бо явно видно, що подруга за вас переживає. От тільки вона не розуміє, що в неї нема подруги....
AnnaOst• 24 апреля 2025
Вона не мала права вам це писати тим більше в такому тоні. Ваше обурення абсолютно справедливе. Я поділяю думку вашої подруги, але я розумію що думка це як і жопа - у кожного є але не триба нею людям в лице тмкати
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляМетелик
Сегодня ночью я поняла, что ваша подруга права, надо уезжать. У меня ребенок теперь начал заикаться и всю ночь его рвало.
Не только ваш (
Мамаша в бигудях• 24 апреля 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Так может автор вечно жалуется что нервничает и мало спит,вот подруга и посоветовала в очередной раз просто уехать,если все так плохо
Кстати,да...мало информации...тема высветлена односторонне.
Г@Л@В@ломка• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
у вас було б бажання їхати після таких розмов?
Ви недоспали, боялися, критично все сприймаєте, це чудово зрозуміло, але вона вас нічим не образила, погляд зі сторони. І вам дійсно повезло з подругою.
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
а що в цьому дивного?
так, у мене немає грошей
зняти квартиру - це кілька тис євро
місяць пожити, робити фізично я не зможу, спина
на офісну роботу без мови - нереально
мій фріланс то копійки

вона абсолютно в курсі моєї ситуації
Сколько вам лет ?
Вы меня извините, но тут у каждой второй опус - я работать физически не смогу, при этом опус, как же хорошо, что есть медицина и врачи, как у старушек.
Что с вашими спинами? Вы вагоны разгружали до фриланса?
Г@Л@В@ломка• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
додам, що я такому тоні я ніколи не спілкувалась з нею за 20 років знайомства, це для мене шок був
Це ваш тон, і ваше сприйняття. Вона - все по суті.
Борщик• 24 апреля 2025
Для мене ОК якщо людина реально зове до себе і може допомогти з житлом/їжею/оформленням
Бриджит_Фрикандо• 24 апреля 2025
Вважаю, що подруга права, це здоровий глузд і справді хоче допомогти.
І підсвідомо ви розумієте, що подруга права, тому вас це дратує і вважаєте це токсичністю, образою, знущанням.
Ластовиння• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневенькая
Нормальна вона
Хоче допомогти
Скоріше хоче собі допомогти, виправдати своє сидіння там
Метелик• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
Не только ваш (
И как ваш? Мой вроде отходит понемногу.
Бриджит_Фрикандо• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
так запрошують? ви на такі запрошення б зреагували?
Адекватно відреагувала б.
А якби була на місці подруги, то я б на вашу відповідь образилася.
Голубая фишка• 24 апреля 2025
Ответ дляЯ не тону
Не очень вижу, если честно)
Я, если предлагаю помощь, пишу сразу конкретно.
Например ’ Оля, не переживай, собери денег на проезд, я тебя встречу, выделяю вам с сыном комнату, два-три месяца смогу вас кормить-поить без твоего материального участия. За это время мы найдем тебе работу, потом помогу найти снять жилье’
Вот так сразу понятно что я имею ввиду, приглашая к себе. А так абстрактное ’ не переживай, буряком никто не питается’ очень обтекаемое приглашение
В моем понимании, если человек позволяет себе такие высказывания, настаивает на переезде, считает нормальным лезть в чужую жизнь, значит готова принять этих гостей у себя и обеспечивать их столько, сколько понадобится. А если нет такого желания - то и нос свой в чужую семью нечего совать, когда тебя об этом никто не просит
Г@Л@В@ломка• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
оце мене тригернуло, що чоловіка гляжу
навіщо таке??? щоб принизити?
Вас це торкнуло, тому що правда. І що? так ви з чоловіком, але подруга бажає вам і дитині допомогти, а ваше право відмовитися, і далі бути поруч з чоловіком, проте знати, якщо буде дуже критично, вам є до кого виїхати. Наразі таких людей треба дуже цінувати, і їх пропозицію про допомогу.
автор Первая ласточка инфляции • 24 апреля 2025
Ответ дляСмурфик
я не хочу виїхати
я ніде й ніколи про це не говорила
ніколи її не просила
в тому й проблема
Ответ дляЯ не тону
саме так
LediBlac• 24 апреля 2025
Жизнь нас учит на примерах и мы становимся спокойней, лояльный, уважительной к чужому решению. Ваша подруга не со зла, а от простоты своей так пишет. Примите и простите. Зато за вас кто-то переживает
Ответ дляВкуси мене
питання лише в тому, де і як я дала зрозуміти, що до мене потрібно лізти зі сво юїм отверезюванням
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
в тому, що я нібито чоловіченька стережу
типу я ради чоловіка на дитину наплювала
Так вы пишите проблема в деньгах..