Первая ласточка инфляции• 24 апреля 2025

Розсудіть - це реально запропонована допомога чи якесь знущання?

пише подруга
я імена закрила, але найбільш образлива для мене фраза, що типу я сиджу чоловіченька свого гляжу, а дитину не рятую (Київ)

чи це ок? нічого образливого? людина каже, що нічого такого обідного не сказала
Результат:
вже голосів: 467
317 (67.88%) все ок
150 (32.12%) токсично
автор Первая ласточка инфляции • 24 апреля 2025
Ответ дляМарафетчица
У вас хороша подруга, але ви не оцінете. Подруги це ті, хто чесний з тобою і поряд у важкі часи.
дуже дивна підтримка
мені такої не треба
Полтавська галушка• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
давайте так:
я вважаю, що вам терміново потрібно зʼїсти торт
я можу кондитера порекомендувати і навіть за доставку оплатити

що? не хочете торт? як це? а про дітей ви подумали? що, вам ваша фігура дорожча за дітей?

ви не просили про торт? та пофіг, вам терміново він потрібен, бо я дуже переживаю, що ви його не їсте
Давайте так: нафіга ви створили тему з питанням, якщо вас не цікавлять відмінні від вашої думки?
Називайте тему відповідно змісту ’підтримайте мене в обсиранні подруги’, і ніхто не буде вас дратувати альтернативами.
Марафетчица• 24 апреля 2025
І так, ви не подруга, бо замість - Маша, я все вирішила і не поїду, ви викатили особисте листування на загал.
Ответ дляВкуси мене
тоді на що ображаєтесь? Не так запропонувала? не поклонилась, без циганочки з вивертом запропонувала? Ви би не про себе думали, бо що в переписці, що тут - безкінечне ’я, я, я....’ а про дитину в першу чергу
а можна я сама вирішу, про що мені думати?
/це питання як до вас, так і до подруги, віртуально/
ЧупакабраЗеБест• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
у вас було б бажання їхати після таких розмов?
пффф, я бы принципиильно к ней пояезала дня на 3.
чтобы больше не цеплялась.
а вообще токсичненькая бабенка.
Ответ дляПолтавська галушка
цікавлять, тому й питаю у всіх, хто мене назвав токсичною, чому таке враження
Джага-джага• 24 апреля 2025
Ответ дляМетелик
Сегодня ночью я поняла, что ваша подруга права, надо уезжать. У меня ребенок теперь начал заикаться и всю ночь его рвало.
Так, я теж думаю, що та подруга під впливом смертей сьогодні. А вони (смерть) без кінця і краю...... Діток все більше і більше страждає та гине....
Ответ дляМарафетчица
я ж замилила всі імена
і вона тут не сидить
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
та воно й видно, як вирішили..... ’грошеееей немаааааа...’
ЧупакабраЗеБест• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
в мене розтрусилися руки, дуже боляче стало
это ваш сознательный выбор сохранить семью и остаться в стране.
ЧупакабраЗеБест• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
оце мене тригернуло, що чоловіка гляжу
навіщо таке??? щоб принизити?
а чт оу нее у самой с мужем? где он, что он?
Ответ дляВкуси мене
і що? так, це моя причина
не готові її чути - не питайте
чим особисто вас це дратує?
Тишком нишком• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
я б так написала, аби вона не почала зі звинувачень, що я штани стережу
Возможно вы раньше обсуждали с ней вашего мужа и отношения в негативном ключе и делились ссорами, которые бывали у вас в семье? Такую реакцию выдают подруги, которые 24/7 поддерживают своих подруг, которые вечно недовольные в отношениях, ноют, жалуются на мужчину, но при этом остаются с ним. Может быть такая реакция из-за этого
Ответ дляЧупакабраЗеБест
з нею наче, а може вже й розбіглись
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ длябарабанщица
Хотіла вам допомогти. Ваша подруга вас любить. Все що казала вам це заради вас. Але для вас це токсично. Для вас зараз все токсично, бо все складно. Горе від ума.
це не від ума.... це автор увійшла в роль великомучениці і огризається, щоб ніхто німб не відібрав
Я не тону• 24 апреля 2025
Ответ дляІстеріомама
Да ...нас так на западную приглашали..именно настойчиво. Никто не питался за их счёт, но после 10 дней, мы надоели.
Не удивлюсь, если и у автора будет похожая ситуация. Подруга уехала 8 лет назад. То есть, давно уже общение только в переписке.
В одном доме, на одной кухне, в одной ванной они очень даже быстро могут начать раздражать хозяйку дома, и попросит на выход в любую секунду. Это жизнь, иногда благими намерениями выстлана дорога в ад.
Свекруховна• 24 апреля 2025
Результати опросу в темі - це все, що треба знати про контингент на Порадниці
Ответ дляТишком нишком
та ні, ми добре живемо
ну звісно якісь наші труднощі і притирання колись розповідала
але це не скаржитись 24/7
в мене хороший чоловік 😊
Подмигашка• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Факт в тому,що ви нікуди не поїдете і ви це знаєте ! і в цій розмовій, вас не тон бісить, а те що вам уже відкрито кажуть, ’вивези дитину в безпечне місце.’ Ви самі розумієте, що сидите під загрозою обстрілів, і ваша подруга права, але ви нікуди не поїдете., тому вас це вибішує, сама ситуація.
Марафетчица• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
хіба так пропонують допомогу?
А як? Побігати за вами, повмовляти, розписати покроково план дій, скинути гроші на квиток? Як?
Ответ дляПодмигашка
навіть і так
навіщо тиснути на мозоль?
щоб підкреслити, яка я херова мама?
Ответ дляМарафетчица
ніяк, спитати чи все ок, почути мій ок і побажати гарного дня

в принципі у нас таке спілкування було завжди, і мені цього більш ніж достатньо
Марафетчица• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А я ще думаю - вона до вас звертається як мати до дитини, заступницький тон. А тепер зрозуміло - вона звикла що ви слаба, несамостійна і потребуєте опіки.
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляІстеріомама
о, знову западная не так допомогла)))))
Тишком нишком• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
та ні, ми добре живемо
але це не скаржитись 24/7
в мене хороший чоловік 😊
Ответьте ей лояльно и спокойно, как я описала в предыдущем комменте. Адекватный человек это примет и поймет, как бы тяжело ему не было.
Если она дальше начнет выписывать, дискутировать и мусолить эту тему, значит действительно человек токсичный, лучше снизить градус общения
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 апреля 2025
Ответ дляВкуси мене
а всі сідунашки начепили на себе німб мучеників і вважають себе вище за всіх інших. Бо у власних очах вони боневтікли
ні, ми не даємо непроханих порад і не вчимо жити інших
Ответ дляМарафетчица
хз яким чином я дала це зрозуміти
самій дуже цікаво…
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
я
а що - це не гівно? це приємні слова, що яка я мати, що дитину на штани проміняла?
я так зчитала це повідомлення
ви ’зчитали’ так, бо розумієте, що це правда
Вкуси мене• 24 апреля 2025
Ответ дляМарафетчица
+10000000000
Ответ дляВкуси мене
ні, це неправда
і мені образливо, що лізуть в моє життя, вказуть що робити, ще й в такому тоні

якщо чесно, то мені здавалося, що я складаю враження самостійної людини
але тут справді зі мною як з нашкодившим котом поговорили