Весотехник• 24 апреля 2025

Сумка з алі, чи сильно це помітно?

Побачила в одному нашому відомому магазині такі сумки по 1500 грн, знайшла на алі (вони теж звідти замовляють) за 700, от думаю, чи варто купити таку маленьку під сукні на літо, наскільки вона дешево виглядає? чи норм?
Результат:
вже голосів: 89
49 (55.06%) Не треба
40 (44.94%) Можна взяти
автор Весотехник • 24 апреля 2025
Ответ дляСекретница
дайте ссылку плиз на вашу кожаную
Зробіть пошук в додатку по фото, бо посилання тут видаляють, наскільки я знаю
Бабульція• 24 апреля 2025
Мне просто не нравятся подобные модели, а так все равно али или не али
Королева спама• 24 апреля 2025
Милота
Ворую вкусняшки• 24 апреля 2025
А як це видно, що з Алі? І кому яка різниця? Я з Сінсея великі шоппери ношу, мені зручно і зовсім не хвилює, що всі знають, що сумка дешева і неякісна)
Ms. Android• 24 апреля 2025
Хлам
kissulichka• 24 апреля 2025
Норм кейс для прокладок