Весотехник• 24 апреля 2025
Сумка з алі, чи сильно це помітно?
Побачила в одному нашому відомому магазині такі сумки по 1500 грн, знайшла на алі (вони теж звідти замовляють) за 700, от думаю, чи варто купити таку маленьку під сукні на літо, наскільки вона дешево виглядає? чи норм?
Результат:
вже голосів:
49 (55.06%)
Не треба
40 (44.94%)
Можна взяти
Весотехник
• 24 апреля 2025
Ответ дляСекретница
дайте ссылку плиз на вашу кожаную
Зробіть пошук в додатку по фото, бо посилання тут видаляють, наскільки я знаю
Ворую вкусняшки• 24 апреля 2025
А як це видно, що з Алі? І кому яка різниця? Я з Сінсея великі шоппери ношу, мені зручно і зовсім не хвилює, що всі знають, що сумка дешева і неякісна)