Прямая речь: "Я не доволен российскими ударами по Киеву. Это не было необходимо, и очень не вовремя. Владимир, остановись! 5000 солдат еженедельно гибнут. Давайте заключим мирное соглашение!!!!!".
Бессмертный пони• 24 апреля в 16:27
Ответ дляMary4444
Это Зеленскому вообще то
А , так это наш по Киеву стрелял ? Вот же ж гад ...
Кошкина мать• 24 апреля в 16:28
Сильна підтримка! Сказати в соцмережі СТОП, це звісно викликає сильну повагу. Будь-хто може дати ППО, ракети, літаки і т.д, а от таке написати в твіттері, то треба мати характер. І я думаю, що то до путіна, бо там владімір, а не Володимир
Кошкина мать• 24 апреля в 16:31
Ответ дляБессмертный пони
Vladimir stop ! Raz , dva !
Kiyev za tri dnya otmena, nova zadacha svo mir
Кошкина мать• 24 апреля в 16:34
Український закон про меншини дискримінує російськомовних, — висновок комітету ООН з ліквідації расової дискримінації. Ааааа
Бессмертный пони• 24 апреля в 16:43
а что там неправда..?
Русскоязычные - это такая национальность ?
Full House• 24 апреля в 16:54
На жаль, Трамп для владимира не авторитет. Ще трохи, і під дудку русні затанцює.
Wendy Rhoades• 24 апреля в 16:55
це було дуже потужно)) особливо формулювання ’and very bad timing’
Не на часі короче, владімір бамбіт Київ))
Wendy Rhoades• 24 апреля в 16:57
Ответ дляkrasotalisa
мені ще сподобалось Лет Піс Дан!
Lets get the Peace Deal DONE! якщо дослівно.
З цим все ок - давайте укладемо мирну угоду.
Цей упир запускає ракети в житлові будинки, а Трамп такий ... давайте угоду, щоб робити великі гроші. Чи як він там пояснював, чому треба мирна угода?)