Капризуля• 24 апреля в 20:08
Спортлайф без нав´язування
Вітаю. Може хтось знає. як дізнатися ціну на відвідування бассейну у Спортлайфі, Киів? На сайті у них прайсів немає, залишила номер і потрапила на дуже нав´язливих менеджерів, які ніби і не чують, що не цікавлять ані групові заняття, ані інше, тільки бассейн. І це не одна людина, вони всі такі. Чи-таки обов´язково треба брати ще щось?
Дукую.
ЛижТолько• 24 апреля в 20:11
Только бассейн нельзя купить. Абонемент стоит 15 тыс на год в Дрим, на Борщаге рекламу видела 5, но думаю есть подвох, нет таких цен
вАлнуюся сильнА• 24 апреля в 20:12
Нужно купить абонемент на год, чтобы посещать бассейн.
Даже если вы не будете больше ни на какие занятия ходить.
Во всех клубах цены разные
Капризуля
• 24 апреля в 20:12
Ответ дляЛижТолько
Я знала...я підозрювала...Щож, привіт, звичайний бассейн в Мармеладі...
ЛижТолько• 24 апреля в 20:14
Ответ дляКапризуля
Ну посчитайте по деньнам, что вам выгоднее. В спортлайф выходит 1250грн в месяц, можно в опоату частями. Можно на лохе остаток чужой выкупить по 1000 в месяц, если поискать
ИзЮмрудная• 24 апреля в 20:16
Ответ дляКапризуля
Спортлайф 29тис з басіком на рік, це звичайний не преміум, новим клієнтам можливо виторгувати знижку 40%, більше навряд чи. Київ.
Губной рояль• 24 апреля в 20:17
Ответ дляКапризуля
Немає просто басейн, є спорт (групові+тренажери)+басейн.
До речі докучливі менеджери можуть запропонувати гарну ціну, я купила на рік з басейном (мені не потрібен був, але така акція) Почайна+Дрім за 11500.
Капризуля
• 24 апреля в 20:17
Ответ дляИзЮмрудная
Тобто з ними щей торгуватися треба?
Губной рояль• 24 апреля в 20:18
Ответ дляКапризуля
Тобто з ними щей торгуватися треба?
Відповідаєте що вам дорого, що вони можуть запропонувати дешевше, а далі все залежить від менеджера.
ИзЮмрудная• 24 апреля в 20:18
Ответ дляКапризуля
Тобто з ними щей торгуватися треба?
Новим клієнтам?))) Канєшно) лох купить за повну вартість мовчки, а розумний попросить знижку)
Я постійний клієнт, але на продовженні завжди виборюю більшу знижку😆вони зацікавлені в продажі
Капризуля
• 24 апреля в 20:21
Ответ дляИзЮмрудная
Боже...дівчата, дуже дякую всім за поради. Багато нового дазналася...
ЛижТолько• 24 апреля в 20:23
Ответ дляИзЮмрудная
Они всем дают 40%, жмутся, но дают
Мужу как новому давали наоборот выше цену, я выторговала за 15
ЛижТолько• 24 апреля в 20:23
Ответ дляГубной рояль
Когда это было?
ЛижТолько• 24 апреля в 20:24
Ответ дляКапризуля
А справку для бассейну треба у них?
У своего семейного можно
Губной рояль• 24 апреля в 20:24
Ответ дляКапризуля
А справку для бассейну треба у них?
У них 500грн, або можете принести свою з поліклініки