ТАЗератти• Изменено 24 апреля в 21:14
Діабет 2 типу (інсулинорезист) метформін якось негативно проявив себе?
Можливо якісь негативні наслідки від нього з часом зʼявились
Наприклад проблема з кістками, жирова печінка, ще щось..
Пускаю бісики• 24 апреля в 21:23
Мама п´є вже років 15, нічого ніби не з´явилося з побочок. Лише похудала дуже, але на початку прийому мала зайву вагу
КошкинДом• 24 апреля в 21:26
Як ви з´ясуєте, що негативні наслідки настали через метформін, а не через діабет?
Боневтікла• 24 апреля в 21:29
Високий інсулін це не діабет.
Метформін препарат так собі, толку від нього мало.
ТАЗератти
• 24 апреля в 21:35
Ответ дляПускаю бісики
Вона глюкофаж пʼєчи двухкомпонентні?
ТАЗератти
• 24 апреля в 21:44
Ответ дляArctic777
Метформин не всем подходит, от него понос. Нам выписали форксига, держит сахар 5.5
Лікар казала про форксігу
Але проблема з мочовим може бути? Дійсно треба підмиватись після клжного походу в туалет?
Боневтікла• 24 апреля в 21:45
А причем диабет второго типа к инсулинорезистентности?
При инсулинорезистентности нормальный сахар
Залізна пані• 24 апреля в 21:58
В тітки діабет 2 т приймає вже років 20, 82 роки, зараз айглімет Сподіваємося ще поживе. А проблеми хто зна, вікові чи діабетичні
Пускаю бісики• 24 апреля в 22:07
Ответ дляТАЗератти
Вона глюкофаж пʼєчи двухкомпонентні?
Метформін або діаформін, за безкоштовними ліками. Каже мені добре й на цьому, навіщо міняти на платні дорожчі
Белочкой зови• 24 апреля в 22:33
Ответ дляArctic777
Наоборот, у нас после форксиги появился аппетит, человек себя лучше чувствует, стул регулярный.
При чем здесь стул? У вас спросили про гигиену? Там вопрос не про стул. Если вы конечно в действительности пьёте Форксигу. Упаковка которой стоит 1000-1200+
Белочкой зови• 24 апреля в 22:38
Ответ дляArctic777
Форксига хорошо действует, зачем после мыть человека?
Значит вы в принципе не понимаете о чем пишите. И о том, о чем у вас спросили.
ТАЗератти
• 25 апреля в 09:32
Ответ дляБелочкой зови
Та да
Лікар так і казала що все чудово з форксігою
Але є мінус, якщо не підмиватись може бути погано