Саджу все зарання• 24 апреля 2025
Як ви ставитесь до фрази “треба просто пережити підлітковий період”?
Діти дійсно можуть перерости і все стане на свої місця?
Садова гойдалка• 24 апреля 2025
погано ставлюся
підлітку конче потрібна увага і розуміння батьків
а не стояти осторонь і чекати, коли ’переросте’
В танке• 24 апреля 2025
только одно не нравится
ну ты же мать, ну ты же должна.... и вот этот список кому должна мать бесит
ей никто по жизни не должен... ни муж, ни дети, а она - всем и всегда
должна понять
должна простить
должна промолчать
должна накормить
должна денег дать
и до бесконечности
должна понять
должна простить
должна промолчать
должна накормить
должна денег дать
и до бесконечности
А Я Самая Самая• 24 апреля 2025
Плохо отношусь
Период периодом, но все мы люди и ко всем нужно относиться с уважениям, а не ожидать, что кто-то будет терпеть выбрыки и дуть в попу только потому, что это подросток
ЛісАпетная• 24 апреля 2025
Зневажаю таких людей, які дітей народили, а як їх вирощувати і виховувати не думають, чекають, поки саме собою все вирішиться без їхньої участі.
ЛісАпетная• 24 апреля 2025
Ответ дляВ танке
только одно не нравится
должна понять
должна простить
должна промолчать
должна накормить
должна денег дать
и до бесконечности
должна понять
должна простить
должна промолчать
должна накормить
должна денег дать
и до бесконечности
Ну так мать не всегда была матерью и не обязана была рожать. А раз уж родила, то будь добра, будь нормальной матерью, а не пускай все насамотек.
В танке• 24 апреля 2025
Ответ дляЛісАпетная
речь как раз и не про самотек
как раз наоборот
А Я Самая Самая• 24 апреля 2025
Ответ дляЛісАпетная
У каждого свое понятие «нормальной матери». А если ребенка что- то не устраивает, вырастит, родит своих и сам станет нормальной матерью
БоВжеВільна• 24 апреля 2025
Як говорила моя сестра - Добре, що мама не пустила все на самотік, а ’виховувала’ пропри всі бунти.
А брат дорікав що не заставили, не настояти, а дали повну свободу.
Ответ дляСадова гойдалка
погано ставлюся
Ніхто ж не каже забити на дітей. Просто треба вижити всім після того, як цей період закінчиться. Підлітковий вік потребує багато терпіння! Бажано вижити із здоровим серцем і психікою.
Без комплексів• 24 апреля 2025
отношусь так, если есть какие то загоны, лишение всех карманных денег, телефон в ограниченном режиме, не нравиться, вон на подработку листовки раздавать...
Фляшка на трьох• 24 апреля 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Да, так и есть. Просто выпить коньячку и переждать
Цистерну коньячку)
Садова гойдалка• 24 апреля 2025
Ответ дляJulJul07
якщо до підліткового віку готувати і себе, і дитину з раннього віку, то ніякої катастрофи не буде. взаємоповага не виникає раптом ні звідки. вона формується поступово.
Фляшка на трьох• 24 апреля 2025
Може хто порадить толкового психолога по відносинам між підлітком і батьками, бо я вже не вивожу триндецю.
Я ще й не п´ю алкоголь(
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
погано ставлюся
Одне іншому не заважає. Яка б увага не була, які б класні стосунки не були, а підлітковий вік таки треба пережити, бо не дивлячись на гарні відносини, дитину все одно час від часу кидае
Садова гойдалка• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
ну то це нормально, що кидає
у дитини дуже важкий період перебудови, і физичної, і психологічної.
як же залишити її без батьківської підтримки і розуміння?
батькам просто треба знати, що саме відбувається з підлітком, а не закочувати очі і заламувати руки в невігластві.
Сливочная пенка• 24 апреля 2025
Не варто псувати відносини з дитиною. Треба почекати коли закінчиться дух бунтарства.
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
ну то це нормально, що кидає
Я про те, що, якби не розумів, не підтримував, не піклувався, і раніше дружньо не жив, а все одно будуть момент ти від яких захочеться вити, і такі моменти крім як пережити варіантів немає. Тому все прекрасне відношення без ’пережити’ все одно не вийде
Садова гойдалка• 24 апреля 2025
Ответ дляЗолота орда
ну я не вважаю це ’пережити’
з цим трагічним відтінком.
Сливочная пенка• 24 апреля 2025
Ответ дляФляшка на трьох
Я ще й не п´ю алкоголь(
Дніпро Шкурченко Оксана. І її колега Наталя, призвище не пам´ятаю. Вони спеціалізуються на підлітках.
Варена цибуля• 24 апреля 2025
Моїм 13 і 15 , з сином норм, з дочкою важче.
Терпіння, не вестись на психі, мені кидають м´яч я його не відбиваю, а просто кладу в корзину..
Золота орда• 24 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
ну я не вважаю це ’пережити’
з цим трагічним відтінком.
Ну таке, мені сина пару раз хотілось добре так вмантулити