Малая еще та• 24 апреля в 23:56

чат жпт, хто користується

хто за останні кілька хвилин користувався - у вас все ок з чатом?
в мене в робочій розмові він спонтанно почав переключатись зовсім на інші розмови. я прошу одне а він мені зовсім інше пише що ми обговорювали два тижні тому
Ириналь• 24 апреля в 23:56
Бизар лучше
Дама с заначкой• 24 апреля в 23:57
Ответ дляИриналь
Бизар лучше
Приложение?
Алгонавт• 24 апреля в 23:57
я только что пользовалась, всё в порядке, а у мужа платная версия - пропали все чаты сохранённые и какая-то красная надпись была, но потом попустило быстро
Ириналь• 24 апреля в 23:58
Ответ дляДама с заначкой
Приложение?
Та не
А я кумедна• 24 апреля в 23:58
Час назад было все норм
автор Малая еще та • 24 апреля в 23:59
Ответ дляАлгонавт
в мене теж платна. але така фігня вперше.
була окрема розмова по робочому питанню. все йшло ок, а потім його як перемкнуло і він почав невпопад відповідати фразами з інших розмов які були два тижні тому
Тільки не про гроші• 25 апреля в 00:01
Ответ дляМалая еще та
Усё, поломали зайку)
Рубаю олівлє• 25 апреля в 00:02
У него бывает пмс
Natal_ka91• 25 апреля в 00:04
Ответ дляМалая еще та
Є така фігня, особливо якщо об´єм розмови вже великий
Миззери• 25 апреля в 00:06
Я , да та же фигня только что
Весёлая морковка• 25 апреля в 00:06
моника гораздо лучше. она обьединяет несколько ИИ , включая чат gpt.
у меня моника работает
Тільки не про гроші• 25 апреля в 00:08
Кстати, кто смотрел Электрический штат)? там похожий баг в общей системе)) Может и тут кого подключили для питания))
Весёлая морковка• 25 апреля в 00:08
у меня работает чат джибити
Весёлая морковка• 25 апреля в 00:08
Ответ дляТільки не про гроші
работает
Без образів• 25 апреля в 00:29
Ответ дляМалая еще та
В мене буквально годину назад таке було, платна версія
Скинула йому скріншот переписки і ще словами контекст розказала, а він мені взагалі про інше, теж з іншого чату. Три рази пояснювала, що саме треба і про що мова
Без образів• 25 апреля в 00:31
Ответ дляМалая еще та
А ще прікол, як пишеш їм в підтримку, то за секунду прилітає на мейл відповідь згенерована чатом))) там перефразовано говорять про те, що розуміють, на шо ти жалієшся, просто переписують скарги в форматі відповіді і кажуть, що будуть фіксити😁
Без образів• 25 апреля в 00:47
Проблеми на сервері в них
ХикориДикори• 25 апреля в 00:49
це в нього регулярно таке, що безкоштовна, що платна версія так може чудити, так що не переживайте. В нас чудила навіть та, що за 250 ує) повернулися на більш бюджетний варіант, бо нема за що платити насправді