Борода• 25 апреля 2025

Я не вірю у всілякі порчі, але дивно

Всім привіт,
Дівчата, є в мене подруга, вірніше бела вже
На початку квітня в мене був день народження, останнім часом в неї було дуже багато проблем всюди, серйозних. Я запросила її, вона дуже допомогла з організацією, дякую за це. Я попросила нічого не дарувати мені, вона принесла мені деревʼяного хреста з Єрусалиму. Я одразу напряглася, але взяла 🙈
В той же вечір ми перестали спілкуватися, вона тролила мене весь вечір, а на початку привселюдно стала виясняти відносини зі мною що я її дитині не замовила вєганські суші.,після того ми і не спілкувалися. В мене у всіх сферах почалися проблеми, і такі не просто повсякденні, я захворіла дуже.
Чи це співпадіння? Чи я просто себе накручую? Але від хреста 100% хочу здихатися.. як це зробити?
автор Борода • 25 апреля 2025
Хрест на фото виглядає як натільний, насправді від побільше
мегамоСГ• 25 апреля 2025
Это однозначно порча. 10 000 долларов мне на карту и я избавлю вас от страданий. Оплата вперёд.
автор Борода • 25 апреля 2025
Ответ длямегамоСГ
Спасибі 😅🙈
Раз одела не бу• 25 апреля 2025
віднесіть хрест до церкви
мегамоСГ• 25 апреля 2025
Ответ дляБорода
Спасибі 😅🙈
Спасибо это много. Достаточно просто деньги на карту.
Валькірія• 25 апреля 2025
ви себе накрутили. це просто збіг обставин. хрест віддайте в цервку або в госпіталь.
автор Борода • 25 апреля 2025
Ответ дляРаз одела не бу
віднесіть хрест до церкви
В яку церкву його нести?
Глас_Народа• 25 апреля 2025
Я в это никогда не верила, пока не появилась такая же подруга. Как только поругаешься с ней, то начинаешь сильно болеть. Причем такие болячки вылазили, которыми никогда не болел
Бочка порохУ• 25 апреля 2025
Ответ дляВалькірія
Навіщо він там?
мегамоСГ• 25 апреля 2025
Ответ дляВалькірія
Женщина, выйдите из темы и не мешайте моему бизнесу
Меня много• 25 апреля 2025
Ответ дляВалькірія
Даже если она себя накрутила , это сомовнушение и тоже порча самой себя
Пес Патрон• 25 апреля 2025
Заболевает любой человек после ругани.
Те, кто заниматься магией, спецом ругаются с другими, оскорбляют, унижают, Потому что сущности, с которыми они работают, питаются злом. Вот они и злят человека специально, сущность впивается и человек болеет.

Если не злится, не ругаться и не реагировать на их провокации, то злятся ведьмы сами и сущности жрут их же самих. Сами и болеют потом.
А крест никакой роли не играет, не нравится он вам, отнесите куда угодно, в церкви положите или возле нее.
Зоряний Шлях• 25 апреля 2025
Как хорошо, что я всех подруг распугала
Хочу наколоти губи• 25 апреля 2025
До церкви занесіть його , мені так одна знайома яка приховано як потім виявилось мене ненавиділа подарували маленьку ікону начебто з Єрусалиму,і дуже хотіла в той вечір в гості просто були майстри в хаті і не сталося,досі не розумію що вона хотіла… після того я теж мала проблеми зі здоров’ям.
Робот Вертер• 25 апреля 2025
Лучше спалить крест и сразу все беды уйдут. И вам полегчает.
Липка-прилипка• 25 апреля 2025
Ответ дляБорода
В яку церкву його нести?
московського патріархату, звичайно, хай на них срачка нападе
Робот Вертер• 25 апреля 2025
Ответ дляБочка порохУ
Навіщо він там?
Чтоб еще кто то заболел, скинуть на другого))
Робот Вертер• 25 апреля 2025
Зачем вообще ткие подарки принимать? Говорите что вы аттеист, и пусть сама носит. Можете ей обратно подкинуть.
Царівна Жабка• 25 апреля 2025
это можжевельник? а металл какой, серебро? я бы продала на олх)
Не пью, не курю• 25 апреля 2025
Пам´яиаю ще бабуся мені казала, що хрест дарувать не можна. Не через порчу , а саме просто крестик. Бо я хотіла хрещенику купить золотий.
Ліплю вареники• 25 апреля 2025
Не храню дома вещи от людей , которые мне неприятны. Отдаю, продаю, выбрасываю. А вы мазохист?в вашей ситуации, я бы быстро его удалила из дома..
Вкаблучках• 25 апреля 2025
Автор, віддайте назад та і все. Скажіть, що не знаєте , що з ним робити
Алина-1240• 25 апреля 2025
Нельзя кресты брать вообще ни у кого, даже если и не порча, крест покупается человеком который будет носить, или дариться старшими родственниками близкими( мама, бабушка). Заверните в салфетку и сожгите его
Бочка порохУ• 25 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Чому завжди потрібна серветка? Яке її символічне значення?)
Алина-1240• 25 апреля 2025
Ответ дляБочка порохУ
Потому, что так поджечь легче)
Алина-1240• 25 апреля 2025
Ответ дляБочка порохУ
На улице ветер и трудно поджечь, а дома такое палить низя))
zayna• 25 апреля 2025
В історії відомо багато фактів так званих гарних подарунків та не дуже приємних речей, почитайте про бриліант ’Hope’, фільм Анабель знімали теж на основі реальних подій. Не можу стверджувати що цей хрест саме така річ, але якщо вам інтуїція підказує, то краще позбавтесь. А сміятися можна скільки завгодно над забобонами, коли тебе це не стосується. Люди бувають дуже самовпевнені до того, як самі не стикнуться з чимось незрозумілим. Я в своєму житті стикалась і нікому не бажаю. Короче, позбавтесь від неприємної речі
Гадаю_По_шнуркам• 25 апреля 2025
В Иерусалиме на каждом углу продают христианские атрибуты.Это популярный сувенир,часто их изготовляют монахи и освещают в Храме Гроба Господня.
Если вас он напрягает, отдайте в церковь.
Вкаблучках• 25 апреля 2025
Я б віддала і всеодно, що про мене вона б подумала . А скоріш всього вона вже не подруга, коли так поставилася і подарунок не зрозумілий
Педиатор_я• 25 апреля 2025
Кресты нельзя брать в подарок. Часто на них скидывают болезни и неприятности. Даже если не подклад, все равно крест покупают для себя лично либо мать может дать. Окропите его святой водой с молитвой ’да воскреснет Бог’ и верните подруге назад( например, подкиньте ей в почтовый ящик со словами ’ Свое не отдам, чужое не возьму’. И уходите не оглядываясь В храме закажите себе сорокауст о здравии.