Хомо_сапиенс• 25 апреля 2025

Не дуже приємна ситуація, День Народження. Як би ви відчували би на моєму місці?

У нас є шкільна група,мене одна мама мого однокласника не запросила в групу Дня Народження її сина,а просто відправила в особисті,що вона мого сина запрошує на День Народження її сина.
В шкільній групі є також і моя мама,коли я на роботі,моя мама забирає мого сина зі школи і пише в групі,що наприклад вона біля школи його чекає,коли забирає.
Але мою маму мама однокласника мого сина в групу День Народження її сина запросила (в тій групі є всі,чиї діти були на Дні Народженгя її сина).А мене не запросила,а запросила мою маму.
Як ви думаєте,чи правильно вона вчинила?Вам би було обідно на моєму місці?
Таке враження,ніби вона мене сторониться або поганої про мене думки,ітому не додала в групу мене.
Леннон_Жив!• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Нет,моя мама уехала в другую страну.
Автор, напишите ей просто, добавьте пожалуйста меня в группу ДР, чтоб я была в курсе, мой сын Вася Бублик приглашен и будет.
Я думаю она просто перепутала номер.
Танго утрьох• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Змея вы
Знаю😉
когдадеЦкие• 25 апреля 2025
Ответ дляa.ostroverh
Мою маму мама мого...
Мою маму, мама моет раму...
Планшетница• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Та ні.Це не випадковість.Вона ж мені в особисті відправила запрошення.А мою маму запросиоа в саму групу.
Тому ,що по факту ваша мама займається дитиною, а не ви
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
Як?Якщо зараз вона не тут
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Знаю😉
Зачем писать свои доводы не зная человека?
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я думаю она просто перепутала номер.
))))) та не,она не путала ничего.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Ох, авторе, так, це правда, живіть з цим тепер.
Та ні,це не є трагедією.Але враження ніби ти щось люлині погане зробив,а що - не знаєш
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляКатрінн
а кто вы по гороскопу?
Зачем
Бабка_в_кедах• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Нет,моя мама уехала в другую страну.
мля, удалите маму из школьной группы и добавьте себя. и, в группе др достаточно одного из родителей или родственников на ребенка.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Чим саме незадоволена?
Без поняття чим вона незадоволена
Планшетница• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Як?Якщо зараз вона не тут
Так ви самі написали, що ваша мама забирає дитину зі школи?
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Те, що людина помилилась і запросила не маму, а бабусю ви не розглядаєте.
А взагалі, купісь собі козу, у вас дуже багато вільного часу для розмірковування над всілякою фігньою.
Ні,там інша ситуація.Нвчого та мама не плутала насправді.Це спеціально так зробила вона.Просто щоб показати мені,як вона до мене ставиться і все.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Вона про вас взагалі не думає.
Це так,але якщо думає,то нічого хорошого
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
Займіться саморозвитком.
Навіщо мені порада,про яку я не просила?
Рогнеда Карповна• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Смотрите,проще говоря она решила не добавлять меня в группу.Типа я недостойна того,чтобы меня добавили туда.
Здається, та мама правильно все зробила. А краще б взагалі нікуди вас не запрошувала, ще невідомо, що ви там можете утнути з такими тарганами
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
До чого ваш гнівний коментар?
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляПланшетница
Так,коли була в Україні і коли я не могла забрати.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Я там есть.
Слоник-тоник• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Читайте уважно.Мою маму запросили в групу,а мене ні.
Я б напряму спитала. Чому в групу не добавила.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляСлоник-тоник
А нащо? Все ітак зрозуміло
Шукаю стакан• 25 апреля 2025
Боже, ну яке ж дурне... Чомусь мені здається, що вас ге просто так не додали до групи. Мабуть, ви вже щось встигли уникнути на кшталт цього старпосту. Сподіваюся, на день народження дитину відведе/ забере бабуся .
Рогнеда Карповна• 25 апреля 2025
Десять сторінок вже .
Ліньки все читати - вже пояснили навіщо створювати групу до ДН?
Слоник-тоник• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
А нащо? Все ітак зрозуміло
Ну тоді немає що обговорювати
Бабка_в_кедах• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Я там есть.
так удалите маму из группы
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляШукаю стакан
От до чого ви засунули сюди вашу думку?Запам´ятайте лише одне: вона ТІЛЬКИ ВАША і залиште її при собі.Угу.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
так удалите маму из группы
Она обидится.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Ну тоді немає що обговорювати
Я думала може у когось були подібні схожі ситуації.
Бабка_в_кедах• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Она обидится.
тогда мучайтесь
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Десять сторінок вже .
Без поняття.