Хомо_сапиенс• 25 апреля 2025

Не дуже приємна ситуація, День Народження. Як би ви відчували би на моєму місці?

У нас є шкільна група,мене одна мама мого однокласника не запросила в групу Дня Народження її сина,а просто відправила в особисті,що вона мого сина запрошує на День Народження її сина.
В шкільній групі є також і моя мама,коли я на роботі,моя мама забирає мого сина зі школи і пише в групі,що наприклад вона біля школи його чекає,коли забирає.
Але мою маму мама однокласника мого сина в групу День Народження її сина запросила (в тій групі є всі,чиї діти були на Дні Народженгя її сина).А мене не запросила,а запросила мою маму.
Як ви думаєте,чи правильно вона вчинила?Вам би було обідно на моєму місці?
Таке враження,ніби вона мене сторониться або поганої про мене думки,ітому не додала в групу мене.
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
В принципі ситуація сама по собі не трагічна.Але всеодно неприємно.
Ластовиння• 25 апреля 2025
Їй пофіг кого запрошувати в ту групу. Вона просто не хоче розбиратися
Угадайс• 25 апреля 2025
З розуму посходили з тими групами. Вас запросили на ДН? Запросили, що ви ще хочете?
Понити? Не так запросили? Не через ту групу запросили, не зробили то листівкою….?
Вам людина написала ОСОБИСТО!
Сегодня не целуюсь• 25 апреля 2025
а она шо?
а ты??
а она????
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
Ответ дляЛастовиння
Та ні.Це не випадковість.Вона ж мені в особисті відправила запрошення.А мою маму запросиоа в саму групу.
Сегодня не целуюсь• 25 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
Вам людина написала ОСОБИСТО!
у автора слишком много свободного времени
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
Вам людина написала ОСОБИСТО!
Читайте уважно.Мою маму запросили в групу,а мене ні.
Угадайс• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Я вас знаю аж 2 повідомлення, а мені вже душно від вас. Може через те й не запросили
Пульт от линолеума• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Бо вона вважає, що саме мама ,яка приводить / забирає дитину і приведе / забере її зі свята. А ви просто маєте бути у курсі запрошення
Хропочка з гривкою• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Як саме вона запросила вашу мати?
60 метрів сметани• 25 апреля 2025
Може людина просто не пам´ятає по номеру телефону хто з вас мама, а хто бабуся? І реально може бути пофіг. Один з родичів є у групі,ну то й досить. Взагалі могла б вам не писати в особисте. Дитину запросили, звіт є. Ну що ще треба? Нема чим зайнятися, лише ото усіх родичів до 10 коліна повідомляти?
ГендиреХтор• 25 апреля 2025
Моя мама, в тій групі, ту маму, а вона мою маму, а моя мама.....
Что за поток сознания?)))) что там происходит кто понял? Объясните.
Свій варік• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Я бы только рада была, что меня сия участь обошла стороной. Терпеть не могу все эти группы с бессмысленным переливанием из пустого в порожнее.
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
Ответ дляХропочка з гривкою
Як саме вона запросила вашу мати?
Прочитайте уважно в описі.У нас є шкільна група.
ГендиреХтор• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Ваш опус я не знаю кто может понять
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
Ответ для60 метрів сметани
Причому тут це.Тут нн випадковість.Вона мою маму додала в саму групу.А мені відправила в особисті адресу і час.
Смурфетта• 25 апреля 2025
Она спит с твоим мужем
Місячне Сяйво• 25 апреля 2025
безумные домохозяйки врываются в чат
Ацетилсалициловая кислота• 25 апреля 2025
Група групи перегрупи😆
Подуріли
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
Ответ дляСвій варік
Ощущение,что человек меня сторонится что-ли.
Ms. Искренность• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну так вашу маму она видит чаще вас )
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Ваш опус я не знаю кто может понять
Смотрите,проще говоря она решила не добавлять меня в группу.Типа я недостойна того,чтобы меня добавили туда.
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
Ответ дляСмурфетта
Она спит с твоим мужем
У неё есть свой.
Смурфетта• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
У неё есть свой.
Ну и что))
Свій варік• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Так это ваши ощущения и ваши фантазии, которые никак не относятся к происходящему. Вы слишком мнительная. Ничего страшного не произошло.
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Ну так вашу маму она видит чаще вас )
Нет,моя мама уехала в другую страну.
Телепузик• 25 апреля 2025
Впервые слышу, что по поводу ДР ребенка создают группы. Зачем эта группа?
Месяц после ДР обсуждать, как замечательно прыгали-скакали дети на празднике?
Угадайс• 25 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Мама запросила не маму, а її маму, а мамі лише написала в особисті, але ж її маму запросила в групу, що ж тут не ясно? 🤣🤣🤣
автор Хомо_сапиенс • 25 апреля 2025
Ответ дляСмурфетта
Ну и что))
И то.
Ms. Искренность• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Потому что по ее мнению вашей мамы больше в жизни вашего ребёнка )