Хомо_сапиенс• 25 апреля 2025

Не дуже приємна ситуація, День Народження. Як би ви відчували би на моєму місці?

У нас є шкільна група,мене одна мама мого однокласника не запросила в групу Дня Народження її сина,а просто відправила в особисті,що вона мого сина запрошує на День Народження її сина.
В шкільній групі є також і моя мама,коли я на роботі,моя мама забирає мого сина зі школи і пише в групі,що наприклад вона біля школи його чекає,коли забирає.
Але мою маму мама однокласника мого сина в групу День Народження її сина запросила (в тій групі є всі,чиї діти були на Дні Народженгя її сина).А мене не запросила,а запросила мою маму.
Як ви думаєте,чи правильно вона вчинила?Вам би було обідно на моєму місці?
Таке враження,ніби вона мене сторониться або поганої про мене думки,ітому не додала в групу мене.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
тогда мучайтесь
)
Рогнеда Карповна• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Без поняття.
То чого ви так засмутилися, що вас там немає?
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Тому що я мама свого сина,я його повела на День Народження,і забрала.А мене в групу (там фото,відео зі свята) не додали.А додали лише мою маму.Але запрошення на День Народження відправлено було мені.Тобто та мама знала,що я поведу свою дитину на День Народження.В групу мене не додала вона із неприязні до мене,я так думаю.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
А засмутилася я тому що я не розумію з яких причин до людей виникає неприязнь.Якщо вони поганого нічого не робили
Міс Всесвіт• 25 апреля 2025
Ответ дляuseruseruser
Вже всі люди в цій темі зрозуміли хто є хто, окрім вас
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Я зробила висновок один лише - що просто я мало кому подобаюсь і мабуть прийдеться з цим змиритись,жити з цим і нічого з цим далі не робити.Тому що всеодно мене як вважали так і будуть вважати поганою людиною.Ось такий висновок я зробила.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Я не розумію що у всіх так прям багато друзів,їх люблять,поважають і ні у кого з форума подібних випадків не було?
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
а она шо?
а ты??
а она????
де алабай????
Хата на мати• 25 апреля 2025
Для чого запрошувати батьків?
Дитину запросили, хай іде.
Не розумію, для чого купа чужих батьків на Дні народженні дитини.
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ дляГендиреХтор
Ваш опус я не знаю кто может понять
враження, що це автор вчорашньої топової теми про подругу)))
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Смотрите,проще говоря она решила не добавлять меня в группу.Типа я недостойна того,чтобы меня добавили туда.
Він назвав мене рибкою, рибка значить піранья.
Піранья значить зубаста. Зубаста значить собака.
Собака значить ... Людоньки, та він мене сукою обізвав!
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ дляСмурфетта
Ну и что))
два краще, ніж один
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Звісно не права. Мала запросити всю родину і собаку з кішкою і річок з попугайчиком
.... і тарганами автора))))
Міняйловна• 25 апреля 2025
Наверное бабушка больше забирает ребёнка , а вас она редко видит, если вообще видела
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ дляa.ostroverh
Мою маму мама мого...
а уявіть таке за столом, на гостині
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Втащіть їй при зустрічі
ліпше хай чоловік присуне)))
a.ostroverh• 25 апреля 2025
Ответ дляШпондєр
а уявіть таке за столом, на гостині
Автор у меня в чёрном списке, вот не помню за что правда
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Те, що людина помилилась і запросила не маму, а бабусю ви не розглядаєте.
А взагалі, купісь собі козу, у вас дуже багато вільного часу для розмірковування над всілякою фігньою.
а коза чим завинила?
Сокодавка ще та• 25 апреля 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Это вы не хотите ресторан или ребенок?
А мій син має погоджуватися на ресторан з тамадою?)) Цей совковий формат святкування випуску сучасній свідомій молоді не підходить, а випускників ніхто нічого не запитував, всі пропозиції надає мамочка з батьківського комітету, у групі лише батьки, всі, хто не погоджуються - в бан)))
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляМіняйловна
Нет.
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Співчуваю.
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Десять сторінок вже .
Ліньки все читати - вже пояснили навіщо створювати групу до ДН?
а от і не скажем, а от і не скажем читайте
Шпондєр• 25 апреля 2025
Ответ дляa.ostroverh
зате автор тепер у Вас в групі))))
Коли мовчу- приємна жінка• 25 апреля 2025
Мне было бы все равно
Скорее всего я бы даже об этом не узнала
Чебураха з перцем• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Читайте уважно.Мою маму запросили в групу,а мене ні.
Что вообще можно разобрать и9 вашего текста?
Что за группа? Продленного дня? Занятия какие-то? Танцы? Я не поняла, если честно.
Мама вашего одноклассника вас пригласила на день рождения? вы поддерживаете связь со своими одноклассниками? И их родителями?

Ну мамы ваши общаются наверное потому что они уже в возрасте и у них есть группа по общим интересам
Бибер-анонимер• 25 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Нет,моя мама уехала в другую страну.
і чому її не видалили з групи
Головний кошак• 25 апреля 2025
Это страшная обида... Теперь, конечно, у вас просто нет выбора и придется ей насрать под дверь! Как минимум! А лучше - вместе с бабушкой!
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляБибер-анонимер
і чому її не видалили з групи
Тому що вона так само як і я контактує з вчителями.І коли приїжджає Україну іноді забирає сина
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Тю
автор useruseruser • 25 апреля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем

Я думаю,что вам оно не нужно.деье то у вас нет