Хомо_сапиенс• 25 апреля 2025
Не дуже приємна ситуація, День Народження. Як би ви відчували би на моєму місці?
У нас є шкільна група,мене одна мама мого однокласника не запросила в групу Дня Народження її сина,а просто відправила в особисті,що вона мого сина запрошує на День Народження її сина.
В шкільній групі є також і моя мама,коли я на роботі,моя мама забирає мого сина зі школи і пише в групі,що наприклад вона біля школи його чекає,коли забирає.
Але мою маму мама однокласника мого сина в групу День Народження її сина запросила (в тій групі є всі,чиї діти були на Дні Народженгя її сина).А мене не запросила,а запросила мою маму.
Як ви думаєте,чи правильно вона вчинила?Вам би було обідно на моєму місці?
Таке враження,ніби вона мене сторониться або поганої про мене думки,ітому не додала в групу мене.
Счастье_же_вот_оно• 26 апреля 2025
Хоспадя, чергова Таніна реінкарнація висмоктала з х_пальця тему (ну стиль же впізнаваний донімагу), а народ строчить відповіді....весняне загострення, марш в пнд на плановий огляд!
Хомо_сапиенс
• 26 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Після Вас :-)
ГонУрова дівка• 27 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Забирала раньше.Но вы же слепая
А я промолчу, какая Вы. Все тут и так уже поняли и написали без меня
Хомо_сапиенс
• 28 апреля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Прошло уже три дня с того момента,как я эту тему создала,я уже и позабыла о той ситуации давно,а вас что,до сих пор мутит-крутит?
ГонУрова дівка• 28 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Бугага. Конечно, три дня только сидела о Вас думала.
Хомо_сапиенс
• 28 апреля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Ну да.
ГонУрова дівка• 28 апреля 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну да.
Я Вас огорчу - Вы не пуп земли, и даже не пупочек )))
Хомо_сапиенс
• 28 апреля 2025
Ответ дляГонУрова дівка
Да,тогда бы вы игнорили меня и мои темы если знаете кто я автор.
Божий одуванчик• 13 мая 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Та ні.Це не випадковість.Вона ж мені в особисті відправила запрошення.А мою маму запросиоа в саму групу.
Та це ж іще краще! Ну йо-мойо