helena123• 25 апреля 2025

В кого діти навчаються в університетах Словаччини

Чи важко навчатися? З яким рівнем мови вступали? Які складнощі?
Будь ласка, поділіться досвідом
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Кроме словацкого, если вы поступаете в технический вуз, готовьтесь, что там 80 процентов украинцы, набирают максимальное количество студентов, 300-400, после первой сессии -30проц, закончит 50 человек. Это было всегда, не связано с языком, очень сложные предметы. Математика должна быть в идеале, иначе ничего не поможет.
Дякую, що підказали
З математикою в нас не дуже
Добре історія, географія
Sk-kik-mango-tesco• 25 апреля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
не витримують, бо словаки за рашу й наших гноблять
таке розповідали
морально дуже важко
Это ерунда. Словаки мало учатся в универах, это достаточно тяжело, кто поступил, это уже из нормальных образованных семей.
От учеников слышала про разное отношение преподавателей. Но и у нас такое есть.
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
треба їхати тоді з дитиною
автор helena123 • 25 апреля 2025
А ще питання, ваші безкоштовно навчаються? Чи платно? Яка вартість
автор helena123 • 25 апреля 2025
Купа питань...нема в кого питати реальні відгуки
Агенції працюють за % гарно розказують
Ируся-пуся• 25 апреля 2025
Я не у Словакії, але мене дивують люди, які вважають, що можно вчитись в універі зі слабким знанням мови. Ви в Україні вчились в нормальному університеті? Скільки там треба писати, читати, сдавати! Якщо ти плаваєш в мові, як ти це зробиш? Ми конспектували лектора зі швидкістю світу, стпочили ті коспекти. Перечитала тонну... Люди, ну універ це ж не бурса
Sk-kik-mango-tesco• 25 апреля 2025
Ответ дляhelena123
Обучение на словацком бесплатное
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляБойцовская
Ми через агентство
Задоволені?
Ируся-пуся• 25 апреля 2025
Якщо що, я в Польщі. Тут мало у кого вища освіта, в порівнянні з Україною. В технікум реально поступити всім бажаючим, теж є конкурс атестатів та дивляться оцінки за іспити, але хто хоче, всі поступають. А от до універу самі поляки готуються ого-го як
АБВГДейка• 25 апреля 2025
Ответ дляБойцовская
Не вводьте людей в оману, поступають і не з дуже гарним словацьким, наші поступили і вчать вже там.
Поступити-то легко, і навіть можна сертифікат при необхідності купити, але те, що влитися в навчання тяжко без нормального знання мови - це факт.
І так, все більше універів вимагають офіційний сертифікат знання мови.
Ламборджини• 25 апреля 2025
Ответ дляhelena123
Ну в мене дитина відповідальна, не геній, але старається
Чого питаю, бо тут нам доведеться кинути коледж
Пусть поступает максимально близко к специальности в колледже, легче будет
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляЛамборджини
Там математика і фізика, боюся не потягне
Тут хоч репетитора найняти можна, щоб пояснив, а там що робити будемо...
Не знаю, голова обертом
ГЛЮкоза• 25 апреля 2025
а вы только сейчас решениеприняли? лучше было раньше язык начать учить конечно
Sk-kik-mango-tesco• 25 апреля 2025
Многие университеты уже закончили прием документов.
Чарівне зіллячко• 25 апреля 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
це від тих, хто там навчається
й про це самі викладачі попереджають
для когось може й ’єрунда’
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
В нас ще рік попереду
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Нам в цьому році в не треба
Тільки на курси записалися і ще не визначилися зі спеціальністю
Sk-kik-mango-tesco• 25 апреля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
це від тих, хто там навчається
й про це самі викладачі попереджають
для когось може й ’єрунда’
Скажите конкретно где, в каком университете вы столкнулись с булингом?
Чарівне зіллячко• 25 апреля 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
я написала ж: від тих українців, хто там
мене Словаччина не цікавить:)
університет Матея Бела, міжнародні відносини
Sk-kik-mango-tesco• 25 апреля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
мене Словаччина не цікавить:)
Одна баба сказала, ясно.
Колдунья-вещунья• 25 апреля 2025
Ответ дляБойцовская
А людина правду написала. Поступити можна з будь яким рівнем мови, але якість навчання буде відрізнятися. Донька знайомої почала вчити словацьку в 9 класі, поступала після 11, зараз на 2- му курсі. І досі їй не дуже легко дається навчання саме через мову. Каже, текст писати- читати - без проблем, на слух- важко. Сама була свідком, як мій син, який вчив мову рік, здав на б2 в Братиславі, купував квиток в касі. По очах було видно, що він не все розуміє.
Колдунья-вещунья• 25 апреля 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Так ще є додатковий набір в червні.
Sk-kik-mango-tesco• 25 апреля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Это правда 💯
Чарівне зіллячко• 25 апреля 2025
Ответ дляSk-kik-mango-tesco
Одна баба сказала, ясно.
я Вам в особисті написала, читайте
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
я Вам в особисті написала, читайте
Це в цьому Вузі булять?
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
А зараз як син щодо мови? Я так розумію він вже там рік?
АБВГДейка• 25 апреля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
мене Словаччина не цікавить:)
Син навчається на цьому факультеті і жодного разу такого не розповідав.
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляАБВГДейка
На цьому факультеті важко навчатися? На які предмети там йде упор?
Колдунья-вещунья• 25 апреля 2025
Ответ дляhelena123
Ні, син тільки в цьому році піде вчитися. Вчить мову вже півтора роки. Як воно буде - я зовсім не уявляю. Правда, я в Братиславі зустрічалася з представником фірми, то він мені сказав, що основна проблема наших дітей - це загул. Якщо студент пропустить якийсь відсоток пар, то як би він там що не робив, його не допускають до здачі іспитів. Тобто, він не засвоїв предмет. В знайомої донька на другому курсі. Подобається.
автор helena123 • 25 апреля 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви з ним там будете?