Куколка-мяуколка• 25 апреля 2025
Девочки, кто недавно переболел этим вирусом или ковидом или гриппом?
Не могу месяц вычухаться , то есть температуры нет давно, а кашель остался( скачки давления и тахикардия, уже в отчаянии.
Что вы принимаете от вышеперечисленных осложнений?
Кусман Сиру• 25 апреля 2025
ничем не болела
на ровном фоне пульс лупит до 130, тахикардия... на фоне полного покоя
Файна дівка• 25 апреля 2025
Ответ дляКусман Сиру
ничем не болела
а з щитовидкою у вас як?
Куколка-мяуколка
• 25 апреля 2025
А кто ставит ржущие смайлики? не боитесь что вас накроет? какие же бессмертные и с гарантированным иммунитетом от всех болезней, повезло.
Куколка-мяуколка
• 25 апреля 2025
Ответ дляОце так цабе
Трудотерапія.
так шатает, трясется все и руки и ноги, головокружение
Куколка-мяуколка
• 25 апреля 2025
Ответ дляКусман Сиру
ничем не болела
а давление?
Куколка-мяуколка
• 25 апреля 2025
Ответ дляФайна дівка
а з щитовидкою у вас як?
ой, Вы не мне
Ловлю капці• 25 апреля 2025
Я переболела. Тоже не могу прийти в норму. Но это точно не грипп, ковид вероятнее, очередная мутация. Ничего, кроме нормального сна, питания не предпринимаю.
Куколка-мяуколка
• 25 апреля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Вот и я думаю что был ковид. А какие у вас постоковидные симптомы?
Луноходик_Ик• 25 апреля 2025
З вівторка, автор хворію. Так погано мені давно не було. До всіх вірусних ´ніштяків´ кашель, нежить, температура, додалась страшенна нудота. Не їм, не сплю ночами. Тиск 150
Відкушу все що стирчить• 25 апреля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
противорвотные принимайте. и антигистамин.
Allein74999• 25 апреля 2025
Заболела 13.02, кашель прошел неделю как. Давление хз, я его перестала мерять
Куколка-мяуколка
• 25 апреля 2025
Ответ дляЛуноходик_Ик
в мене теж нудота й нема апетиту
Я_з_Франека• 25 апреля 2025
Автор, я вас розумію, так і я, вже місяць кашля, іноді рвотні позиви під час кашлю бувають, дуже схоже на ковід, бо була зміна смаків та такий же напружений стан з нервами, наче спокійна, а в середині все трясеться, робила тест на ковід та грип, не показало. Місяць не можу відійти, вчора так кашляла у маршрутці, думала задихнуся, але кашель дуже поверхневий, як спазм якийсь.
Ловлю капці• 25 апреля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Падает давление, сильнейшая слабость и головокружение, спазмы сосудов, сильно пострадал жкт, ну и тошнота до сих пор.
Ловлю капці• 25 апреля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Тест на ковід показує тільки на певному проміжку часу, а в цих нових штаммів часто настільки змазана та розтягнута в часі картина, що людина деякий час не може зрозуміти, чи то легка застуда, чи щось інше.
КАПСЛОЧНИЦА• 25 апреля 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
я хворіла тим вірусом ще у лютому. важко було. 3 тижні не було голосу взагалі.
до цих пір кашляю. це не корона, дихання чисте, кашель не з легенів.
потім знов в кінці березня трохи легше накрило.
хворіли ми разом з дитиною, вона у лютому легше, ніж я , потім у березні також легше, зараз в санаторії, там хворі половина корпусу. і от зараз в неї пропав голос.
і в лютому лікарі ставили діагноз грипп, ковід не підтвердився. та і ковідом я хворіла в 2020, зовсім інші відчуття, тоді було значно гірше, задихалася.