Вам телефонограмма• 25 апреля в 16:03
Мужчина и ботокс
Для вас нормально когда мужчина колет ботокс
Попельшка• 25 апреля в 16:17
Ответ дляВалькірія
взагалі мені нормально. але коли згадаю, що путлєр коле, то фу.
В путлера там не тільки ботокс, там в нього бачте яка морда надута, там і пластика і філери.
Швидкоруч• 25 апреля в 17:14
Якщо якийсь лівий мужик то мені пофіг. Якщо б мій чоловік колов то була б мʼяко кажучи дуже здивована))) я собі нічого не колю, не хотілося б щоб він виглядав молодшим за мене)