А шо сталося?• 25 апреля в 17:55
Девушки у кого срк
Как вы себя чувствуете ? У вас раздувает живот ? Набрали вес ?
Карамбулкул• 25 апреля в 17:58
Раздувает, вес нормальный. Боли сильные в животе, бурчание, бульканье
Бачу_майбутнє• 25 апреля в 18:00
Раздувает, вес обычный, часто не могу ничего есть, тошнота, рвота, неконтролируемое расстройство кишечника
А шо сталося?
• 25 апреля в 18:02
Ответ дляБачу_майбутнє
Меня тоже раздувает живот беременной
Аль де Барановна• 25 апреля в 18:10
Расторопша помогает. Кстати, совет ее принимать нашла здесь на кидстаффе. Про небольшие порции, провоцирующую еду, я думаю, Вы уже давно в курсе. И ещё надо утилизировать стрессовые гормоны (пробежки, быстрая ходьба, фитнес и т.д.) Они тоже не ок для кишечника.
Янгол в камуфляжі• 25 апреля в 19:07
Зараз лікуюсь у гастроентеролога.В анамнізі-рефлюкс. Теж, починалось багато років тому з таких симтомів. Потім ,додались сильні болі-спазми. Лікувалась, періодично. Зараз, ще й хелібактор виявии. Короче, дікуюсь і всім рвджу, не махати рукою на симптоми, йти лікуватись.
Броніки для Моніки• 25 апреля в 20:19
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
а як ви лікуєте рефлюкс? які ліки ефективні?
Янгол в камуфляжі• 25 апреля в 20:44
Ответ дляБроніки для Моніки
У кожноголікаря свій протокол лікування..Зараз приймаю езолонг, мевірін і ще для желчного уроност+ антибіотик від хелікобактера+ пробіотики. Потім, через місяць ,ці приберуть, буду інше пити..Стало, набагато легше, приступи процшли. Але, треба йти до гастроентеролога, обов´язково. 2 р.тому не було хелібактера, а, ось, зявився, а я ковтала пігулки, типу омез. А воно, не те.