Секс-Бомба• 25 апреля 2025
Делікатне питання. Стома і оточуючі.
Так сталося, що вже три місяці ходжу зі стомою. Хто не знає - це частина кишки виведена зовні і випорожнення відбуваються в калоприймачи чи пелюшки неконтрольовано. Сподіваюсь що прооперують ще цього року і закриють то все, але поки так.
Це супроводжується в кращому випадку газами і найчастіше доволі гучно, особливо десь в приміщеннях.
Взимку я укривала це курткою, заглушуючи звуки та запахи, але зараз, коли ходиш в тоненькій блузі, це перетворилося на суцільний жах. Я знову боюся сідати в таксі, боюся зайти в кав´ярню, намагаюся ніде не ходити сама, щоб не втікати з приміщень, де всі стають свідками виведення газів..
І всі на тебе дивляться, я починаю щось пояснювати, дівчата, це кошмар.
Скажіть мені ось так збоку - як краще бути щоб і людям зі мною поруч було комфортно, і я так не губилася.
Чи маю я пояснювати щось якщо конфуз все ж таки стався, чи просто мовчки стояти і робити вигляд що то не я, чи просто йти звідти?
Знайомі всі знають і питань не ставлять, ставляться з розумінням, а от як бути в локаціях де я випадково - оце мене прям вбиває..
Секс-Бомба
• 25 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Проработав в бсмп при уходе за стомой должной и при покупке хороших мешков никаких протечек и запахов не было у больных.
І звуків мабуть теж)
Запароленое одеяло• 25 апреля 2025
Люди всегда будут смотреть и осуждать в любом случае. Не надо никому ничего объяснять. Есть инвалиды, люди, которые неадекватно себя ведут в обществе, которых сопровождают сиделки. Их тоже выводят в люди.
Вам нечего стесняться, и вообще это временно у вас, а не на всю жизнь.
А чужих случайных взглядов не стоит стесняться и тем более оправдываться
Жерица ночи• 25 апреля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Це не рятує. Ви ж не думаєте що у вас газів немає. Просто без стоми це контролюється сфінктером.
Та я розумію але ж є часто і багато то більше від їжі
Секс-Бомба
• 25 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Ну звук на пердеж мало похож.так что в голове больше
Це якраз на нього і схоже. Причому жахливо гучно інколи.
Алина-1240• 25 апреля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
І звуків мабуть теж)
Все больше в ваших мыслях.97% людей не заметят, даже если и потечет
Жерица ночи• 25 апреля 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Автор, а если приспособить какую нибудь сумку на этом уровне и спрятать в нее?
И когда газы ковыряться в сумке? Ну может и так
Секс-Бомба
• 25 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Ну не знаю...у меня помню прям очередь была....на скрип обуви не похож точно
Так і є((
Смажена полуничка• 25 апреля 2025
Ответ дляфафелька
Автор, нормальные культурные люди не стали бы тыкать пальцем и пялиться.
От стомы никто не застрахован. Не берите в голову. Вы не обязаны оправдываться и вам нечего стыдиться.
Ну стоми ж не видно під одягом.А так людина зайшла в банк, в тролейбус , в магазин тощо і від неї запах і звуки.Звісно що всі будуть сторонитися
Розвідка Маші• 25 апреля 2025
Ответ дляТундиринда
А чого так довго не оперуєтесь, а пишите, що сподіваєтесь в цьому році?
У меня колостома. Вывели прошлым летом, закрывать будут в июне, хотя могут и на осень перенести
По теме, если прикрыть стому ладонью то звук практически не слышен
Любовь Калистратовна• 25 апреля 2025
Ответ дляКузякин
Ну и сколько бы вы дома высидели?
Ну, чим ви читаєте?? Я писала про кафе.
Секс-Бомба
• 25 апреля 2025
Ответ дляВиннипуховна
1) нічого нікому не пояснювати.
2) хіба стома і приймач не з´єднані фактично герметично?
Дивилася блог дівчини за стомою, і книгу проктологині читала.
По різному. В мене на місці згину дірка, тому є особливості кріплення калоприймача. Стоїть дуже погано.
Эт вернячОк• 25 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Да, и автор курткой глушила, но можно как то приспособить, что то в сумку.
Тундиринда• 25 апреля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Не Знаю. Сказали до півроку швидше за все. З кишківником геть погано, постійні діареї, дисбактеріоз, можливо через це погано заживає.
Зрозуміла, найшвидшого одужання вам. Ви не читайте відповіді фіолетових морд мені. Я про себе писала, в мене навіть в голові не було вас образити і переходити на особистості. Якщо я написала , що ви смілива, то це дійсно, я це мала на увазі, щоб там фіолетовоморді не думали.
Парасюха• 25 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
А звуки все одно є?
Садова гойдалка• 25 апреля 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
я писала о СЕБЕ
А вы в теме чтобы писать о себе?
Тема про автора и как ее поддержать
А вы дальше думайте о себе
Тема про автора и как ее поддержать
А вы дальше думайте о себе
Секс-Бомба
• 25 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Віж їжі звісно. І від прийому препаратів. І від дисбактеріозу.
Не вирішується це дієтою.
Танго утрьох• 25 апреля 2025
Ответ дляТундиринда
Растягивает удовольствие
месяцкие• 25 апреля 2025
В тик токе англоговорящем люди делятся жизнью в таких условиях, поищите
Секс-Бомба
• 25 апреля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Боже, як довго(( Хочеться вірити, що в мене буде швидше...
Ответ дляСмажена полуничка
Ничего не поделать. Человек тоже не может закрыться дома и не выходить из четырех стен месяцами. Понятно, что никто нарочно не хотел бы себе такой аксессуар, как стома. Но ничего постыдного в физиологии нет, а окружающие незнакомые люди уж точно как-то переживут.
Садова гойдалка• 25 апреля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Что у вас автор?
Колит или проблема со сфинктером после родов?
Любовь Калистратовна• 25 апреля 2025
Ответ дляКузякин
Ок. Без проблем кафе годами обошлись бы?
Да
У меня такой необходимости вообще нет.
К слову, до операции были большие проблемы с дыханием - постоянные аллергии и гаймориты, насморк постоянный... И неприятный запах от дыхания был. И да, я не лезла обниматься и целоваться с подругами, и близко не подходила/не наклонялась к людям в разговоре, чтобы им этот запах слышно не было. А когда были страшные дерматиты и крапивница, я буквально вся была в сыпи, и лицо опухало, то мне реально было не до кафе и ресторанов.
У меня такой необходимости вообще нет.
Стрекоза любви• 25 апреля 2025
У мами була стома. Ніколи не чула якихось запахів чи звуків. Загалом знаю, що є калоприймачі зі спеціальними клапанами-фільтрами. Додатково є спеціальні драже, які нейтралізують запахи, зменшують кількість повітря і перетворюють кал на гель в самому калоприймачі.
Загалом я в інсті дивилася багато роликів іноземних від людей зі стомою, вже багато різних штук придумано, для полегшення гігієни. У мами, якщо не помиляюся, такі саше були.
Секс-Бомба
• 25 апреля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Что у вас автор?
Гострий перитоніт внаслідок перфорації сигми.. Зараз як наслідок дисбак пішов і можливо ще й запальний процес, ось вже вдруге гонять на бакпосів - пролікували клебсієлу, але все одно щось не ок, шукають причину..
Садова гойдалка• 25 апреля 2025
Ответ длямесяцкие
Я как то читала блог такой, она была беременная и показывала как менять калоприемник:
Комменты:
Фу, зачем такое показывать
Боже, это последствия беременности, я не хочу теперь детей
Занавес
Комменты:
Фу, зачем такое показывать
Занавес