Секс-Бомба• 25 апреля 2025
Делікатне питання. Стома і оточуючі.
Так сталося, що вже три місяці ходжу зі стомою. Хто не знає - це частина кишки виведена зовні і випорожнення відбуваються в калоприймачи чи пелюшки неконтрольовано. Сподіваюсь що прооперують ще цього року і закриють то все, але поки так.
Це супроводжується в кращому випадку газами і найчастіше доволі гучно, особливо десь в приміщеннях.
Взимку я укривала це курткою, заглушуючи звуки та запахи, але зараз, коли ходиш в тоненькій блузі, це перетворилося на суцільний жах. Я знову боюся сідати в таксі, боюся зайти в кав´ярню, намагаюся ніде не ходити сама, щоб не втікати з приміщень, де всі стають свідками виведення газів..
І всі на тебе дивляться, я починаю щось пояснювати, дівчата, це кошмар.
Скажіть мені ось так збоку - як краще бути щоб і людям зі мною поруч було комфортно, і я так не губилася.
Чи маю я пояснювати щось якщо конфуз все ж таки стався, чи просто мовчки стояти і робити вигляд що то не я, чи просто йти звідти?
Знайомі всі знають і питань не ставлять, ставляться з розумінням, а от як бути в локаціях де я випадково - оце мене прям вбиває..
Тундиринда• 25 апреля 2025
Чесно кажучи фіг би я де ходила, поки не прооперують..Ви смілива, я б так не змогла.
Жерица ночи• 25 апреля 2025
Ой автор співчуваю вам. У мене була місяць то це був жах...але я тоді нікуди не ходила...і то була зима а от літом це навіть страшно уявити ..люди знаю якось пристосовуються але як....без поняття...
Тундиринда• 25 апреля 2025
А чого так довго не оперуєтесь, а пишите, що сподіваєтесь в цьому році?
Жерица ночи• 25 апреля 2025
Ответ дляТундиринда
Та ж то не вона вирішує а лікар
Алина-1240• 25 апреля 2025
Проработав в бсмп при уходе за стомой должной и при покупке хороших мешков никаких протечек и запахов не было у больных.
НеКонец-Света• 25 апреля 2025
Якщо вам соромно, я думаю, краще сказати одразу тим, хто поруч, або навіть ходити так, щоб стому було видно чи зрозуміло, що вона є. Але ви маєте право нічого не пояснювати людям, якщо не хочете.
Я б мабуть замовляла їжу на виніс або кур´єром
Тундиринда• 25 апреля 2025
Я не розумію, фіолетові морди, я когось образила? Написала, що я б не змогла виходити, боюсь сміхів і осуду. Що не так?
Любовь Калистратовна• 25 апреля 2025
Ответ дляТундиринда
Я б до кафе точно не ходила. Мені б не до цього було
Тундиринда• 25 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Та ж то не вона вирішує а лікар
Тож я автора запитала причину.
Алина-1240• 25 апреля 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
С фига ей никуда не ходить?
Жерица ночи• 25 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Автор не про зараз а про звук
Алина-1240• 25 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Автор не про зараз а про звук
Ну звук на пердеж мало похож.так что в голове больше
Секс-Бомба
• 25 апреля 2025
Ответ дляТундиринда
Не Знаю. Сказали до півроку швидше за все. З кишківником геть погано, постійні діареї, дисбактеріоз, можливо через це погано заживає.
Тундиринда• 25 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
С фига ей никуда не ходить?
Ні, автор може ходити, що і робить. І це мабудь нормально, не бути у ракушці. Справа в тому, що ми про себе написали. Ми не сміливі.
Любовь Калистратовна• 25 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
С фига ей никуда не ходить?
Я о СЕБЕ писала, а не об авторе поста, вы не заметили?
Жерица ночи• 25 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
Ну не знаю...у меня помню прям очередь была....на скрип обуви не похож точно
Кофе в лобби• 25 апреля 2025
Розумний зрозуміє. А дураку і купа пояснень не буде ок . Не соромтесь і нічого нікому не намагайтесь пояснити
Виннипуховна• 25 апреля 2025
1) нічого нікому не пояснювати.
2) хіба стома і приймач не з´єднані фактично герметично?
Дивилася блог дівчини за стомою, і книгу проктологині читала.
Секс-Бомба
• 25 апреля 2025
Ответ дляЖерица ночи
Вам певно треба дієту щоб гази було рідко....
Це не рятує. Ви ж не думаєте що у вас газів немає. Просто без стоми це контролюється сфінктером.
Эт вернячОк• 25 апреля 2025
Автор, а если приспособить какую нибудь сумку на этом уровне и спрятать в нее?
Виннипуховна• 25 апреля 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вмм і зараз не до цього
Любовь Калистратовна• 25 апреля 2025
Ответ дляКузякин
Это вам так кажется. Это не день-неделю дома посидеть. Жизнь идёт и автор ее не хочет дома проживать, это нормально
я писала о СЕБЕ
Тундиринда• 25 апреля 2025
Ответ дляSo_so
Нельзя написать что не так, называется переход на личности.
В сенсі? Я про себе писала. Автору написпла, що вона не така боягузка як я, а смілива. Чи у вас несприйняьтя написанного?