Панна Кота• Изменено 26 апреля в 10:34

Квартирант не договорює, платив комунал чи ні

Попередній місяць не платив. Не було йому коли
Цей місяць він дуже важний, начальник, поручив комусь там заплатити , я питаю оплатили чи ні- не знаю, я дав свою карту людям, не дзвонили мені тому мабуть заплатили

Я завжди оплачувала сама, минулого місяця він попросив що хоче оплатити своєю картою, бо йому треба використати ту 1000 від зеленського
Я кажу - то поповніть свій номер телефону. Він - так не вийде

Борг вже 10000 грн
Анонім Завгосп• 26 апреля в 10:34
Гоните его нахрен, это не серьезно.
Квітка папороті• 26 апреля в 10:34
А через интнрнет вы не може посмотреть?
МеняАЖтрусит• 26 апреля в 10:34
А чому він сам платить?
Мені здається, що краще все ж такі суму за комуналку перекидати власнику житла.
А власник вже точно зацікавлений заплатити.
автор Панна Кота • 26 апреля в 10:35
Ответ дляКвітка папороті
А через интнрнет вы не може посмотреть?
Можу в приваті
Ще вісить борг
Коли він списується? Може треба до якогось числа почекати?
Фиона Шрековна• 26 апреля в 10:35
Не платил. Потому как если б была оплата уже 10 квитанций скинул
Луковая• 26 апреля в 10:35
Мене б харили ці всякі мутки, мені квартиранти дають готівку зверху і я сама все оплачую, всіх влаштовує.
автор Панна Кота • 26 апреля в 10:36
Ответ дляМеняАЖтрусит
А чому він сам платить?
В приваті все активно
Борги не відмінусувались
автор Панна Кота • 26 апреля в 10:37
Ответ дляМеняАЖтрусит
А чому він сам платить?
Я так і робила
Я оплачувала комуналку він мені просто потім перекидав кошти
А потім йому потрібно було використати то 1000₴ від Зеленського і Він попросив що сам оплатить і вже минулого місяця нічого не платив цього місяця не знаю чи заплатив, Він сам не знає, бо поручив якимось людям
Телячі ніжноСті• 26 апреля в 10:37
Ответ дляПанна Кота
В приваті все активно
Борги не відмінусувались
Вони можуть довго висіти. До наступного місяця. У мне так тільки в Укрсиббанку.
автор Панна Кота • 26 апреля в 10:38
Ответ дляТелячі ніжноСті
В понеділок сказав що скине квитанції
дякую аж підскакую• 26 апреля в 10:39
Ответ дляПанна Кота
Можу в приваті
Ще вісить борг
В момент оплаты он уменьшается
А ваш квартирант и не думает платить
Тут вопрос, насколько хватит вашего терпения и залоговой суммы покрыть этот долг
Грибной_Дождик• 26 апреля в 10:40
Ответ дляПанна Кота
В приваті все активно
Борги не відмінусувались
якщо не через приват ,то воно оновлює довго
в мене так чоловік істерить ,що я не оплатила бо йому борг показує
дякую аж підскакую• 26 апреля в 10:40
Ответ дляПанна Кота
В понеділок сказав що скине квитанції
Или не скинет, или там будет оплата в сб-вс
автор Панна Кота • 26 апреля в 10:41
Ответ дляГрибной_Дождик
Казав шо в понеділок пришле квитанції
І якщо буде пеня то оплатить 😂😂
Телячі ніжноСті• 26 апреля в 10:44
Ответ дляПанна Кота
Казав шо в понеділок пришле квитанції
І якщо буде пеня то оплатить 😂😂
А у вас немає такого що приходить на електронку оплата?

У нас є єдина комунальна система (полтавська обл) і мені на електронку приходить рахунок, коли сплачую, то приходить сплачено, а через 3-5 роб днів квитанція проведена банком.

У вас такого немає щось подібного?
автор Панна Кота • 26 апреля в 10:46
Ответ дляТелячі ніжноСті

У вас такого немає щось подібного?
В нас в києві ясно не присилає
Кринжова баба• 26 апреля в 10:47
Ответ дляПанна Кота
Можу в приваті
Ще вісить борг
Ну дивлячись де платив. Якщо в банках, то в першу добу все оновиться, якщо в якихось терміналах, дав гроші сусіду щоб той десь оплатив то хто зна чи спишеться борг взагалі
Зілля до весілля• 26 апреля в 10:51
Ответ дляПанна Кота
Можу в приваті
Ще вісить борг
А чего только в Привате? Зарегистрируйте электронный кабине и будете в выставленных счетах видеть гарантированно, была оплата или нет. В Привате не всегда актуальный долг светится, я бы на него не ориентировалась.
Зілля до весілля• 26 апреля в 10:53
Ответ дляПанна Кота
В нас в києві ясно не присилає
В Киеве у ясно есть моб приложение, зашла и посмотрела все долги по свету. Автор, живете в столице и не знаете?
Дама с собачкой• 26 апреля в 10:55
Важний начальник взяв тисячу Зе? Комедія.
Леопардові панчохи• 26 апреля в 11:02
Ответ дляДама с собачкой
Ну бо начальство, воно таке. Тут тисяча, там сто гривень, голому рубашка)
Замурмишка• 26 апреля в 11:08
Ответ дляПанна Кота
Можу в приваті
Ще вісить борг
Відразу в приваті списується , якщо в приваті оплачувати.
Я така бойова• 26 апреля в 11:25
Ответ дляПанна Кота
Я так і робила
непонятно почему вас та тысяча так волнует если долга уже 10 тыс
автор Панна Кота • 26 апреля в 11:26
Ответ дляЯ така бойова
Та мені на неї взагалі побарабану
То його 1000
А мені треба щоб боргу не було
Я така бойова• 26 апреля в 11:27
Ответ дляПанна Кота
Та мені на неї взагалі побарабану
То його 1000
А мені треба щоб боргу не було
ну, так 10 насобиралось, а ’танцы’ вокруг 1й ведутся...
Успокойся_Успокойся• 26 апреля в 11:42
Ответ дляПанна Кота
Та мені на неї взагалі побарабану
То його 1000
А мені треба щоб боргу не було
Автор, вы интересная. Как вам удается делать такие серьезные взрослые вещи, как сдача квартиры, при таком детском наивном подходе?
Видящие_помогите• 26 апреля в 12:36
Ответ дляЗілля до весілля
Научите пожалуйста как, мне тоже такое надо
НеГолосую• 26 апреля в 12:39
Ответ дляПанна Кота
Можу в приваті
Ще вісить борг
Борг в Приватні списується одразу, як заплатили за електроенергію, воду та газ. У мене тільки квартплата може трохи пізніше оновлюватись тому, що у нас ОСББ. Попросіть його скинути вам квитанції за 2 місяці. Якщо немає, висиляйте одразу.
Пиши-пропало• 26 апреля в 12:59
Ответ дляПанна Кота
Можу в приваті
Ще вісить борг
Еврореконструкция, киевводоканал и свет сразу долг списывается. А ота керуюча дарницького не списывается никогда..только с нового месяца, у меня тоже они
автор Панна Кота • 26 апреля в 13:10
Ответ дляПиши-пропало
Ми в дарницькому рн