Капитошечка• Изменено 26 апреля в 10:47
Курс впаде?
Що купуєте для збереження заощаджень. Хочаб трохи заощадити. Ваші припущення про це?
Результат:
вже голосів:
25 (73.53%)
Долар
9 (26.47%)
Євро
КучМала• 26 апреля в 10:49
Де варіант в гривнях тримаю, де варіант всього по трохи? Де варіант результати для тих, хто не має заощаджень, чи не знає що робити?
english book• 26 апреля в 10:50
Ответ дляКучМала
Ще варіант - ви в Україні чи Європі.Бо це також має значення.
Садоводница• 26 апреля в 10:51
У мене все в баксах, але гадаю, що почну прикупати і євро. В грн не тримаю, немає сенсу
КучМала• 26 апреля в 10:52
Мені от за батьків обідно буде. Вони за все життя собі трохи відклали на старість, а порадити їм не знаю що, по різному кажуть.
На_оба_рот• 26 апреля в 10:53
Ответ дляКучМала
Якщо не маєте, то тема явно не для вас
Капитошечка
• 26 апреля в 10:53
Ответ дляКучМала
В Україні
Обращеница• 26 апреля в 10:54
Ответ дляКучМала
Що відклали? Якщо гривню, то це печаль.
Бочка порохУ• 26 апреля в 10:57
Зараз нічого, бо не залишається, щоб відкладати. Маємо невеликі заощадження в дол. Буде дуже образливо їх втратити, бо це зароблені і зекономлені на всьому гроші, на нз. Але сума недостатня, щоб вкласти, припустимо в нерухомість. Євро по такому курсу зараз не бачу сенсу купувати, я б почекала трохи, може стабілізується.
И.О. человека• 26 апреля в 10:58
Ответ дляБочка порохУ
Стабилизируется - это упадет? За счет чего вы сейчас видите падение евро? Вы же понимаете причины его роста или нет?
Молода і нерозважлива• 26 апреля в 11:07
Долар падав по рівняно з євро. Зараз євро дорогий. ніхто не знає,- може це тимчасово...
Я купляла доллари раніше і зараз курс не впав як для мене. Навпаки трохи більше ніж курс по якому я купляла.
Треба думати більш конкретно, по кожній ситуації. Євро зараз не купляю. Почекаю, подивлюся що буде з курсами далі.
english book• 26 апреля в 11:08
Ответ дляИ.О. человека
Евро никуда не растет.Это доллар падает.
Вот график его падения к шести основным валютам .
Молода і нерозважлива• 26 апреля в 11:09
Ответ дляenglish book
Доллар падает по отношению к евро. Но не к гривне.
По отношению к гривне доллар не падает.
english book• 26 апреля в 11:12
Ответ дляМолода і нерозважлива
По отношению к гривне доллар не падает.
Доллар падает по отношению ко всем основным валютам.
Я отвечала на комментарий,где было написано что евро растет.Евро не растет.Оно стабильно по отношению к другим остальным валютам.
Из основных валют просел только доллар.
spart-5037• 26 апреля в 11:15
Ответ дляenglish book
Из основных валют просел только доллар.
Сейчас есть разве смысл менять доллар на евро ? Это я не себе. Родственники спрашивают. Я сказала нет на пике смысла.
Молода і нерозважлива• 26 апреля в 11:17
Довгострокові збереження , на роки так чи інакше інфляція зменшить...
english book• 26 апреля в 11:22
Ответ дляspart-5037
Я бы не меняла.Меняла когда соотношение $/€ были 1.03.И до сих пор не знаю,правильно ли я сделала обменяв тогда часть долларов на евро.
Вообще покупаю по случаю все,по хорошему курсу.Не храню в чем то одном.Ну и дома я не храню больше 20 лет.
Бабка-ежика• 26 апреля в 11:37
Ответ дляПупуговка
Купую дол,хоч мінімум.Але зараз євро,хочу поїхати в Хорватію.
Можна розраховуватись гривневою картою по курсу - дуже зручно, курс нормальний